Aileye söylenmeli mi?

Oralara ben gittim. O oralara gitmeye para harcamaz

Oralara ben gittim. O oralara gitmeye para harcamaz
sen coconat icip story atmaya gitmissindir. seninki şeyini gezdirmeye çıkarmak istedigi icin gitmek ister.
ikisi arasinda fark cok.
ama neyse, belli ki sen cok mutlusun boynuzlarinla. herkes kendine layik gördüğü hayati yasar, demek ki sizinki de bu.
annene söyleme, bilmesin. sonra onu bahane eder yine terkeder seni bir tur daha rahat rahat yatar kalkar gelir,barisirsin

Siz evlimisiniz? yada ilişkiniz varmı

Siz evlimisiniz? yada ilişkiniz varmı
iliskiden ne anladigina bagli
sizdeki gibi terkedildigin, aldatildigin, yalvarmalarla geri döndüğün, telefon karıştırdığın, sifrelerini ezberleyip hafiyelik yaparak vaktini harcadığın uzak mesafe seye iliski diyorsan; hayır yok
ama birbirine guvenen, kırmaktan imtina eden, arada ulkeler olmasina rağmen her ay imkan yaratip buluşan ve nihayetinde daha fazla ayri kalmamak icin ulke degistirilip ekonomisi kotu yere kiz arkadasiyla gelecek kurmak icin gelen saglikli seye iliski diyorsan; evet var.

Allah sizinki gibisini herkese nasip etsin diyelim.

Eve kadınla gelse yan odaya geçip bizi rahatsız etme dese siz mutfakta yemek yaparsınız lafının ağrınıza gitmesini çok isterdim. Bu laf bile size etki etmedi. Adamın başkalarıyla yatmasını kalkmasını hiç umursamıyorsunuz hatta içten içe böyle bir adama kim hayır diyebilir yapacak tabi şeklinde güzelliyor bile olabilirsiniz. Ne yapıcaksınız evlenince de evlilik beni boğdu azcık daha devam etmem lazımmış tam yetmemiş meğer derse ne yapacaksınız?

Ne yapcağımın cevabını zaten kendi yazınızda vermişsiniz. Ne diyebilirim ki üstüne.

Allah sizinki gibisini herkese nasip etsin diyelim.
seni aldatan adama "yallah köpek,sana mi kaldim" demedigin surece nasip etmez.

adam icin sadece guvenli limansin. onla bunla yatiyor kalkiyor ama sandigin gibi cok tercih edilen bir adam degil. daha iyisini bulamayip sana dönüyor.
belki isi, tipi, parasi yuzunden ilk etapta kızlara cazip görünüyordur. Ama kizlar da iki parasini harcatip ya da tinderdan bulduysa iki sevisip birakiyordur (yok o cimri harcatmaz deme, senden sakiniyor, kizlara yagdiriyordur ki koynuna girsin) . bu adam senden iyisini bulsaydı durup durup sana döner miydi?
ustelik sen aynısını yapsan yani ayriyken baskasiyla yatsan kiyameti koparir diyorsun. yani bunun igrenc bir sey oldugunu o da farkinda ki ihtimaline bile sinirleniyor. ama ayni igrenc buldugu seyi sana yapiyor. demek ki seni hic sevmiyor ve sen buna izin veriyorsun demek ki kendini hic sevmiyorsun.
nasil saglikli bir ilişki yaşayabilirsin ki?

Bu soruyu da hiç anlamadım neden sordunuz ki?
Çok güç
Kadınlarla yattığına emınsiniz yani.

Yaşayamaz tabi sağlıklı bir ilişki, demek ki Melis'te de potansiyel yok, bulabildiği ya da sürdürebildiği tek ilişki bu, başka kimseyle bu kadar uzun sürmüyor ve iyi bir sebebi olması kuvvetle muhtemel.

Ya çok kendinden emin bir kadın ilişkisini, yaşayısını merak ettim. Ama kendisi açıklamış zaten bende tebrik ettim.
E ama buradan bakınca siz de çalışan eden insansiniz, böyle şeylere eyvallahınizin olmaması gerekirdi. Neden okul görmemiş, ailesi çok baskıcı, geri kafalı biri gibi saçma sapan birini bulup yapıştınız ki?

kronolojiyi yaparken eski konularına da baktim. bir yerde ust duzey calisiyor, birkac ulkede ayagi var , parasi var.
adamla olmasinin tek sebebi ozsaygi eksikligi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…