Aldatıldım 2,5 yaşında evladım var

Olan olmuş biten bitmiş. Herkes yaşattığını Yaşar sen merak etme. Evet belki de çocuk başkasındandır ama bu o herifi aklamaz!
Senin hatan %5 se onun %95.
Rahatsız olduğu şeyler varsa oturur konuşur çözemezse de ayrılalım der. sana olan ailene olan altın borcunu öder defolur giderdi. Çocuğuna da babalık görevlerini yapmaya devam ederdi.
Sakın davandan vazgeçme ağzına ederek afedersin boşa bu pisliği

Es kısısı Camdakı kız Hayrı galıba.Bır an once bosanıp kurtulun derım.

Gözlerim doldu okurken, bu kadar fedakarlığın sonu böyle olmamalıydı. Bencil herif, bir de sizi suçluyor. Pisliğine kılıf arıyor. Sakın ama sakın kendinizi suçlamayın, bir an önce boşanın ve hayatınızda yepyeni pırıl pırıl bir sayfa açın. O iki pislikte, pisliklerinin içerisinde debelenip dursunlar. Allah güzel insanlarla karşılaştırsın inşallah sizi de

Bu adam size geri dönse bile bundan koca olmaz. Sakın anlaşmayın, çekişmeli boşanın. Çocuğuna acımayan adam size asla acımaz. O kadından hevesi geçer diye beklemeyin aşık olmuş. Karaktersiz bir adam.

Benim bildiğim kadarıyla zina suç sayılmıyor artık. Bence direk anlaşmalı boşanın
Aldatmak suç sayılıyor. Direkt boşanma sebebi. ispatlarsa evi de alır nafaka da alır. Anlaşmalı boşan ne demek, yoksa sen hamile kalan sevgilisi misin?

Adamı süründuruyum derken kendi hayatı olmayacak mı ?
Ee sizin mideniz konya ovası kadar genis bu durumda yanılıyor muyum? Senelerce disini fırçalamayan adamla nasıl öpüstünüz ? bu pislikle yaşamıssınız birde ben size sunu söyliyim hic bir sevgili/ metres adı her neyse disini fırcalamayan ter kokan adamla sevismez. Karısı sevisiyor böyle durumda aman kocamdır diye… Emin olun o kadınlayken kisisel bakımına dikkat ediyordur, yada kadın banyoya sokuyordur..
hem kokan hem aç bi adam icin ailenizi seferber etmissiniz bu kadar fedakarlık cok fazla olmus..
Parası varsa tazminatlarınızı falan alın sonuçta evladınız var.
Bosanmiyim süründürürüm kafasına girmeyin adam baskasına aşık..
Gözü sizi görmüyor kokarcanın..
Sürünen siz olursunuz o her gece sevgilisiyle uyurken siz evde tek basınıza beklersiniz. Bunun yerine kendinize yeni bi hayat kurmanız cocugunuz ve sizin icin cok daha yerinde olacaktır

evlilik bir sözleşmedir. dolayısıyla aldatmak da bu durumda sözleşme şartlarına uymamaktır. bu yüzden tazminat hakkı doğar. nasıl ki evli olmadan sevişmek suç değilse, evliyken başka biriyle sevişmek de suç değil. toplum, evliliğe çok büyük anlamlar yüklüyor olabilir, aldatmak "suç" gibi görülüyor olabilir ama evlilik sonuçta iki tarafın imza attığı bir sözleşmeden başka bir şey değil hukuken. 2023 yılında da zina suç olmasın zaten :)))

kanunda işe gitmemek diye bir suç tanımı yok ama sözleşme imzaladığınız bir işe gitmezseniz bunun da yaptırımı olur. o şekilde düşünebilirsiniz.

İşte böyle boşamalık herifleri boşamazsanız o gelir boşar. Eşin iyilik bile yapmış görmüyorsun. Aldatma bile olmasa beş para etmez biri. Daha okulunu bitiremeyen, kötü maddi durumu var diye ailenden yardım alan bu haliyle başka kadına para yediren birine hala isteseydi boşanmazdım diyorsun. Tam akıl tutulması yaa.

Bi de kokuyor.

Adam leş ağızlı, ter kokulu, üstelik çulsuz. Vur tekmeyi gitsin yahu.

Amin teşekkür ederim

Hayretler içinde okudum birilerinin bu yorumu beğendiğini görünce daha da şaşırdım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…