Aldatıldım 2,5 yaşında evladım var

Düşük yaptığını hem eşim hem o kadın doğruladı ama hamile olduğu şuan kesin değil diye biliyorum.
Adam varı yoğu batırmış sizden geçiniyormuş, dişini fırçalamaktan aciz b.klu b.klu geziyor, bi de elin kadınını hamile bırakmış, siz de ama düşük yaptı ama hamile olduğu kesin değil diye avunuyorsunuz. Ne meraklısınız faydasız herifleri beslemeye. Şeye mi hırs yaptınız, ben besliyorum yine yaranamıyorum diye acaba?

Düşük yaptığını hem eşim hem o kadın doğruladı ama hamile olduğu şuan kesin değil diye biliyorum.
Ama tutunduğunuz şey çok saçma değil mi? Hiç mantıklı düşünemiyorsunuz şu anda. Kadın hamile olsa ne olur olmasa ne olur? Bir kez hamile kalmış zaten. Çocuğunuz varmış böyle leş bir babası varken en azından siz dirayetli ve gururlu olun ki rol model olarak sizi alsın bari çocuk.

Evlendiğinizden beri de ailedir, ortaya çıkan borçlardir, doğru düzgün bir şey yaşamamışsınız. Kadınlar bu kadar sorunlu hayatları kendilerine reva görüyor, evim düzenim ,çocuğum diye, g.tü b.klu erkeklerde ilk fırsatta aldatıyor hemde üste çıkarak.
Çok üzücü kadınların kendilerini bu kadar değersiz görüşü.

Siz titiz olduğunuz halde olabiliyorsanız demek ki titiz olmayan daha kolay oluyor. Ne pisliğini sorun etmiş nede evli olmasını.

Kadının herşeyi anlatması adamla arasını bozmamış demek ki adam tam kafayı bozmuş.

Normalde aldatılan kadınlar için çok üzülürüm ama sizin için üzülemedim bir an önce kurtulursunuz inşallah.

Evet haklısınız

Böyle temiz titiz kadınlar g.tünün b.kunu silmeyen heriflere nasıl tapar hale geliyorlar onu da anlamıyorum zaten. Lafta okb derecesinde titizler ama g.tünü silmeyen dişini fırçalamayan, koltuğunun altı rutubetli yün gibi kokan herifler ile sevişebiliyorlar. Cidden ilginç.

Eşim tüm bu yaşadığı şeyleri cesaret edemedi anlatmaya o yüzden kadın devreye girdi..sana bu zamana kadar üzülme diye dememiştim ama eşin benim peşimde koşuyor vs diye sıralayıp herşeyi anlattı telefonda ve kadın bana bunları anlatırken eşim kadın için deli o deli kapat dinleme onu demişti.. ama ben boşanmayı kabul edince tekrar kadınla takipleşmeye başladığını gördüm sosyal medyadan.

Bende anlamadım birde metres olana adamı pisliğinden dolayı birlikte oluyor diye midesi geniş dedi.

Haklı olabilir ama kendisi de pis adamla birlikte oluyor.

İnşallah bunu fırsata çevirip bu pis heriften kurtulur. Aslında kurtulunca farkına varacak önemli olan bu boşanmada kararlı olmasi.

Boşanmaya kararlıyım inşallah .

Öncelikle çok üzüldüm geçmiş olsun...
Sizinki resmen besle kargayı oysun gözünü olmuş
Bu hırbo dağ ayısı eski koca yarın o kadının yanında da diş fırçalamaz, çöp gibi kokmaya başlar kv o kadınla da yüz göz olunca, onunla da Mutlu olmaz zaten Kadın kaçar hem yıuva yıkanın yuvası olmaz.

Nankör herif bir de kendi Vasıfsızlıpını ,ezikliğini aldatmaya neden göstermiş çöp tenekesi...

İnşallah yıpranmadan atlatırsınız boşanma sürecini nafaka, velayet ne varsa alın elinden

Teşekkür ederim elimden geleni yapıcam.

Ay adamın deli o deli demesinden sonra hala birlikte oluyorsa o kadın bence tam birbirlerini bulmuşlar. Boşverin üzülmeniz normal sonuçta pis pasaklı ama yinede çocuğunuz vardı size saygı göstermemiş ama çocuğunuza da saygısı yok. Adam gece gündüz çalışıyor sanıyorsunuz ama o başka kadının koynunda çocuğunun babaya da ihtiyacı var oysa ki. Bunu bile düşünmemiş yazıklar olsun. Kokoşmuş şeyinin peşine düşmüş. Ay sinir oldum şuan

Al bak adam hayatına bakıyor evdeki kadın elimden giderse bari diğeri kalsın iki köyden de ekmeksiz çıkmama derdine düşmüş. Geleceğini düşünüyor. Siz sevmeye devam edin.

Arkadaşım olay çok yeni olduğu için bazı şeyleri idrak edemedin üzüntüden sanırım. Lütfen kendine gel. Bu adamdan artık hayır gelmez. Ve lütfen olurda es kaza adam özür falan dilerse ya da aileler araya girerse affediyim falan deme. Evet yuva kolay kurulmuyor ama evladını bile düşünmeyen adamın bu yuvaya ne katkısı olabilir ki.
Anladığım kadarıyla ayaklarının üstünde durabilen bir kadınsın. Lütfen kendini sev ve kendine saygı duy. Daha ne kadar fedakarlık yapacaksın. Bu adamı ve ailesini daha ne kadar sırtında taşımayı düşünüyorsun.
Kurtulduğuna şükret ve yavrun için sağlam dur. Evet çok zor ama unutma zaman herşeyin ilacı. Acında zamanla geçecek.
Alabildiğin herşeyi al ve bu pisliği defet hayatından.
Çocuğunla birlikte çok güzel bir gelecek diliyorum. Güzellikler sizinle olsun

Bunu diyeceğim aklıma gelmezdi ama boşanmayın bence, süründürün. O bebek doğsun, kadın gerekirse tek başına büyütsün bir süre görsün bakalım dünya kaç bucak. Eşinize de boşanma şartı olarak altınların tamamını yapmasını, ailelerden bu zamana kadar alınan paraların geri ödenmesini talep edin. Maddi olarak bunları karşılamadan da boşanmayın. Sizin hayatınızı mahvetmiş zaten. Boşansanız da maaşı az olan bu adamın vereceği tazminattan ve nafakadan hiçbir cacık olmaz. Malesef o kadar az nafaka ve tazminat bağlanıyor ki kadına, çocuğa hiçbir ihtiyacını doğru düzgün karşılamıyor. kendinizi maddi anlamda güvenceye alınca da basın tekmeyi.
Dünyayı dar edin lütfen onlara. Hatta ben olsam hırsımı alamaz iş yerinde bile rezil ederdim hem kadını hem adamı.
Ayrıca sakın kendinizi temizlik hastasıyım diye o adamın eline bahane vermeyin. Siz temizlik hastası değilsiniz gayette olması gereken şey bunlar. Yahu hayvan değil ya insan bu! Duşunu almalı, dişini fırçalamalı, ter kokmamak için deodorant sıkmalı. Sizlik bir durum değil bu.

Konu başliğiniz aldatıldım değil kurtuldum olmalı.Kazandigi okulu bile bitiremeyen,bir işte tutunamayan,borç yığan, yetişkin olmuş ama kişisel bakım dan bir haber,koca ne demek ,baba ne demek bilmeyen bir çapsız dan kurtulmuşsunuz.
Adam işyerinde karı kız kesip eli şeyinde geziyormus.Kadin evi gecindirsin kayın baba borcunu ödesin,birde yetmezmiş gibi eve anasını babasını doldursun karısının burnundan getirsin.
Vallahi bravo böyle adamı arasak anca kaf daginda bulurduk siz okulda şıp diye bulmuş, aşık olmuş birde kahrını çekmişsiniz.Birden fazla hayatınız varsa demekki.......

Ne kadar üzücü ya.

Ne istersin be adam !
Yıllarca sevdiğin kadınla evlenmişsin, gül gibi bir evladınız var, evini temiz tutan, çalışan destek olan bir eş ve ailesi var.
Daha ne istersin ? Yazık vallahi ya.
Bu konu sahibine de, ailesine de yazık.
Neden bazı insanlar bu kadar kötü ?
Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…