Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben sizin işinizi merak ettim bu hikayede sadece, geri kalan çok kurgu gibi geldi yok kola varmış elinde kola yatağa dökülse bunu anlarsınız, kimse tek eliyle yatak jelatini açamaz, inanmadım konunuza nedense ben 🤷‍♀️😅 siz güya inandınız mı kola döküldü deyince ha tamam mi dediniz, konunuz gerçek olsa ne kolası kimi kandırıyorsun deyip gerçeği öğrenmiş olduğunuzu yazardınız diye düşünüyorum
Ben sizin düşüncelerinizi yapmadığım için mi inanmadınız? Ben konuyu ne kadar kısa yazabilirsem o kadar kısalttım. Tüm detayı ile anlatsaydım konu çok uzun olacaktı. Eğer kola değil bu başka leke diye ortalığı yıksaydım bu sefer ne gizliyorsa ortaya çıkmayacaktı.
Ben tamam dedim evet ama o benim inanmadığımı anlamıştır zaten. Tek elle jelatinin açtım demesi zaten beni de inandırmadı.

Küçük bir şehirde yaşıyorum. Böyle bir imkan var mı burada bilmiyorum. Araştırmam gerek
Inşallah düşündüğümüz gibi çıkmaz hepsi hüsnü kuruntudur. Gizli kamera, ses kayıt cihazi işi zor bence. Siz olmayacaksiniz evde sonuçta. Müdahale gerekebilir kameraya, kayıt cihazina o zaman ne olacak. Apartman kapısında kamera var mı?

Şu erkeklerin bize yaptıklarına bakın kaç kadın biraraya geldi çözmeye çalışıyor. Onlar da normal hiçbir şey olmamış gibi devam ediyorlar hayatlarına. Acaba hiç vicdanları sızlamıyor mu? Ne bileyim başını yastığa koyunca rahat ediyorlar mı? Eşlerinin yüzlerine nasıl bakıyorlar? Bu konuya çok üzüldüm inşallah gönlünüz feraha çıkar.

Ben de delil toplamak istiyorum sessizce, ama insanın bu durumda sakin kalması çok zor. Eşime çok soğuk davrandım bir an ve bunun farkında galiba.
Bilmezmiyim yaşadım birebir. Takip edin sabırla, yoksa fevri davranırsanız birde polis neyi nasıl kapatacak çok iyi bilir. Hiç bişey bulamazsınız.

Yani nasıl anlatsam kurumuş kan lekesi gibi değil. Sarımsı bir renk. Kenarları koyu gibi. Hani afedersiniz cinsel ilişkiden sonra boşalırsınız ya çarşafta leke yapar onun gibi bir şey. Ama kola’da olabilir. Bir üyemiz kolayı dökün nasıl bir renk alıyor demiş onu denicem artık...

Eğer yatağa herhangi bir sıvı bulaştıysa bazen sildiğiniz zaman su lekesi bırakır, etrafı daha koyu orta kısmı daha açık renk olur. Hiçbir şekilde çıkmaz profesyonel hizmette dahi. Öyle bir leke olabilir yani yatağa bulaşmış bir şeyler ve eşiniz silmeye çalışırken becerememiştir ve su lekesi kalmıştır.

Kesinlikle kola değil bu. Bence spermden ziyade kadından akıntı gibi duruyor. Zaten konuşmalardan da belliydi ama bunu yüze vurmak için daha net bişey lazım. Bilgisayarın arama geçmişi, telefonun google arama geçmişi, telefonda indirilen programların geçmişi vs bakmanız lazım

İlla somut gercek mi gerekir net aldatılmışsınız. Belli ki devam eden bir iliski daha çok. Evinize sokacak kadarda ahlaksiz kocaniz. Kusura bakmayin suphe bazen gerçeklerden daha acidir. Kanit bulmaktan cok kendinize evet aldatiyoru kabul ettirin derim. Yurt disi isi vs belli ki iyi bir isiniz var birakn 6 yillik geçmişinizi. O sizin bugununuze saygi duymayip yoklugunuzda baskalariyla sevisicek bir adamken. Ve iliskiler biter bu normaldir baglanip kalamanin, tolere etmelerin vs gerekliligi yoktur hayatta.

Valla bahsi geçen konuşma aslında şüphe bırakacak bir konuşma değil, o şekilde kullanılan yapıştırdın mı tabirini, bir şeyi tamir etmek olarak düşünen iyi niyetli arkadaşlar olduğunu düşünmek gülümsetti cidden beni
Gizli işlerde iyi olduğunu söylemesi de bana daha önce de aldattığını düşündürdü 🙁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X