Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hukuki bilgim pek yok fakat söz konusu görüntüler gizlice çekilmemiş, güvenlik kamerası görüntüleri. Kadının saçlarını okşaması da her şeyi yeterince açıklıyor. Delil olarak sunulabilir bence. Eşinizle konuşmadan önce ilk işiniz o görüntüleri almak olsun, sonrasında yok etme ihtimali var. Çok üzüldüm :KK43: Keşke hepimiz yanılıyor olsaydık

O kadın da kendini seviliyor sanıyordur. Kimlerin ağzına meşe olmuş haberi yok. Aşağılık ikisi de.. inşallah konu sahibi ikisine de dava acar.
İkisininde... 😓😓 Evli olduğunu bile bile de girdiyse bu işe bin beter olsun. Kendini böyle kullandırtırsa işte böyle olur.

Hukuki bilgim pek yok fakat söz konusu görüntüler gizlice çekilmemiş, güvenlik kamerası görüntüleri. Kadının saçlarını okşaması da her şeyi yeterince açıklıyor. Delil olarak sunulabilir bence. Eşinizle konuşmadan önce ilk işiniz o görüntüleri almak olsun, sonrasında yok etme ihtimali var. Çok üzüldüm :KK43: Keşke hepimiz yanılıyor olsaydık
Evet görüntü yok edilmeden alınması şart. Kendi tel. Videosuyla da çekebilir görüntüyü. Adam polis. Kapiciyi korkutup görüntüyü sildirebilir.

ben burdaki başlıkları ve konuları okudukça çok saf hissederim kendimi, hiç şüphelenmem mesela anlatılanlardan ama sizin konunuzu okuyunca ben bile aldatma olmasa da saklanan bir şey olduğunu hissettim. daha sizin mesajınızdan öte mesajları okumadım ama takip edeceğim.

edit: okudum şimdi gelişmeleri, çok üzüldüm, hakkınızda hayırlısı olur umarım bundan sonra.

Terbiyesizler ya.
Eşin polisti değil mi?
Kadına dava açılabiliyor mu bilmiyorum ama ona da mutlaka dava aç.
Böyle ahlaksız insanlar ikisi de memurluktan atılsa keşke.
Kadın sadakat yemini vermemiş olabilir ama insanlıktan nasibini de almamış değil ya, ayrıca yatak odasını kullanmayıp o yatağı kullandılarsa kadın da evli olduğunu biliyor demektir. İğrenç insanlar ya.
Ben olsam hem boşanma davası açar hem de ortalığı yaygaraya verirdim asla rezil etmeden bırakmazdım. Allah yardımcın olsun

Apartman görevlisi bana birde abla bu bayanı geçen gördüm çöp attı ondan sonra sizin arabaya bindi gitti dedi.
Apartman görevlisi daha fazlasını biliyor gibi. Kadını ilk defa görmüyordur belki.
Kuzenim deyince devamını anlatmamış ama sanki fazlası var gibi.
Karışmak anlatmak istemeseydi ya da eşi uyarsaydı bence bu ek bilgileri hiç vermezdi.

Görüntüleri kopyaladıktan sonra bence bi irdeleyin. Şahitlik teklif edin. Devamına karışmak istemezse karışmaz ama bir denemiş olursunuz.

Ah ah ah çok üzüldüm... Allah içine ferahlık versin güzel kardeşim
Şuan ne hissettiğini ne yaşadığını çok iyi biliyorum,
İyiki çocuğun yok yoksa işler dahada zor olurdu 😞

evet koca denen şerefsiz pislik suçlu ama yanında gelen kahpeye ne demeli, eve girince eşyalardan olsun resimlerden olsun 2. Döşekten olsun anlamadımı adamın evli olduğunu...
pislikler Allahım adaleti ile muamele etsin ikisinede 🤲🏻

Apartman görevlisi daha fazlasını biliyor gibi. Kadını ilk defa görmüyordur belki.
Kuzenim deyince devamını anlatmamış ama sanki fazlası var gibi.
Karışmak anlatmak istemeseydi ya da eşi uyarsaydı bence bu ek bilgileri hiç vermezdi.

Görüntüleri kopyaladıktan sonra bence bi irdeleyin. Şahitlik teklif edin. Devamına karışmak istemezse karışmaz ama bir denemiş olursunuz.
Bana da öyle geldi sanki adam uyarmak istemiş gibi düşündüm. Belki daha fazla şey gördü vicdanı da el vermedi duruma ama bişey de diyemedi. Hazır görüntüleri görünce uyarmak istedi

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Şuan içim içimi yiyor hemen tanıdığım bir avukatı aradım kendisi bu davalara bakmıyor ama bir avukat arkadaşına yönlendirdi.
Avukat hanım bu işlerde duygusal davranmamak gerek diyor. Apartman kayıtları tek başına yeterli olmayabilirmiş, sonuçta sadece saç okşama var.
Bana daha fazla delil toplamanız gerek yok diyor soğukkanlı olun diyor

Yarin hemn görüşmeye gideceğim avukatla 😔 hala dişardayım ve eve gidip bir şey olmamış gibi nasıl davranacağım hiç bilmiyorum 😢
Çocuk yok ama onun ve benim üzerime bazı mal varlıkları var ve çoğu benim emeğimle alındı
Ona ve o kadına yedirmek istemiyorum bunları...

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Şuan içim içimi yiyor hemen tanıdığım bir avukatı aradım kendisi bu davalara bakmıyor ama bir avukat arkadaşına yönlendirdi.
Avukat hanım bu işlerde duygusal davranmamak gerek diyor. Apartman kayıtları tek başına yeterli olmayabilirmiş, sonuçta sadece saç okşama var.

Yarin hemn görüşmeye gideceğim avukatla 😔 hala dişardayım ve eve gidip bir şey olmamış gibi nasıl davranacağım hiç bilmiyorum 😢
Çocuk yok ama onun ve benim üzerime bazı mal varlıkları var ve çoğu benim emeğimle alındı
Çok zor bir durum 😔ne desek boş şu an .Soğukkanlı olun gerçekten avukatla görüşün ondan sonra şekillenecektir.Yaptiginin yanlış olduğunu fakat şartlarınızı kabul ederse sorunsuz bir ayrılık olacağını aksi halde herkesin bu olayı ogrenecegini söyleyebilirsiniz bence bu işine gelmez ve kabul eder .

Kesinlikle is yerinden birisi yuzde yuz. Cok uzuldum
Eşim olacak o kişi polis özel harekat biriminde. Yani 1’i hariç başka kadın çalışmıyor 😔 başka birimde çalışıyorsa onu bilemem.

aklıma Whatsappta konuştuğu arkadaşının eşi geldi. Acaba ona bir şeyler çıtlatsam mı diye düşünüyorum... o da belki eşinin ağzını arar ama güvenemem sanırım

Watsap mesajlarına ulaşmanız lazim. Sürekli silmesinden belli ya da başka telefon var. Mesajlar ya da konuşma kayıtları yeterli delil olur diye düşünüyorum. Avukat sizi daha iyi bilgilendirir lütfen sakin kalmaya çalışın ona fırsat vermeyin. Şu an dışarda olmanız onu kuskulandirir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X