Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acele etmeyin atacağınız adımi iyice hesaplayın önce. Belki hiç böyle birşey yok hepsi yanlış anlaşılmaya müsait şeyler...gözle görülmedi kulakla duyulmadı sonuçta. Aldatma yoksa o zaman çok zor duruma dusersiniz büyük bir güvensizlik oluşur. Sakin olun. Apt.kamerasina bakmak için elinizde guclu bir bahane olması lazım. Araba çizilmiş, hırsızlık olmuş, ya da o tarihte bir kargo geldiğini ulaşmadığını vb. Önce bakacağınız tarihi netleştirin o tarihe uygun bahaneyi iyice hazirlayip güçlendirin. Aceleyle hareket etmeyin düşünün biraz.Ve en önemlisi...boşanmayı düşünmüyorsanız kurcalamayın bırakın bu şekilde. En azından yakalayıp kabul eden kadın olmayın. Allah yardımcınız olsun.

görünce yazmak istedim. konudan bahsetmeden eşime yazışmayı okudum ve iki erkek arasında olduğunu söyledim. kadından bahsediyorlar dedi ☹

Arkadaşımla, akrabamla vb ben yurtdisindayken tel ile görüştük...bonsai çiçeği sevdiğimi söylemiştim laf arasında...O da şu tarihte eve hediye olarak bonsai çiçek gonderdigini söylüyor, çiçekçi teslim ettim demiş, eşin almış mi ulaştı mı," diye sordu...vb gibi gelistirilebilir bahaneler olabilir belki.

Ben okudum eşime çok takıldı kafama bu konu. O da aldatıyor direkt dedi.

Apartman kayıtları denmiş ama ben sonuca varabileceğinizi sanmıyorum. Zira varsa böyle bir şey farklı zamanlarda ayrı ayrı apartmana giriş yapmışlardır. Parçaları birleştirmek zor.
Yapistirdin mi...mesajının 1-2 gün öncesi kameradan taranirsa bulunur. Muhtemelen beraber giriş yapmışlardır eve. Adam evde bekliyor kadın tek geldiyse ki sanmiyorum...kadının ayakkabısından halinden tavrindan giyiminden bile az çok anlaşılır. Gerçi bence iki çift vardı evde. Hep beraber de gelinmiş olabilir.

Herkes yurt dışına gidiyormuş gibi yap yazmış ya, benim de aklıma başka bir şey geldi. Çünkü bu senin için zor olabilir, yani belki seni havaalanına bırakmak isteyecek, gidiş tarihini biliyordur vs. Bence bunu şöyle yapabilirsin, mesela ailenle aynı şehirde misin? Eğer başka şehirdeysen 3-4 gün onlara gidiyorum diyebilirsin, üniversite arkadaşım doğum yapmıştı 2 3 gün onu göremeye gidiyorum (şehir dışını kastederek) çok özledim diyebilirsin, mesleğini bilmiyorum ama iş için acil filanca büyük şehire gidiyorum, Türkiye’de olduğum için acil beni görevlendirdiler ve 3 gün kalacağım diyebilirsin. Zaten devam eden bir ilişkisi varsa bu boşlukta koşa koşa ona gidecektir. Asla durmaz. Yani yurtdışı, bilet, uçuş, havaalanı vs olayından dolayı yalanını ortaya çıkarabilir, ama 3-4 günlüğüne acil şehirdışı bir görevinden, ziyaretten şüphelenmez gibime geliyor. O 3-4 gün de güzelce takip edersin.

Galiba aldatılıyorum hanımlar şu an çok üZgün bir şekilde yazıyorum bunu
Apartman görevlisine gittim ve evime pahalı bir elektronik eşya aldım, kargo görevlisi bıraktım kapının önüne diyor, ama bana ulaşmadı kamera kayıtlarına bakmak istiyorum dedim. Kayıtlar 30 gün öncesine kadar izlenebiliyormuş
Whatsappta ki konuşma saatine ve ortalama hangi saatte eşim eve biriyle girdiğini hesap ettm . Bir süre video yu sardık ve bir anda eşim öğlen sularında kapıda belirleniyr . Arkasında da bir kadın var ve asansör beklerken kadının arkadan saçını okşuyor ve beraber asansöre biniyorlar gerisi yok. Büyük ihtimalle o gün ve gece kadın kalmıştır evimde. Apartman görevlisi bana birde abla bu bayanı geçen gördüm çöp attı ondan sonra sizin arabaya bindi gitti dedi. Bende çakmasın diye evet kuzeni dedim

Bunu görünce kendimi dışarıya attım. Eşime biraz yürüyüşe çıktım dedim ama eve hiç gidesim yokkGözlerim ağlamaktan çok şişmiş. Bu kamera kayıtları boşanma mahkemesinde delil sayılır mı lütfen bilgisi olan yazabilir mi arkadaşlar
Hızlı yazdığım için yazım hatalara olabilir özür dilerim şimdiden

Adına çok uzuldum ama daha sağlam kayıtlar evde tek bırak 2 3 gün illa çağıracak... yatağın niye poşetini söktü acaba genç kizmiydi gelen

Gerçekten çok üzüldüm

Allah bildiği gibi yapsın.. size de sabır versin. umarım bundan sonra ona gerekeni yaparsınız. Yazacak bir şey bulamıyorum inanın çok üzüldüm...

Gerçekten çok üzüldüm ya ne denir bilmiyorum Allah sabırlar versin

Kesinlikle kopyasını alın.
Avukata danışın.
Saç okşamak.... yani bariz belli ne olduğu...
Bu dedektif işini yine düşünün.
Siz gidince yine yapacaktır.
Fazla delile aslında gerek yok ama somutlaştırmak istersensiz mahkeme için.

Allah bildiği gibi yapsın. Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste.

Whatsapp mesajlarını da alın.
Tarihler yakın olduğu için, delil olur.

Başınız dik, anlınız temiz. O düşünsün bundan sonrasını.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…