Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana da öyle geldi sanki adam uyarmak istemiş gibi düşündüm. Belki daha fazla şey gördü vicdanı da el vermedi duruma ama bişey de diyemedi. Hazır görüntüleri görünce uyarmak istedi
Aynen öyle.
Bir evin çöpünü niye atar bir kadın?
Orada yaşadı belki de kendi evi gibi.
Ee? Bundan apartman görevlisinin haberi olmadı mı?
Diğer taraftan bu adam apartman görevlisi eşime öter anlatır diye hiç mi korkmadı o zaman?

Adam sizin de o görüntülere neden baktığınızı çok iyi biliyor. Size yardımcı olmak istemiş. Vicdanı el vermedi gibi.

Güvenmeyin, eşinize yetiştirirler hemen. Serin kanlı olup avukatla beraber bu süreci devam ettirmek en doğrusu

Bence hiç söylemeyin yani kadın kocasına ağzından kaçırır yada Bi duyurursa o hemen eşinize söyleyecektir. E polis bu oda delilleri kaldırır ortadan

anladım şimdi. Tabi ki delil arayın ama gizli kamera ses kayıt cihazı sizi suçlu konuma düşürebilir. daha farklı bir şey lazım.
Eşiniz mallar konusunda sorun çıkarır mı sizce? Hakkınıza göz diker mi yani? daha yeni evli olduğunuz için ortak bir şey olduğunu düşünmemiştim.
Gerçi insanlar en iyi boşanma aşamasında tanınıyor hiç belli olmaz ne olacağı.

Whatsapp konuşmasını kayıt ettim. Ama apartman kayıtlarını kayıt ettirmedim o anda gözüm karardı aklıma bir şey gelmedi.. onu kayıt altına almam gerek ama nasıl?
Avukat duygusal davranmayıp daha fazla delil toplamamı istedi ama bunu apartman görevlisine ve eşim olacak kişiye çaktırmadan yapmam lazım

Yıkıldım yaa biliyodum böyle olacağını! Yok bu saatten sonra ben duramazdım sanırım evi başına geçirridim onun

Bence de katılıyorum size. O adam yardımcı olabilir dediğiniz gibi şahitlik bile yapabilir korkutulmazsa eğer

Yapmayın böyle birşey. Evi asla terk etmeyin. Uçak biletinizin oldugu tarihte ayrılın evden.mahkemede işime döndüm işte biletim dersiniz. Eşiniz zaten bugünkü sıra dışı hareketlerden yürüyüş vb kapıcı da söylediyse yenge kameraya baktı diye durumu anlamıştır. Eve gidin sakın kavga tartışma hesap sorma işlerine bugün girmeyin.

Kamera kayıtlarını aldınız inşallah muhakkak alın sonra yuzlesin esiniz onları yok etmek isteyecektir. Tek gecelik değil belli ki. Ya iş yerinden ya da çevreden biri.
Görevli bilerek söyledi bence. Belki tanıklık yapar.
Hayır bence söylemeyin. Belki eşine söyler güvenemezsiniz.

Telefona kendiniz kaydetseniz kapıcı anlar . Vardır bir yolu elbet. Dava açılırsa belki resmi olarak istenir o zaman sorun olmaz ayrica O kadınla illaki yazisacaktir onlara ulaşmanız gerekiyor. Arabaya baktınız mı telefon için?

Bayan pohlerde var bildigim kadariyla ama baska birimdem de olabilir. Bence soylemeyin kimseye guvenmeyin.

Hayir asla bohle bir şey yapmayın. Anında o eşiniz olacak herife söylerler.

O zamana kadar kamera kayıtları silinir ulaşamazlar

O zamana kadar kamera kayıtları silinir ulaşamazlar
Kapıcıya söyleyip tekrar izleyip kaydettirecek ya da kendi çekecek o zaman başka yolu yok. Kocası polis ve bu işlerin kurdudur eminim. Yok eder yolları tıkar.

Ben kadınların hislerine inanırım. Siz hissediyorum diyorsanız vardır. Evde başka yatak mi yok neden onda yatsınlar onu anlamadım.

Kendi telinizun videosuyla çekin o görüntüyü. Kapıcı kuşkulansin artık sorun yok. Yardim isteyin ondan. Başka yapacak birşey yok. Anlatın ağlayın bu görüntüyü çekmem lazım yoksa beni evden atacak vb birşeyler sallayın. Kapıcının vicdanina çalışın. Zaten bence eşiniz de kuşkulanmaya başladı. Anladığınızı biliyor olabilir.

Apartman görevlisine söyleyin “Kargocu u şu saatlerde bıraktığını söylüyor kapıya” deyip hangi saatlerde geldiyse eşinizle o kadın o saat aralıgını kendi telefonunuzla kaydedin.

Çok üzgünüm. Ne diyebilirim ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…