Aileye söylenmeli mi?

Denk yu Noldu hala kadın sayıklıyo mu senin atanamamış kazanova?
Pişman oldu geri döndü 1 -2 hafta sonra. Benden de o tarz beklentiye girmedi. Şuan dersini çalışıyor, ve birdaha birinin adını ağzına almadı yada bu tarz şeyleri. Yeminler etti. Tabi ki şu an gözünüzde ki imajımı tahmin edebiliyorum

Ne gibi sorunlar bunlar.
Mesela anne banası tartışıyordur veya aile içi küslük gibi birşey mi?

Yoksa maddi sorun var sevgilin ailesine para mı vermek zorunda.
Daha açık yazın ona göre tavsiye verelim.
karakolluk işlere bulaşmışlar. Siyasi olarak bize çok zıt görüşte ailesi ama ben bunu dahi söylemedim...

Gizli yapmaya karar verdi belki nerden bilicen? Neyse göz görmeyince gönül katlanır.
🕳

karakolluk işlere bulaşmışlar. Siyasi olarak bize çok zıt görüşte ailesi ama ben bunu dahi söylemedim...
Aileniz insanlarla tanışınca 3 aşağı 5 yukarı ne olduğunu anlamayacaklar mı sizce ? Siz bu aileye karışmak istiyorsunuz diye aileniz de karışmak zorunda değil. Kararınızı ona göre verin. En ufak bir sorunda ailenizin kapısına koşup, onları da uyumsuz oldukları aileyle yüz göz etmeyin; karşı karşıya getirmeyin.

Ailene söyle tabiki. Anacığın size o kadar emek vermiş. Kadını üzme. Aklını başına devşir uzaklaş bu aileden.
Erkek arkadaşım üzülüyor etkiler demişsin. Annenin üzülmesi erkek arkadaşının üzülmesinden daha mı az önemli. Yarın bunlar ortaya çıkınca veya ailesi size bulaşınca annen üzülmeyecek mı? Biraz mantıklı düşün. Sevgi aşk bilmem ne zırvalıklarına girme.
Ayrıca daha önceki konunu okudum adam takılmak için sizden ayrılan pisliğin teki. Sen bu adam için üzülmesin diye annene yalan mı söyleyecen.Diyecek birşey bulamıyorum ne diyim. Anacığına yazık.

Son düzenleme:
Söylemelisin belki de göremediğin şeyler vardır ailen sana ayna olur..

Söyleyin. Yorumlara bakılırsa adamda ofsayt zaten de aile sorunlarını duyunca belki onlar sizi bi silkelerler de kendinize gelirsiniz. Saçma sapan bir adamla hayatınızı karartmaya siz niyetlisiniz belli ki anneniz belki engel olabilir.
Gerçekten geçmişte sizi ortada bırakmış bir adama nasıl güvenip evlilik düşünebiliyorsunuz aklım almıyor. Bu nasıl bi cesaret? Adam baktı kimse benimle evlenmez, gönül eğlendirmekte bir yere kadar bari bu kıza geri döneyim diye düşündü muhtemelen. Mutsuz, sorunlu, güvensiz bir evliliğe insan neden koşa koşa gider ki?

Adam düzgün olsa gerisi çok mühim değil bir bir araya çok getirmezdiniz de sevgiliniz de bir acayip anladığım kadarıyla ne demek başkasıyla görüşeyim sonra geri döneyim falan herhalde öyle bir şeyler olmuş.

Ne dersi calısıyor ısı gucu yerınde benden daha iyi gıbı bı detay vermıstınız yanlıs mı okudum

Ahhaha yemin ettiyse tamam
Ne dedi ekmek musaf carpsin bi daha Uslu durcam mi dedi ?

Telefonu kontrol ediyorum, biyere giderse genelde arıyor. Telefon şifresini bildiğimi bilmiyor. Tabi ki yapmak isteyen yapar orası ayrı ama sizin şüphelerinize hak veriyorum.
Evlenirseniz sürekli takip halinde bir hayatınız olacak, farkında mısınız?
Üstelik bunları gözü dışarıda olanın eninde sonunda bir yolunu bulacağını içten içe bilerek yapacaksınız.
Neden kendinize işkence ediyorsunuz ki, olmuyorsa olmuyordur yani.
Karkolluk dediğiniz için az çok tahmin ettiğim siyasi görüş ayrılıkları ise hayatınızı etkiler.
Sonuç olarak evlilik en ideal koşullarda bile dikensiz gül bahçesi değilken koşullarınız idealden çok ötedeyken önemli sıkıntıları beraberinde getireceğinden emin olabilirsiniz.
Bence ailene falan söylemeyi düşünmene bile gerek yok, bu işi doğrudan bitirmek en doğrusu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…