Aileye söylenmeli mi?

Bu adamla evlenirsen hayat boyu tetikte olacaksın başkası var mı diye. Bi insan kendine niye böyle bir kötülük yapar ki? Hiç mi değeriniz yok kendi gözünüzde? Adam kıtlığı mı var

Erkek arkadaşımla iyi giden bir ilişkimiz var.
17 haziran 2023 - onunla yatmiyorum diye terketti
3 temmuz 2023 - biriyle yatmis rahatladı diye geri geldi
7 agustos 2023 - baskalariyla takilmak icin beni yine terketti
21 agustos 2023 - sevgilim geri geldi. benimleyken disaridaki hayati kacirmaktan korkuyormus ama evlense sadece benimle evlenirmiş. ama biraz daha takilacakmis
7 ocak 2024 - sevgilim kadina doymus artik barismak istiyor "herkes böyle, bekarken takilayim evlenince aldatmam' diyor. 35ten once evlenmek istemiyor . vicdan yaptim baristik
13 ocak 2024 - annesine benden bahsederken babam vefat ettigi icin "yetim kiz" diye bahsetti
21 temmuz 2024 - erkek arkadaşımla iyi bir iliskim var evlenecegiz

her konuda iyi bir isim, güzel bir maasim var diyorsun. neden paranı bir terapiste vermiyorsun? neden birileriyle yatip kalkip sana dönen adami bekliyorsun? neden o seni bu sebeple terketmisken "ay asla benim biriyle olmama izin vermez" diyerek sevildigini saniyorsun???
bunlarin hangisi sana normal geliyor?
Telefonu kontrol ediyorum, biyere giderse genelde arıyor. Telefon şifresini bildiğimi bilmiyor. Tabi ki yapmak isteyen yapar orası ayrı ama sizin şüphelerinize hak veriyorum.
adam zaten uzak mesafeydi. sonra senden daha uzak bir mesafeye doguya tasindi. yanina geliyorsa ayda bir geliyor. onda da merak etme, telefonundan uygulamalari silip geliyordur. sifresini bilsen ne olacak? benim bile uc mailim var. hatta 4. bir sekilde açiliyor mail cok mu zor? tinderini benzer kiz bulma uygularini o maile indiriyordur. nereden haberin olabilir ki?
hos görsen ne olacak? adam kac kisiyle yatmis zaten onu ilk tanıdığın günden beri. buna takilmadin da ne karistiriyorsun, görsen sanki ayrilacak misin?
senin evine gelip "yan odaya gecer misin, bir saat bizi rahatsız etme" diye bir kadinla odaya girse sen mutfakta yemek yaparsın

Yok artık...

Annene anlatana kadar bir sürü sorun var

Ya siz sey degilmisiniz, ev arkadasi yan odada sevisiyor diye darlanan, sonra da birkac farklı erkek icin baslik acan? Surda üyeliğimin 1.yili gecen ay doldu, ben en az 2 ayri erkek hatirliyorum sizin anlattiginiz, ne ara 2 yillik ciddi iliski yasadiniz?

Ek olarak tum konuyu ciddiye alarak soruyorum, erkek arkadasinizin ailesindeki ciddi sorunlar, evlenince sizinde ciddi sorunlariniz olacak, bu yuzden o sorunlari bi anlatirsaniz ona gore yorum yaparız.

Ya Yengenç bırak evlensin. Bu herif gidip bi masumun başını yakar, Melis neler gördü yaşadı hala midesi bulanmadı, şu herifin başını bi şekilde bağlayıp piyasadan çekmek için daha iyisi yok. Yazık değil mi kim olduğunu bile bilmediğimiz masum bir cana? Melis gönüllü Melis çekerim diyor alsın çeksin işte. Başıboş dolaşmasın artık bu herif ipini tutan biri olsun illa ki, iki salça olur çok da can yakamadan kolundan çekilir sokulur eve işte. Bıraksana kızım ya.

ay armut dibine düşer, iki gün sonra çocuğun da polisiyelik işlere bulaşır, siyasi olarak utanacağın şeyler yapar haberin olsun.

Ya şimdi şöyle o konu. Sizde haklısınız tabi dışardan bakınca. Ya düşünün bizim yaşlarımızda erkeklerde evlenmek istiyor. Yani bende kendi halimde, güzel sayılırım bence bide iş olarakta bizim sektörde iyi bir firmada çalışınca biraz çıkarları doğrultusunda talibimiz oluyor. Ama gel gelelimki ben hiç birinden etkilenmedim. Sevgilim olmayıncada teklifler geldi. Arkadaşlarım değerlendir dedi ama ben burayada yazdım ilgimi kimse çekmedi konuşmadım. Burda da sordum. Şimdi ben ayrıylen birileri bana teklif ediyosa bu benim suçum değil. Hiç birine okey vermedim. Onlardan öldüğünden bittiğinden değilde hani evlencek kadın arıyorlar. Kendimi övmüyorum, genelde bizim yaşlarımızda olan bu. Ev arkadaşım o çocukla ayrıldı bu arada onuda söyleyeyim.

Valla yazdıklarınızı okuyunca çok haklısınız. Bana neler yaşamış özetsel olarak.

Yok ya bi kızın kolay kolay hayır diyeceğini sanmıyorum ona. Benden daha güzellerini bulur. Çekenide bulur bence. Güvensiz dediğiniz kısımda bende sizin gibi düşünüyorum. Benim en büyük derdim o. Uzun süredir birşeyini görmedim. Ama ommayacağı anlamına gelmiyor.

Valla yazdıklarınızı okuyunca çok haklısınız. Bana neler yaşamış özetsel olarak.
neler yaşansa da sen zaten adami kafaya koymuşsun. evlenir, daha nice konular açarsin. ve hala "harika bir iliskimiz var ama" dersin.
ozet vermeyeyim de gelecek konulardan spoiler vereyim
5 haziran 2025 - nihayet evlenmeye karar verdik bekarliga veda partisinde kibrisa gidecekmis. "zaten evlenince seni asla aldatmam" dedi, ne yapayim?
10 agustos 2025 - balayinda ickiden midemi bozdum erken uyumak istedim. "sen uyu ben uyumaya gelmedim" dedi diskoya indi. sabah oldu hala yok gelince ne diyeyim?
9 kasim 2025 - telefonunu karistirirken bir kiza 300 dolar gonderdigini gördüm , haritasinda son gidilenlerde ilcedeki otelin adresi var. şüphelenmeli miyim?
3 subat 2026 - harika bir egliligimiz var. cocuk istiyorum. ovulasyon yontemi nedir?
19 aralik 2027 - 8 aylik hamileyim, esim yilbasina taylanda gitmek istiyor. "hamile olmasan seni de götürdüm mecbur tek gideceğim, doğumdan onde gelirim" diyor. izin vereyim mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…