Aileye söylenmeli mi?

Sende haklısın, senin gibi aklını peynir ekmek ile yemiş çok kadın var.
Evlen kız ben arkandayım. İkinizde başkasının başını yakmayın. Ailen üzülecek muhtemelen ama ne yapsınlar artık.

Sizi asla kırmak üzmek istemiyorum, asla ama asla bam telinize dokunmak istemem ama belli ki unutmuşsunuz şunu da ben hatırlatmış olayım; bu adamın tek sorunu terk edip edip milletle gezip tozup gelmesi değil. Size ‘yetim kız’ demişti. Bence en iğrenç şey bu yaptığı. Ve kötü biri. Sindirebiliyorsunuz ki evleneceksiniz, ne diyelim Allah mesut etsin.

Size ‘yetim kız’ demişti. Bence en iğrenç şey bu yaptığı. Ve kötü biri. Sindirebiliyorsunuz ki evleneceksiniz, ne diyelim Allah mesut etsin.

Baikalarıyla gezerim sürterim gelirim demek bir yana ama bu çok büyük bir şerefsizlik ve alçaklık. Kızım böyle bir adamla evlense, ben de tek başına çocuk büyüten anne olsam hakkımı helal etmem.

Konu sahibesi senin hiç onurun gururn yok mu? Ailene de mi acımazsın? Yazık gerçekten.

Yok neden kırılayım. Doğru söylüyorsunuz

Var tabiki. Ama yani size ne desem çıkarı olmayan bir konu

Gönül buna kondu napam?
İlerde başınızı taştan taşa vuracak sizsiniz biz değil,yeni bir konu acincaya kadar sizi unuturuz gideriz.Anneniz o kadar uğraşmış didinmis,hayatta bir yere gelin duruşunuz olsun diye,keşke yiyip içip gezseydi,tatillere çıksaydı ,en azından ahir ömründe bir gün görürdü,sizden görmeyecek gibi,şu adamı öğrense kadına felç iner ........

Konu sahibinin kafa hayırlısıyla going to go
Hâlâ da ikna etmeye çalışıyorsunuz şimdi benim eskiden bir arkadaşım saçma sapan bir elemanla sevgiliydi. Kızı dövüyor, sövüyor kafadan da tırlak acayip biri. Tüm yurt etme eyleme ayrıl falan direttik Nuh dedi peygamber demedi evlendi. Bir de çocuk yaptı. Böyle çocuğun ailesi normal midir sizce tabii ki değil. Baba ayrı ana ayrı aile tam bir kaos. Oğlan duruldu gibi ama sefer de bizim arkadaşın psikolojisi bozulmuş. İletişimimiz koptu ama yani çevrenin ayrıl demesinde bir hayır var. Aşk dediğiniz ne sanki. Leyla ile Mecnun musunuz a? Ki yani bakın dilden dile anlatılan hikâyeden konu kahramanlarına bir hayır yok. Çok da şey etmeyin bence gönül mönül falan

Allah'ım kimseyi böyle kötü evlatlara denk getirmesin
Okut,besle,büyüt
Beş para etmez birisini alsın kocası etmek için ailesini ciğnesin.
Bazıları yaşayarak öğrenecek demek ki
Aynı seyi dayımın kızı yaptı.
Kacali 5 sene oldu böyle ipsiz sapsız birisine.
Şimdi kapısında köpek oldu ailesinin ama asla yengem affetmiyor .
Çok uyardı çünkü.
Çok anlattı.
Gidersen bu eve dönüşün yok dediginde, gelmek için gitmiyorum zaten dedi ve üzerinden 1 sene bile geçmeden pişman oldu.
Çekiyor işte cezasini.
Hele yetim kız diye size söylediği lafa gelince annenizin emegi ve hatri bu adamdan daha mı azdı da kolayca affedip geri donebildiniz ?
Gerçekten anne olmak evladının her yaptığı hele ki bu tip seyleri affetmek anlamına gelmemeli.
Yengemi şimdi daha iyi anlıyorum.
Affet derdik ama kadının gerçekten kalbini paramparça etmiş.
Asla unutmam diyor kadın.
Mezarıma bile gelmesin diye haber yollatti gelen aracı kişiyle.
Nasıl katı bulmuştum kalbini.
Meğerse kadının ciğerini kebab olmuş.

Son düzenleme:
Ben kötü evlat mıyım ? Bence yazdığınız şey fazlaca abartı. Ben daha evlenmedim sakin olun. Sanki pavyona düştüm ya. Belki evlenmicem nerden biliyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…