Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba herkese tek tel cevap veremedim K. bakmayın.
Öncelikle eşim ‘toplantı’dan geldikten sonra tuvalete girdi. Ben hemen o sırada whatsappına baktım. Whatsapp 11 gün önce güncellenmişti. Çakmasın diye hemen geri yerine koydum. Eşimin bir huyu vardır whatsapp konuşmalarını hemen siler. Bu gece telefonunu aldım zaten şifresini değiştirmemişti. Whatsappı sildim geri yükledim. Karşıma bir kaç konuşma çıktı arkadaşlarıyla. Gözüme çarpan sadece bir konuşma oldu o da şu şekilde olmuş:
-(arkadaş) bu işler yorucu olum öyle yaptı bitti değil iyi ayarlayacaksın ***
Bir gün sonra:
  • (Arkadaş) yapıştırdın mı kanki?
  • (Eşim) hee yapıştırdım kanka.
  • (Arkadaş) hadi iyisin bakışından anladım zaten bugün **
  • (Eşim) hadi l*n ben gizli görevlerde iyiyim biliyorsun ***
  • (Arkadaş) kralsın kanki
Ve konuşma bitiyor. Belli ki bu konuşmanın öncesini var ama silinmiş. Yani yapıştırdın mı? Ne demek? Aklıma bir şeyler geliyor. Genelde birisiyle cinsel ilişki yaşayınca bunu soruyorlar. Bunu görünce gözüm karardı nutkum tutuldu ama bir şey yapamadım. Şu an dünyam başıma yıkıldı gibi. Bir yandan kendimi avutuyorum yok ya konuşma her şey ile ilgili olabilir diyorum kendi kendime.

Kredi kartı ekstrelerine baktım gözüme çarpan bir şey olmadı. E devletine giremedim şifresini bilmiyorum. Telefonun her yerini kurcaladım yine bir şey çıkmadı. Rehberini didik didik aradım ama yok hiç bir şey 😞 kafayı yemek üzereyim. Acaba 2. hattı mı var? Eğer eve birini getirdiyse elbette aramalar veya whatsapp’ta çıkardı bir şeyler.
Ama şöylede bişey olabilir bi parça kırılmıştır ya da ne bileyim iyi düşünelim onun için sormuştur belki

Konu sahibi o ilk defa acilan yatakta lekeler nasil lekeler ? ben analizini yapardim valla

Evet olabilir ama bunun nesi gizli görev?
Eşinden sakladığı içindir. Belkide konuştuğu arkadaşa ev lazımdı eşinizde sizin evi verdi bişeyler oldu ondan da sormuş olabilir. İyi niyetli düşündüm bilmiyorum. Ben eşimin bikini bi linke tıkladığı arama kaydını görünce bile sinirime engel olamayıp bu ne ayıp değilmi napıyorsun sen diye azarlamıştım çok akıl veremicem ama bana kalırsa sessiz kalıyorsunuz üstüne gidin.

Konu sahibi o ilk defa acilan yatakta lekeler nasil lekeler ? ben analizini yapardim valla

Yani nasıl anlatsam kurumuş kan lekesi gibi değil. Sarımsı bir renk. Kenarları koyu gibi. Hani afedersiniz cinsel ilişkiden sonra boşalırsınız ya çarşafta leke yapar onun gibi bir şey. Ama kola’da olabilir. Bir üyemiz kolayı dökün nasıl bir renk alıyor demiş onu denicem artık...

Eşinden sakladığı içindir. Belkide konuştuğu arkadaşa ev lazımdı eşinizde sizin evi verdi bişeyler oldu ondan da sormuş olabilir. İyi niyetli düşündüm bilmiyorum. Ben eşimin bikini bi linke tıkladığı arama kaydını görünce bile sinirime engel olamayıp bu ne ayıp değilmi napıyorsun sen diye azarlamıştım çok akıl veremicem ama bana kalırsa sessiz kalıyorsunuz üstüne gidin.
Çoook iyi niyetlisiniz

Yani nasıl anlatsam kurumuş kan lekesi gibi değil. Sarımsı bir renk. Kenarları koyu gibi. Hani afedersiniz cinsel ilişkiden sonra boşalırsınız ya çarşafta leke yapar onun gibi bir şey. Ama kola’da olabilir. Bir üyemiz kolayı dökün nasıl bir renk alıyor demiş onu denicem artık...
Ben kola oldugunu düsünmüyorum, sizin bahsettiginiz o sarimsi leke olduguna emindim zaten. Durduk yere yatagi actigina inanmiyorum. Peki aldatiliyorsaniz ne yapacaksiniz?

Isterseniz atın buraya fotoğrafı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X