Aileniz karşı çıkarsa?

ya beni de aynı sorun bekliyo benim ailemin haberi yok ve bu tür kız erkek ilişkilerine soğuk bakarlar biraz okulumn bitmesine 2 sene var daha ama ben çok geçmeden anlatmak istyrm aileme nasıl olcak bilmyrum:1no2: geçen rüyama bile girdi biran önce anlatayımki ilerde anlatınca bu kadar süredir bizden habersiz görüşüyodun die kızmasınlar istiyorumCADIARZU ama cesaret edemiyorum bi türlü nasıl anlatılır ne denir???

Ailelerin istemedigi sey kötü sonuclanıyor demek ki...

Son düzenleme:

Canim bende ayni senin durumundaydim.
Anlatmak istiyordum ama kizacaklarinida biliyordum.
Sevgilimle konustuk ve anlatmaya karar verdik ve anlattim.
Sevdigimle ayri sehirlerde yasiyoruz ve ailem bulusmamiza izin vermedigi icin tam 7 ay görremedim sevdigimi senağlama

Canım bende çok korkuyodum 3 sene sakladım daha sonra annem anlatmış herşeyi abime babama babamdan değil ama abimden çok korkmuştum.Abim böle konulardaa cok fena ama evet var seviyorum dedim.Şimdi sadece saygı duyuyorlar inş cnm sende sölersin ve ailen saygı duyarr:Saruboceq:HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.

biz de ayrı yerlerde yaşıyoruz benneyaptımki

canım benım basıma geldi.. çok zorluklar cektık haladahacekıyoruzz aslnda...
babam hiç mi hiç istemedi hala dahada öle gidior yaa bakalım hyaırlısı artık...
anlatacam ama biraz uzun olacak sanırım , sıkılmazsınız insalah..

babam bana baska bi gorucu çocuk bulmus (meslegi polisti) işte benım haberım olmadan onlara kızımın finalleri var onlar bıtsın ,beklıyoruz evimize demiş benımde hayaımda baskası yok sanmıs ... masallah bana çok iyi saklamısım :)) sonra babam anneme mutfakta soylerken kulak misafiri oldum vee basımdan asagıya kaynar sular dokuldu.. hemen aşkımı aradım ve durumu izah ettım .oda hemen suan gelebılırız sen once babana de dedi bende tm deyıp tlfnu kapattım..
ama bu hayatımdakı en zor seydı yaa bi turlu soyleyemedım babama zaten finnalerdim çok kotu gececektı hiç çalısamadım için.. neyse bir gun babamı beklıyorum .. soyleyecegımya babamda eve gece gec geldi bende o gelmeden önce 3yasın ve belli baslı dualar okudum .. solerken sesim tıtremesin,kendime hakım olayım sesın kısılmasın die...
neyse ben babama dedım (derken sırtımdan soguk soguk terledim)...
babam karsı çıktı olmaz dedi... bende ozaman istemıyorum gelmesnler dedım... x olmazsa baska biriylede evlenmem dedım.. babam sınırlendı kapımı carptı çıktı... ((
ogunden sonra hiç konusmadı benımle ,ben yanna gıttıkce kaçtı benden sankı (( artık benı istemey gelceklerdi , babam gelsınlerde gorsunler gunlerın gıbı laflar edıyordu.. ((
sebebide ailesini tanımıyoruz nedir ne deildir bilmiyoruz die (sankı bu gorucuyu çokta tanıyorda,arkasının arkdasının oğlu) baska bir sebebi de eşim askeri personel ve denizci bu yuzden istemedi hiç
asıl istememe sebebi ise dier gelceklere söz vermıs şimdi bunu kabullenemedi banane demeseymıs söz vermeseymıs ben napaım dimi
sonra geldiler aşkım benı isteme , ucuyorum sevıncten ama tam lafa gircekler (isteme muhabbetne)babam laflarını kesıyor taa baska alakasız konulara giriyordu.. ((
sonra dediler 5defa sozu kesıldı kayınbabamın ama yılmadı Allah razı olsun ondan... istediler benı ama babam buseferde bizim buyuklere danısmamız lazım , hemen öle kız mı verılır.. bilmem ne.. (banada mutfaga gelmıs , çok inatcılar hala vazgecmediler sendn diyor babam ) aradan 2 hafta gecti biz onlara gittk çok zor ikna ettım babamı..
donuste ilk molada babam sordu yine emınmısın kızım son kararın mı die dedım baba cidi olmasam benım burda işim ne!!! sonra babam sagına soluna herkese bu işin olmaması için çok uğras verdi ama basarılı olaması çok şükür...
bu arada ben halen istenmedim :)))
sonra nişanda geldiler aile buyukleri filan var ben aşkım gorumcem nişan alısverısıne çıktık ,ordan kuafor ordanda aksama salonda nialnımız olcak..
dedemden istemısler benı ,dedem olmaz demıs damadı gormeden vermem!!! sonra kayınvalıdem demıs onlar secmısler bırbırlerını bize dusen gorevimzi yapmak adet yerını bulsun demıs.. konuda olece kapanmıs
bu arada ben halen istenmedım :)))) diyorum ne kısmetsızım istemeden ; nişanım -nikahım oldu :))) sonrada dugunum olcak kısmetse...
suan babam halen kızar eve gidip gelmesine işi dolasıyla baska sehırde oldugu için bizde kalmasını istemez ,garip aşkım gider orduevınde kalır.. bulusma saatlerımız kısıtlıdır babam halen karsı oldugu için.. sabah 12 aksam 6 okadar gorusebılyorz gun ıcnde .. saatı gecırdımı babam arıyor benı nerdesın senı almaya geldım diyor..
canım buutn bunların hepsını goze alıyorsun bu anlattıklarımın .. sonuna kadar savs derim .. hakkında hayırlısı olsun senın için a.s.

benim annem biliyor abim biliyor ama babam bilmiyor en önemlisi
ondan korkuyorum illaki kabul etmeyecek karşı çıkacak ama ben hazırım herşeye rağmen sevgilimden vazgeçmeyeceğim

çok zor bir durum
ailemi ezip geçemezdim ama
başka kimseylede evlenmezdim
ne bilim ya
allah basa vermesın

benim annem biliyo ama babama anca istemeye gelicekleri zaman söyliyebilirim

babaminda niye sakladin onca zaman diiceni sanmiyorum cünkü sevgilim olmasini kabul edicek biri diil o yüzden mecburen beklicem isteme olana kadar

belki biraz daha zaman gecince abimle tanistiririm :)

ah canim keske benimkilerde izin versede 7 ay görüsmesem hic umrumda olmaz valla :)

sizin bi kac ay sonraya sözünüz varmis nede olsa

söz olduktan sonra bu kadar abartmazlar :)

yok evlenmedi hala canım, soruyorum bazen
unutmadın mı yoksa diye ondan mı
kimseleri sokmuyorsun hayatına...
hayır diyo aksinee çoktan unuttum...aklıma bile gelmiyor...
ama gel görki evlenmeyi de istemiyor...

inşallah ailen tanıyınca beğenir ve evlenmenize razı olurlar
belki de çok sevicekler damatlarını
türkiyeye gözleri kapalı yollayacaklar seni kimbilir :)))

aynen canim bende abimden daha cok korkuyodum ama sanki abim artik biraz daha yumsadi eskisi kadar üstüme düsmüyo kontrol etmiyo

eskiden annemin arkadaslari elif ne kadar güzel olmus deseler bile abim sinir olurdu kiskanir gibi

hatta hic unutmam ben 18 yasima giricektim bi konusma gecmisti abimde elifin yasi kac ki 15 falan dedi bende e yuh abi ne 15i 18 olucam ben dedim hadi ya o kadar oldun mu sen diyodu :roflol:

artik kabul ediyo sanirim büyüdügümü :)

ay senin baban görüsme isini neden bu kadar abartiyo belli oldu sincik kaydirigubbakcemile3

zor olmus ama bosver sonuc önemli simdi evlisin dügünde olunca hic bise yapamazlar nasilsa biraz daha dayan :))

benim annem biliyor abim biliyor ama babam bilmiyor en önemlisi
ondan korkuyorum illaki kabul etmeyecek karşı çıkacak ama ben hazırım herşeye rağmen sevgilimden vazgeçmeyeceğim

insallah düsündügün gibi olmazda hic sorun cikmadan kavusursunuz :1hug:

benimde ilişkimi istemediler..... ayrıl dediler... ayrılamadık....gizli gizli devam ettık...annem ilk öğrendiğinde kıyamati koparmıştı....babamda annemi yatıştırmaya çaliımiştı...tabi babamda istemiyor.....şu an 6 yılı doldurduk ve sadece nişan yapabildık... arkadaşlarımız evlendi...çocukları oldu....onun ailesının bir kaç düşüncesız sözü oldu...ailem daha cok soğudu....zaten her davranışlşarını kötüye yoruyorlar....şu an düğün tarihini belirledik...babama söyledim olmaz dedi...sen 15 tatilde gelde dedi....ailemin istememe nedeni farklı şehirler olması.... ilerde benim onun yaşadığı şehre gidicek olmam.....ilk başta ist. yaşayacaklar denilerek nişan oldu....ama şimdi nişanlım meslek değiştirdi ve memleketinde...evlilikle hemen yanuna gideceğim....babam biliyordu(4 ay önceden) annem bu bayramda öğrendi.....gerisini siz düşünün ..korkudan ben söylemeddim...babamda hiç yardımcı olmadı...nişanlım ailesiyle geldi ...onlardan öğrendi...ve hoş bir gece değildi...anlatılacak o kadar çokşey var ki.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…