Aldatıldım 2,5 yaşında evladım var

Çok sevdim onu,çok emek verdim bu evlilik için birde küçük çocuğum vardı affetmem için sevdiğini hissettirseydi denemeyi düşündüm tabi bi yuva kolay kurulmuyor ki.
Tamam da yani Esra 25, bu olay adam bir yanlış yaptı yalvardı bir şans vereyim durumunu geçmiş,yalvarsa bile kadın hamile diyorsun,sen bu adama nasıl koca diyeceksin..çocuk doğarsa senin kocanın yasal mirasçısı olacak bir de..yani hertürlü hazmedilecek bir durum değil..ailelere de durumu anlattın mi..edinilmiş bir ev gibi bir malınız var mı..hemen üzerine tedbir koydur..gider o kadına yapabilir.. kadının gönderdiği delilleri iyi koru mahkemeye sun..bu senin için büyük şans, adam çok suçlu..bence evini de terketme,onu uzaklaştır ..kadın gelir kurulur evine..ayrıca suçlu olan o ,sen neden gidiyorsun

Ben burda kavramları karistirmisim o zaman. Aslında burda odaklandıgim aldatılan eşin bir şey yapabiliyor olması. Yani bir bedel ödeyecek adam , kadin haklı görünecek. Bir de şunu sormak istiyorum hakkaten . Siz hakimsiniz konuya sanirim . Tazminata mahkum edilmek suç yapmaz mı o işi. Kanunda neden suç sayılmıyor acaba ?

Bunu bana değil kanunu değiştirene sormak lazım ben sadece merak ettiğim için araştırmıştım. Daha önce aldatan taraf için hapis cezası vardı bildiğim kadarıyla. Ben de aldatma olayını ağır kusurdan sayıyorum. Ama gelin görün ki kanun böyle uygun görmüş

tabi ki size bağlamıyorum. Hani hukuk bilginiz varsa fikir danışmak istedim.

Zina davası acilabiliyormu ya sana dönüp yalvarsa sen affedersin gibi geldi. Ben öyle anladım. Adam sana zerre değer kıymet vermiyor. Sen hala kalkmış çocuk başkasındndr diye münakaşaya giriyorsun. Allah göstermesin böyle biseyle karsilassam Allah'ından bul der ertesi sabah davayı çoktan açardım o karının attığı fotoları konuşmaları delil diye yapistirirdim. Sende kalk kendini suçla hastaymisim ben itmisim onu diye.

Eşimin üzerinde hiç bir mal varlığı yok, evimiz kira, arabamız yok, sadece ayda bir aldığı maaşı var ..Gurbetteyim o küçük bi ege ilçesinde.. ben , İstanbula ailemin yanına geldim çocuğumla ..Ailelere de durumu anlattım eşimin annesi, benim oğlumun alnı ak bile dedi..

Yaşadığım şeyleri kabullenemediğim için öyle şeyler yapıp dedim..sonra evi terk edip aileme geldim.Şuan dava açma süresindeyim.

İyy hem pis hem maddi durumu kötü erkek seni bulmuş basında taşıması gerekirken birde aldatıyor mu .Ben böyle bi insandan kurtulduğuma sevinirdim hijyen olmadan asla olmaz e aldatmada var baya kötü .Boşver hayatına bak boşan yakışıklı temiz dürüst zengin biri girer inşallah hayatına çünkü bunu hakediyorsun

Teşekkür ederim

Yani senin cocuk baskasindandir falan demen donse kabul edicek olman cok uzucu bitmis iste adamin sevgisi anlasmali boşanma elinden geleni yap surunsun bosanmazsa onunlada evlenemez tazminat vs ne alabiliyosan al

Bazi erkekler böyke erkektir yapar, yapsa bir şey olmaz mantığında olan anneler tarafından büyütüldüğü için hiç utanma nedir bilmiyorlar zaten. Oğlunun alnı acıkmış. Namus, ahlak tek kadına lazım zaten. Siz yanlış bir şey yapsanız yemediğimiz damga kalmazdı.
Hepsi birbirinden pislik. Bunlar için bir sürü sıkıntı yaşamişsiniz birde.

Nafaka alacaksınız en fazla,onu eşiniz suçlu olduğu icin en yüksekten almaya çalışın en azından.

Yine Allah var utanmış da kadının yüzüne "Kadınlık yapsaydın kocan ele gitmeseydi." dememiş. Utanmış ya yine, ne kadınlar var bi çeyrek vermiyor kocaya, bu kadının tonla emeğine karşılık yine insafa gelmiş de çok konuşmamış. Tazminat cüzi bir miktar da olsa çıkar. Zaten konu sahibi tek başına ev çeviriyor, o herifin vereceği 3 kuruş nafakanın o kadar acelesi yok, bunları süründürsün, öyle kolay anlaşmasın, o metresin karnı büyüyecek abi, bekar doğuracak o çocuğu, o herif nüfus müdürlüğünde uğraşacak evli evli metresinin çocuğunu üzerine yazdırmak için. Olmalı bunlar. Kolay kurtuluş yok öyle.

Bacım o kadar üzülüp yıpratma kendini,hani adam varliklidir dersin ki ben haklarimdan niye vazgeçeyim, nikahımı vermem dersin..ama gebelik olayında kadın blöf yapmış da olabilir..kim cesaret edebilir böyle birseye..adam bu kadını hemen almazsa toplumda barınamaz..hani ünlüler yapıyor da normal vatandaş kolay kolay yapamaz bu işi..zaten hemen boşanilmaz,doğru mu yalan mı ortaya çıkar..sonuç ne olursa olsun çalışıp ayaklarım üzerinde durmalısın..hakkında hayırlısı olsun..

En iyisini yapmışsın.terbiyesiz herif kendine bakmıyor birde size suç atıyor, suçluluk psikolojisi bu işte

Hiç gerek yok bence,ben olsam(ki öyle yaptım)onun soyadının altında bir dakika durmam.kendini yıprattığınla kalırsın.

Ama gör bak öyle pişman olacakki,bu sefer sen onu istemeyeceksin inan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…