Aldatıldım 2,5 yaşında evladım var

Esra25-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
64
27
30
Merhaba,ben 29 yaşındayım..Eşimle üniverste de tanıştık ve çok severek evlendik.4 yıl konuşma hayatımız oldu , 5 sene evliliğimiz sürdü.Eşim evlenmeden önce de benim titiz biri olduğumu biliyordu.Evlendikten sonra da bu ilk yıllarda sorun olmadı çünkü hayatımızı iki kişilik yaşıyorduk ..Bu arada ben üniversteden mezun oldum ama eşim üniverstedeki bölümünü bitirmedi ve lise mezunu olarak kaldı..Evliliğimiz boyunca eşimin ailesi sürekli evimize gelip gitmek istediler bu yüzden oldukça eşimle tartışmalarımız olmuştu.Ben büyük bir şehirden küçük bir ilçeye gelin geldiğim için gurbet beni çok yalnızlaştırdı.Eşimin ailesi ile kültürel olarak da aile yapısı olarak da denk değildik evliliğimizi sadece sevgi ayakta tutuyordu ..Daha sonra bi evladımız oldu pandemi döneminde ve eşimin ailesi yine çok gelip gitmek kalmak da istediler birde buna kayınvaldemin sürekli oğluma kendi doğurmuş gibi davranması ve sürekli bana bebek konusunda müdahale etmesi beni çok kötü etkileyip üzüyordu..Sonra eşimin hiç bilmediğim kredi kartı borclarını öğrendim, kayınpederime kefil olan eşimin maaşından icra kesintisi oldu bu dönemlerde düğünde takılan altınlarım gitti ve ailem destek verdi ve borçlarını eşimin kapattık..Eşimin maaşının az olmasından dolayı da her ay ailem ve akrabalarım yardım yapıyorlardı..Eşim son zamanlarda da çok yoğun mesailer yapıyordu o yorulmasın diye bütün faturaları ben ödüyor ,evin ihtiyaclarını ben alıyordum artık.Eşim eve gelip sadece uyuyup duş alıp işe gidiyordu..çok horladığı için yataklarımızı da bir süre önce ayırmıştık..Kulak burun boğaz bölümünden randevu almıştı ama ameliyat olman lazım denildiği halde eşim olmak istemeyip erteledi..eşimin horlaması ,dişlerini fırçalamaması ,ter kokması beni kendinden uzaklaştırıyordu o yüzden cinsel hayatımız devam etse de yataklarımız ayrıydı..Daha sonra eşimin bir gün telefonuna baktım uzun dklarla bayan bir iş arkadaşıyla konuştuğunu gördüm .Eşimin telinden aradım sessiz kaldım bana aşkım diye hitap etti..Eşim ona boşanma aşamasında olduğunu falan anlatmış..Daha sonra eşim olacağı buydu beni buna sen ittin dedi.Kadınla birlikte olmuşlar kadın bir düşük yaşamış ve hamile olduğunu da söyledi bana..eşimle bikaç mesajlaşmalarının görüntüsünü ve eşimle çekilmiş resimlerini attı..olaydan sonra kendime gelemedim .Ailelen araya girdi.Eşim ben bu evliliği sürdürmek istemiyorum gelecek göremiyorum dedi..Bütün bu olanların suçlusunun ben olduğumu söyledi onu ben zinaya itmişim ..Evli olduğumuz halde onunla birlikte olan kadına o kadar güveniyor ki ..çocuk belki başka birindendir dememle o öyle biri değil cevabı verdi bana..Yani 2,5 yaşındaki oğlumla ortada bıraktı beni ,bir kadın için ve benim hasta olduğumu benimle evliliği çocuğumuz olsa da sürdürmek istemediğini söyledi..Bu kadar fedakarlık yapıp sevdiğim adamın bana bunları yaşatması beni çok yıktı bana evde kalmam için hiç bir çaba göstermedi.Bende evi terk ettim şuan baba evindeyim..eşim anlaşmalı boşanmak istedi ama ben zina davası açıyorum..

Aslında bütün bu olanlardan sonra eşinin seni değil senin onu istememen gerekir. Hayırlısı olsun hakkında önüne bak zaten olanlardan sonra devam etsede ne kadar sağlıklı yürürdü ki adam çoktan gitmiş artık.
Ayrıca zina davası açmakla da iyi etmişsin elinde üç beş kuruşu var mı bilmem ama varsa da al gitsin.
Ortada senin bilmediğin bir kredi kartı borcu varkende keşke bütün ailen seferber olmasaydı borçlarını ödemek için,ekmeksiz derler böylelerine

Ben senin yerinde olsam madem arada fiziksel temas yok bu adamı boşamaz yediği haltı görmezden gelir. Yıllarca maddi manevi süründürürdüm. Eşek gibi ödemelerin hepsini ödetirdim. Boşanmazdım sürünsün. Kendi anasının yanında iş yerinde arkadaş ortamında her yerde aşağılardım. O kendi ailemden aldığı borçları da ödetirdim. Gerekirse 7/24 çalışsın.

Hala bu adam için fedakarlık yapmaya devam edecekmisiniz.Bari çocuğunuza aciyin.Adamda sizi istemiyor ne hali varsa görsün.

Adamı süründuruyum derken kendi hayatı olmayacak mı ?

Haram zıkkım olsun desin.

adam evde ter kokan, dişine fırça sürmeyen, horlayan biri. borç harç yalan dolan.. aslında siz kurtuluyorsunuz. metresin yanına giderken dişine macun sürüyor duş alıyor ama bu yapmacık.biraz süre geçsin size nasılsa ona da aynı özensizliği yapacak.bu konuyu genç kızlar iyi okusun. uzaktan platonik seviyorum dediğiniz biri evde dağ ayısı olabilir. kimseyi tanımadan abartmayın. aldatma konusuna gelemedim çünkü sizin zaten yolunda gitmeyen evliliğiniz varmış.sanırım bu kadın konusundan önce de boşanmak istiyordunuz iyi oldu bu hatası, tazminat alırsınız,velayeti alırsınız. hiççç üzülmeyin. bütün ev size kaldı. horlayan biri yok aldatan biri yok ter kokan biri yok. adamın çilesini şimdi enayi metres çeksin. oh diyin.huzurlu tertemiz bir eviniz olacak.

Kadın yeniden hamile mi şuan yani?
Anlaşmalı falan boşanmanın, ben olsam uzatırdim bosanmayi, doğursun bakalım kadin kadın evli adamdan gayri meşru çocugunu.

Kendisini de sevmiyorsunuz ayrıca, beraber uyuyup, sevişmek istemeyecek kadar uzaklaşmışsiniz aslında. Tabi ki aldatilmak her türlü kötüdür ama evliliğiniz zaten kötü durumdaymiş.

+1

bunları yazmaya gelmiştim..

Sakın ola bu pislikle anlaşayım demeyin. O oynaşının karnındakini uzaya yollayamayacağına göre çatır çatır kanıtlarsınız zinayı. Güzel bir nafaka ve tazminat alırsınız. Beklemeden davanızı açın. Anlaşmalı boşanıp bunları rezillikten kurtarmayın, gerekirse birkaç yıl sürsün, hamile bıraktığı yosması ile nikah kıyıp temizlenemesinler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…