Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşim polis okuttum inşallah düşündüğüm giji değildir dedi yapıştırmış dedi

Konunun en başından beri takip ediyorum girip girip bakıyordum neticenin böyle olmasına çok üzüldüm sizin adınıza ama en azından saklı gizli kalmadan öğrenmiş oldunuz. İhanete uğramak çok kötü bir duygu malesef. Allah hepsinin belasını versin. Uçkur düşkünü tüm erkekler tüm aldatan erkekler inşallah hayatları berbat olur.

Ayyy çok üzüldüm ya bir de ben yol göstermiş gibi demiştim apt kamerasına bak diye çok kötü hissettim kendimi.
allah cezasını versin allah yardimciniz olsun. Çok çok üzücü bir durum sakinliginizi koruyun lütfen. Fevri davranmayın.

Hitap şeklinin değişmesi zaten bir ilişki olduğunu belli ediyor Aaahh ahhh

Kesinlikle bunları yapmalısınız. Cevapların arasından bazılarını okuyorsanız diye bu şekilde cevaplayarak yazıyorum umarım görürsünüz bunları...

Ya kalbime bıçak saplandı resmen zaten duygusal bir gün yaşıyorum şu an çok kötü oldum o kadar evet aldatıyor yazdık hepimiz ama böyle de bir şey beklemiyordum ya da bekliyordum da aman ne bileyim. Canım benim Sana sımsıkı sarılıp bu da geçecek demek isterdim şu an. Ya sonuçta eşin de kabul eder yani aldattığını. Delil falan deniyor ya affedin kızlar bu boşanmak için çok mu önemli? Yani aldattığını kabul etmeyecek kadar şerefsiz mi, bu görüntülerden sonra? Yüzleşse daha iyi olmaz mı? Bu kız nasıl dayanacak delil toplayana kadar? Bu delil konusunu bilen beni bir aydınlatsın bir ara.

Aldattığını kabul etmez, kadını suçlar, tazminat ister, suçlu durumuna sen düşersin daha neleeeeer neleeeeeeer. Eşinin mesleğinden dolayı bir avukatla konuşup deliller karartılmadan toplayıp dava açmadan yüzleşmek riskli

O kadın da kendini seviliyor sanıyordur. Kimlerin ağzına meze olmuş haberi yok. Aşağılık ikisi de.. inşallah konu sahibi ikisine de dava acar.

Son düzenleme:
Evden gitmis gibi yap eve getirdiginde yaninda biri de olsun bas.al sana ayrilma icin kanit,delil mis gibi.
Ben olsam uzatmazdim ama cocugum yoksa nafakasi da tazminati da yeein dibine batsin.direkt bosanirdim

Hadi ya yani şerefsizlik üstüne şerefsizlik yapar diyorsunuz.. Yapacağını yapıyor bir de inkar edebilir, bu arkadaşı çok da üzer yani Allah onu bildiği gibi yapsın.

Eğer ortak ev araba yada çocuk velayeti gibi durumlar varsa ve boşanma için anlaşılamazsa çekişmeli dava açılır. Çekişmeli davada deliller önem kazanır. Umarım o noktaya kadar gitmez ve anlaşmalı biter ama erkekler sandığınızdan çok daha çirkinleşebiliyorlar. Ben seni aldatmadım sen beni aldattın diyeni de gördüm bir arkadaşımın davasında, kadınlık vazifeni yerine getirmedin ve benim cinsel ihtiyacımı karşılamadın o yüzden aldattım diyerek karşı tazminat davası açanını da.. yüzüne vurunca ne tepki vereceğini yıllardır evli olsanız bile kestiremeyebiliyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…