Aldatıldım 2,5 yaşında evladım var

Senin şu betimlemelerine bayılıyorum.

Cok sevdigim bi unfluencer dan okumuştum "zeytine ekmege tamah ederseniz zeytin ekmek kadar degeriniz olur" demisti tam da bu konuya oturmus. Hep diyorum herkes yetebildigine gitsin diye.

Ayrıca konu sahibi sizde hic normal degilsiniz "bebek baska birindendir" demek ne demek? Cok mu mühim baska birinden veya esinizden olup olmaması adam sizi aldatmıs "evet baska birinden" dese "oh şükür hadi devam edelim" diyecekmissiniz.

Ayrıca maddi manevi ne varsa tüm davaları alıp köküne kadar alın.

Bu güzel mesajınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum size

Bu güzel mesajınız için teşekkür ederim evet öyle yapacağım

Bu adam ev gecindiremiyo, borc ödeyemiyo, kendine bakamıyo, sorumluluklarını bilmiyo neyine güvenipte hamile bırakmıs öteki kadını? Bu metresler paraya düşkün olur ne görmüş bu adamda neye güvenmis? Siz borc öderken onun elindeki paralar o kadına mı gitmiş?

Sadece bir para hesabını incelerken kadına maaşından 450 tl havale etmiş olduğunu okumuştum..

Sadece bir para hesabını incelerken kadına maaşından 450 tl havale etmiş olduğunu okumuştum..
Size cok görür ama elin kızına gözü kapalı atar bunlar böyledir iste Allah bilir elinden neler neler vermiştir, yoksa o kız durduk yere neden bebek yapsın. Donuna kadar alın bunun. Yasamayı hayatı unutsun öyle bir süründürün ki c.künü kesmekten beter edin. Bunları ödediğiniz miktarları düşünerek yapın.

Haklısınız ama sevince inanın gözde başka kalpte başka oluyor maalesef

Kartlardan çekip çekip beslemiştir kadını. 1 kilo kıyma parasına o dert çekilmez çünkü. Kadın düşük yapıp bi de bir daha hamile kalmış.

Haklısınız ama sevince inanın gözde başka kalpte başka oluyor maalesef
Ben üzüldüm sizin durumunuza. Şu an olaylar çok taze olduğu için farkında değilsiniz bazı şeylerin. Dışarıdan bir bakmaya çalışın kendinize,bulunduğunuz duruma. Hem pis, hem sorumsuz, hem de aldatan bir paraziti kendinize ve çocuğunuza yakıştırıyor musunuz? Ben boşanmayın diyen arkadaşlarıma da katılmıyorum. Ne diye kendi hayatınızı mahvedeceksiniz iki pislikle uğraşacaksınız diye? Zaten utanacak olsalar ahlaksızlığı yapmadan önce utanırlardı. O kadının metres konumunda olması onu rahatsız etmez, etmemiş de zaten. Sağlam bir avukatla anlaşıp hayatınızdan def edin bu pisliği. Sonrasında eminim, iyi ki diyeceksiniz.

Kartlardan çekip çekip beslemiştir kadını. 1 kilo kıyma parasına o dert çekilmez çünkü. Kadın düşük yapıp bi de bir daha hamile kalmış.
Birde sey demis kadın ben sana üzülme diye söylemedim diye akwlalwş kadına Allah bilir ne yalanlar sıktı "evliliğimiz iyi değil bosanacaz" diye. Tabi diyemez ki "eşim pisliğimden tiksiniyo terimden dert yanıyo" diye. Hayvan oğlu hayvan.

İnsan eşine konduramıyor ama maalesef evimize harcayacağı rızkı kadına yedirmiş
Benim 17 sene önceki ilk erkek arkadasım sevgilim yani evli 4 çocuklu en sonuncu Aralık 2022 de dogdu. Ve Su an benim annemin en yakın arkadasının kızıyla ilisikisi var. Kıza öyle bir yalanlar sıkıyor ki, kız boşanmalarını bekliyor. Ama kıza yedirdiği paraların haddi hesabı yok son model iPhone almış, simdide hamileymiş, kız karısına yazmış ayrılın biz evlenecez diye. Bu metresler parayı sever.

İnsan eşine konduramıyor ama maalesef evimize harcayacağı rızkı kadına yedirmiş
Zehir zıkkım olsun. Merak etme o kancık evli adamla birlikte oluyorsa daha paralısını buldumu buna da tekmeyi basar. Senin eli çükündeki yarım akıllıya yorum bile yapmıycam. Birbirlerini boynuzlayıp dursunlar. Lütfen ve lütfen tekrar söylüyorum ne alabiliyorsan al. Yarın birgün çocuğunun masrafları artacak tek başına yetişmek gerçekten çok zor. Erkekler boşanınca babalıktan da boşanılıyo zannediyo. Hele böyle ams.laklar karıyı memnun edecem diye evladı da gözleri görmüyo.

Kadın kadının düşmanı oluyor bazen ne acı

Kadın kadının düşmanı oluyor bazen ne acı
Bana da yazdı ulaştı gerizekalı kız. Dangalak bir zamanlar beni çok sevdiğini aşık olduğunu anlatmış gelmiş en son ne zaman görüştünüz diye soruyor. Ağzının payını verdim eski mevzu resmen. Bende dedim ki bu metresliğe gerek yok beni rahatsız etme dedim. Herkese gitmiş "visenyaa bana metres dedi" diyormuş.
Annemde böyle öğrendi işte "iyi demişsin" dedi.

E metressin işte Habeş maymunu.

Evet yakıştırmadıkları kelimenin anlamını yaşayıp,yaşattırıyorlar oysa ki...

Adam yıkanmiyor ve disini de fircalamiyormus. Bu adamin buldugu kadin da kendisi gibidir. Tencere kapak, kim yatsin bununla

Acima ac tazminat davasida ac kadinin fogrflarini yedekleseydin keske beter olsun rahatca istemiyrm diyor sen ne canasndan bahsediyorsun daha gencsin birde kendine saygin olsun birak ne hali cars agorsun aldatti diye evliligine devam etmeni dusunmek bile kotu bi durum kadinlik
Gururunu kirilmadi mi uzuluyosun hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…