Aile tanışması olacağı gün gelen mesaj

Bence 8 yıldır bununla çıkıyor adı da duyulmuştur yeni koca nasıl bulalım şimdi gibi bir mantıkla (!) Kuzeninizi öyle ya da böyle evlendirmeye çalışıyorlar bu kişiyle. Ailenin göz yummasi bu yüzden. Çok kötü bir düşünce tabii ama altında yatan sebep budur. Kuzeninizi aldatmıştır diye düşünüyorum ya. Yani cidden psikolojik sorunu olacak da shop falan yapacak neden ki? Hani neyin intikamını alsın? Yine bir herzeler yenmiş bu mantığa göre. Her türlü sıkıntılı bana sorarsanız.

69F67361-8AEF-4125-BB78-213FB53118A0.jpeg

Bunu eklemeyi unutmuşum

Bence 8 yıldır bununla çıkıyor adı da duyulmuştur yeni koca nasıl bulalım şimdi gibi bir mantıkla (!) Kuzeninizi öyle ya da böyle evlendirmeye çalışıyorlar bu kişiyle. Ailenin göz yummasi bu yüzden. Çok kötü bir düşünce tabii ama altında yatan sebep budur. Kuzeninizi aldatmıştır diye düşünüyorum ya. Yani cidden psikolojik sorunu olacak da shop falan yapacak neden ki? Hani neyin intikamını alsın? Yine bir herzeler yenmiş bu mantığa göre. Her türlü sıkıntılı bana sorarsanız.
Evet evet kaç yıldır beraberler diye, şimdi bunla adı çıktı diye düşünüyorlar. Kız onun peşinde koşmuş güya , kız “ben beraber olduktan sonra bağlandım, koştum inkar etmiyorum ama önce o bana asıldı seni seviyorum dedi” diyor

Evet evet kaç yıldır beraberler diye, şimdi bunla adı çıktı diye düşünüyorlar. Kız onun peşinde koşmuş güya , kız “ben beraber olduktan sonra bağlandım, koştum inkar etmiyorum ama önce o bana asıldı seni seviyorum dedi” diyor
Allah bilir daha neler yaptı da ortaya çıkmadı of ya. Kuzeninizi göz göre göre yakacaklar. Kız resti çekse bari.

Bu gece yeterince gözlerim kanadı, mide öz suyum ağzıma geldi 😔 Erkeklere olan tüm hıncımı şundan çıkarabilirim. Ama lütfen kızı önce annenden, teyzenden, özellikle de nenenden uzak tut. Kız da üzülmesin. Yarın kurban, hepsini hayrına dağıtsın hatta 1 tane daha kessin

8 senedir 0 falso olması da garip bence illaki jotu huyu vardır birinin aksi takdirde yalan söylüyordur oynuyordur
Neler gördü bu gözler be
Kesinlikle aldatılmış bıraksın
İğrenç de biriymiş adam diğer kızla günümü gün ederim sonra da çeker giderim kafasindaymis

İyi ki benim sizinki gibi anneannem teyzem yok. Bu insanlar yok olsa gram üzülmem. O kadar örümcek beyinliler ki çevreye gram faydaları yok. Kızı başlarından atmak kocanın sorumluluğu altına vermek istiyorlar. Şimdi aldatmayan erkek mi var derler sonra biz de neler gördük ne dayaklar yedik derler. Bırak sahip çıkmayı arkasında durmayı, çoluğuyla çocuğuyla koca şiddetine terk ederler.
Kuzeninizin aklı varsa kurtarır kendini. Adam niyetini belli etmiş neyse o. Evlendiğinin ertesi günü bile aldatabilir isterse çünkü karşı taraftaki kadınların hepsi izin veriyor onaylıyor. Kuzeniniz gibi bile isteye evlenen kızlara da gram üzülmüyorum açıkçası.

Kuzeniniz de aklı başında okumuş demeyim o kriter değil ama kendini geliştirmiş bir insan değil mi?
Hakaret sayarım şu mesajları ben kendime şahsen.
İğrenç mesajlar. Emin olun o da inandı ama işte insan kendini kandırmak ister ya

Adam ne kadar igrencse kadın da o kadar iğrenç hamileyim vs film klişeleri gibi ayy oda benden değildir diyo yesilcam filmi gibi haha oda tanımadan etmeden takılmasın baskalarıyla böyle acı çeker kuyruk acısı sırf genelde bunu ayrılsın acı çeksin diye yaparlar ama gercekler her zaman ortaya çıkar. Bence ayrilmalı muhtemelen evlendikten sonra da hep aldatacak.

Bu arada bazen whatsap mesajları silinse bile bazı yöntemlerle geri yükleniyor. İsinize yararsa deneyin. Oğlanın telefonunu elinize geçirince

Kuzeniniz Allah'ın sevgili kuluymuş ki bi şekilde bu herifin yaptıkları önüne gelmiş. Kuzeniniz aldatılmış evet bu trajedi ama bu kızın hiç bir şeyden haberi yokmuş, utanmszca kızın gururuyl oynayıp gevşek gevşek meaajlarla def etmeye çalışmış. Herkes hata yapabilir ve insanca gönül alınarak, aşağışamadan yola devam edilir. Kuzeninizin sevgilisi tam bir .......... Nerden baksan tam bir karaktersiz, saygısız. Kuzeniniz aklı varsa hemen bu yoldan döner. Zira ileride çok pişman olacak, asla mutlu etmez bu narsist onu, iliğini kemiğini kurutur.

X