Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bu konuya çok üzüldüm umarım düşündüğünüz gibi olmaz . Bence o yatağın olduğu odaya gizli kamera koyun saat şeklinde ya da gizli bir yere koyun kamerayı eşiniz polis belki saat şeklinde olanı falan anlayabilir ya da dedektif tutun.birine takip ettirin en mantıklısı eve kamera koymak

Konu sahibi şöyle yapsanız eşinize pat diye bu konuşmalar ne ne gizli işi diye çıkışsanız. Direk eve kadın getirmişsin inanamıyorum sana diyin. İnkar ederse takipe devam edersiniz
Bunları söylememek için kendimi zor tutuyorum ama böyle yaparsam delilleri saklar. Bu sefer benim araştırmalarım zorlaşır

Ne gibi bir takip? 😔 yakında işime geri dönmem zorundayım. Uzaktan nasıl takip edilir hiç bilemem..

Şeytan dürtüyor beni gece uyuyunca telefonunu karıştır diye.
Ben olsam telefonunu kurcalardım açıkçası. Hatta gizli uygulamalar da var farklı bir telefondan eşinizin whatsapp yazışmalarını görebileceğiniz. Sonuçta siz yurtdısındayken başka nasıl anlayacaksınız ki. Aklıma eve gizli kamera taktırıp uzaktan kontrol etmek fikri bile geldi açıkçası.Eğer öyle bir durum varsa bile sizin için delil olur

Arkadaşlar merhaba herkese tek tel cevap veremedim K. bakmayın.
Öncelikle eşim ‘toplantı’dan geldikten sonra tuvalete girdi. Ben hemen o sırada whatsappına baktım. Whatsapp 11 gün önce güncellenmişti. Çakmasın diye hemen geri yerine koydum. Eşimin bir huyu vardır whatsapp konuşmalarını hemen siler. Bu gece telefonunu aldım zaten şifresini değiştirmemişti. Whatsappı sildim geri yükledim. Karşıma bir kaç konuşma çıktı arkadaşlarıyla. Gözüme çarpan sadece bir konuşma oldu o da şu şekilde olmuş:
-(arkadaş) bu işler yorucu olum öyle yaptı bitti değil iyi ayarlayacaksın ***
Bir gün sonra:
  • (Arkadaş) yapıştırdın mı kanki?
  • (Eşim) hee yapıştırdım kanka.
  • (Arkadaş) hadi iyisin bakışından anladım zaten bugün **
  • (Eşim) hadi l*n ben gizli görevlerde iyiyim biliyorsun ***
  • (Arkadaş) kralsın kanki
Ve konuşma bitiyor. Belli ki bu konuşmanın öncesini var ama silinmiş. Yani yapıştırdın mı? Ne demek? Aklıma bir şeyler geliyor. Genelde birisiyle cinsel ilişki yaşayınca bunu soruyorlar. Bunu görünce gözüm karardı nutkum tutuldu ama bir şey yapamadım. Şu an dünyam başıma yıkıldı gibi. Bir yandan kendimi avutuyorum yok ya konuşma her şey ile ilgili olabilir diyorum kendi kendime.

Kredi kartı ekstrelerine baktım gözüme çarpan bir şey olmadı. E devletine giremedim şifresini bilmiyorum. Telefonun her yerini kurcaladım yine bir şey çıkmadı. Rehberini didik didik aradım ama yok hiç bir şey 😞 kafayı yemek üzereyim. Acaba 2. hattı mı var? Eğer eve birini getirdiyse elbette aramalar veya whatsapp’ta çıkardı bir şeyler.
Maalesef başta da dediğim gibi...eskort günübirlik. O yataktaki leke de akıntı. Carsaf bile serilmeden yapılmış. Gayet açık. Yapıştırdın mı, gizli görev vb. belli yani.
Elinizde net kanıt olmadan, suç üstü, fotoğraf, net mesajlasma gibi harekete geçmeyin sessiz kalin. Biz ne kadar durumu anlasak da bunlar inkar edilebilir şeyler.

Hayır tabiki 1 sene olacak ayrıyız. Görüşmüyorum çok güçlü delil topladım bu zaman zarfında sessizce, kısa bir zamanda Türkiyeye gelecem çekişmeli dava açıcam inşallah.
Ben de delil toplamak istiyorum sessizce, ama insanın bu durumda sakin kalması çok zor. Eşime çok soğuk davrandım bir an ve bunun farkında galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X