Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet cok sukur okuyup öğrendim.
Bugun galiba es kisisiyle o pislik kadının haberi olacak.ama verdiğin yontem icin tesekkur ederim.direk Gökçenkhatun un profilden girip bakcam yazmis mi diye.cunku burda dönen muhabbet gerçekten baydi
Bende özel mesaj gönderdim burası karıştı. Bide şimdi kadının yarasına tuz basar gibi muhabbetler dönmeye başladı😓yok 5 ay bırakılamazmış😤 aldatmak cinsellik meselesi değil karakter meselesidir. Karakteri bozuksa senle yaptıktan sonra bide gider onla yapar. 😤

Mastürbasyon diye bir şey var yani rahatlamak için pek ala elini de kullanabilirdi.
Beynini kullanamayan elini nasıl kullansın :KK14:
"Erkeğin ihtiyacıdır aldatır" yancıları olduğu sürece vakalar hiç azalmayacak malesef.

Bende özel mesaj gönderdim burası karıştı. Bide şimdi kadının yarasına tuz basar gibi muhabbetler dönmeye başladı😓yok 5 ay bırakılamazmış😤 aldatmak cinsellik meselesi değil karakter meselesidir. Karakteri bozuksa senle yaptıktan sonra bide gider onla yapar. 😤
Ben bunun 5 ayla falan ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Adamin karakteri bence bu.gokcenkhatun yurtdisindayken o kadinla beraber oldu ama ben o pisliği de başkalarıyla aldattığını düşünüyorum.o biraz fazla kaptırmış kendisinin sevildiğini zannediyo ama zavallim

kısa zaman için gelmiştim ş*refsiz için. Sonrasında Yurtdışı olayını ertelemiştim zaten. İçimden hiç gitmek gelmiyor. Ailemin yanında kalmak istiyorum bir süre. Projenin başında ben olduğum yerime kolay kolay birini bulamazlar galiba 😢
Bir yandan da gitmek istiyorum böylelikle kafam dağılır her şeyden uzak kalmış olurum.

gitmek senin için en iyisi inan ,

bırak pisliğinde boğulsun şer..siz kocan

Ben bunun 5 ayla falan ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Adamin karakteri bence bu.gokcenkhatun yurtdisindayken o kadinla beraber oldu ama ben o pisliği de başkalarıyla aldattığını düşünüyorum.o biraz fazla kaptırmış kendisinin sevildiğini zannediyo ama zavallim
Kesinlikle bunun zamanla alakası yok.
Evet ne yazık ki diğer kadın kendisinin sevildiğini zannediyor ama aslında oda korkuyor mesajda yazmıştı ben nolcam dımdızlak ortada mı kalcam diye. Kalsın inşallah sürünsün ikisinde mutluluğa huzura hasret kalsınlar

İyi de mesela aylardır pavyonlar kapalı napıyor bu erkekler?
Az önce 5 ay uzak kalan erkek aldatır diyordunuz şimdi ise evli erkeklerin yüzde 90ı aldatır diyorsunuz. O zaman yanında olsak da aldatır bunun uzaklıkla alakası yok adamın karakteriyle alakası var. Adam karısını gözden çıkaracak kadar şeref yoksunuysa aldatır. Birde bu gazeteci arkadaş bunu nasıl analiz ediyor? Aldatan erkekleri pavyonda tespit ediyor e aldatmayan evinde oturanları görmediği için mi onları %10luk kesim diye küçümsedi? Bana hiç mantıklı gelmiyor bu anketler. Sonra bunları iyi birşeymiş gibi haber yapıyorlar erkeklerin %90ı aldatıyor diye normalleştirme çabaları. Neden kadınların %80i aldatıyor diye haber yok anket yok araştırma yok mesela? Kanmayın şu saçmalıklara. Ruhu bozuk erkeklere çanak tutuyorsunuz resmen.
Pavyonlar kapalı diye duvara kerkiniyordur :KK70:

Tövbe...

Dün neredeyse hiç yazamadım kızlar. Çok kötü bir gün geçirdim.
Davam pandemi nedeniyle 3 hafta sonraya alındı, artık inşallah boşanıyorum..eş kişisi artık boşanmak istediğimi biliyor sağolsun bir akrabamız yememiş içmemiş gitmiş onu aramış, hoş zaten bugün yarın öğrenirdi.
Annem başkalarından duyulmasın diye dayılarıma falan anlattı durumu. Onlar da sağolsun dayılarım olsun yengem olsun bana destek oldular. Artık kim ‘o’ akrabama yetiştirdiyse gitmiş eş kişisini aramış olayın aslı nedir diye. Böylelikle öğreniyor beni arıyor.
Ben her şeyi teker teker yüzüne vurdum ay bir de demesin mi nerden biliyorsun diye? Adam inkar bile etmedi, o kadar şaşkın ki konuşamadı
Biraz durup kafasına dank etmiş ki tekrar aradı hemen yanıma gelecekmiş benimle konuşacakmış sonra yanına alıp eve götürecekmiş. O sinirle kahkahalar attım telefonda..

Benim biri tarafından akıl aldığımı düşünüyor, yani kendi suçunu üstüne bile almıyor. Ben birinin aklına uymuşum ne kötü biriymişim her pisliğini çıkarmışım demi kızlar? Ay inanamıyorum ya ben bu insanla nasıl evlenmişim?

İkisinide şikayet edeceğimi, her pisliğini mahkemeye sunduğumu birazdan annenleri de arayıp her şeyi anlatacağımı deyince birden köpürdü. Yanına gelmezsem asıl o benimle boşanmayacakmış. Sakın elini ardına koyma dedim..benim bundan sonra çekineceğim bir şey yok. Benim paramla ne alındıysa hepsini geri alacam, yurtdışına geri gideceğim her şeyi dedim. Tartışmamız o kadar uzun sürmüş ki gece olmuş farkında bile değildim

Yorgun düşmüşüm onun pisliklerini ve benim ne hissettiklerimi anlatmaktn 😞 kapadım telefonu gece boyunca kendimi dinledim. Bir oh çektim, sanki omuzlarımdan çok büyük bir yük indirmişim gibi. Demek ki beni yoran şey buydu. Demek bunu yüzüne vurup anlatmam gerekti..

Güneş tam doğarken ben uyumuş kalmışım. Canım annem rahatsız olmayayım, rahat konuşayım diye gitmiş ablamda kalmış o gece. Sabah telefonu geri açtığımda bir sürü mesaj, ses kayısı atmıştı. Dinledim aptal bir de gitmiş içmiş. Sarhoştu, pişmandı, beni hala seviyormuş. Beni bırakmayacakmış, o kadını def edecekmiş. Her şeyi anlatacakmış, o mesajlaşmalar eve getirmeler sadece bir anlık zevk içinmiş miş miş miş...
Of hangisi anlatsam ki. Çok garip bir boşluk var içmde sanki ben bunları yaşamamışım da başkası yaşanıyr gibi. Üzüntülü müyüm yoksa sevdiğimi kaybettim diye mi bu kadar sakinim, hiç bilmiyorum. Sadece bu kabusun geçmesini istiyorum 😔

Davam pandemi nedeniyle 3 hafta sonraya alındı, artık inşallah boşanıyorum..eş kişisi artık boşanmak istediğimi biliyor sağolsun bir akrabamız yememiş içmemiş gitmiş onu aramış, hoş zaten bugün yarın öğrenirdi.
Annem başkalarından duyulmasın diye dayılarıma falan anlattı durumu. Onlar da sağolsun dayılarım olsun yengem olsun bana destek oldular. Artık kim ‘o’ akrabama yetiştirdiyse gitmiş eş kişisini aramış olayın aslı nedir diye. Böylelikle öğreniyor beni arıyor.
Ben her şeyi teker teker yüzüne vurdum ay bir de demesin mi nerden biliyorsun diye? Adam inkar bile etmedi, o kadar şaşkın ki konuşamadı
Biraz durup kafasına dank etmiş ki tekrar aradı hemen yanıma gelecekmiş benimle konuşacakmış sonra yanına alıp eve götürecekmiş. O sinirle kahkahalar attım telefonda..

Benim biri tarafından akıl aldığımı düşünüyor, yani kendi suçunu üstüne bile almıyor. Ben birinin aklına uymuşum ne kötü biriymişim her pisliğini çıkarmışım demi kızlar? Ay inanamıyorum ya ben bu insanla nasıl evlenmişim?

İkisinide şikayet edeceğimi, her pisliğini mahkemeye sunduğumu birazdan annenleri de arayıp her şeyi anlatacağımı deyince birden köpürdü. Yanına gelmezsem asıl o benimle boşanmayacakmış. Sakın elini ardına koyma dedim..benim bundan sonra çekineceğim bir şey yok. Benim paramla ne alındıysa hepsini geri alacam, yurtdışına geri gideceğim her şeyi dedim. Tartışmamız o kadar uzun sürmüş ki gece olmuş farkında bile değildim

Yorgun düşmüşüm onun pisliklerini ve benim ne hissettiklerimi anlatmaktn 😞 kapadım telefonu gece boyunca kendimi dinledim. Bir oh çektim, sanki omuzlarımdan çok büyük bir yük indirmişim gibi. Demek ki beni yoran şey buydu. Demek bunu yüzüne vurup anlatmam gerekti..

Güneş tam doğarken ben uyumuş kalmışım. Canım annem rahatsız olmayayım, rahat konuşayım diye gitmiş ablamda kalmış o gece. Sabah telefonu geri açtığımda bir sürü mesaj, ses kayısı atmıştı. Dinledim aptal bir de gitmiş içmiş. Sarhoştu, pişmandı, beni hala seviyormuş. Beni bırakmayacakmış, o kadını def edecekmiş. Her şeyi anlatacakmış, o mesajlaşmalar eve getirmeler sadece bir anlık zevk içinmiş miş miş miş...
Of hangisi anlatsam ki. Çok garip bir boşluk var içmde sanki ben bunları yaşamamışım da başkası yaşanıyr gibi. Üzüntülü müyüm yoksa sevdiğimi kaybettim diye mi bu kadar sakinim, hiç bilmiyorum. Sadece bu kabusun geçmesini istiyorum 😔
Merhaba, konunuzu takip ediyorum ama hiç yazmamıştım. Öncelikle çok üzgünüm sizin için ama şanslısınız yıllarınızı heba etmeden öğrendiniz. Zararın neresinden dönülse kardır. Dilerim hayatınız bundan sonra çok güzel olur. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.
Anneniz keşke akrabalara söylemek için tebligat gitmesini bekleseymiş, acele etmiş. Sizin özeliniz neticede, kimsenin niye söylemedin demeye hakkı yoktu. Hele o akrabanıza diyecek söz bulamıyorum, ona neymiş işin aslından? İşgüzar şey.
Eşinizin gönderdiği sesli mesajları sakın silmeyin. İtiraf mesajları onlar, direkt sunun onları da mahkemeye inkar edemez artık. Tekrar geçmiş olsun.

dayanamayacağım vallahi banlanmayı göze alıyorum ve diyorum ki siktirsin pişmanmış. aşağılık herif.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X