Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Geç yumurtladıysan geç döllenme olur kuzum. Beklemen lazım biraz daha. Yumurtlamanın net tarihini bildiğin için üzerine 14 gün koyup test yapabilirsin

Okadar merak ediyorsan baktır. Demek ki hamile kalınca bu belirtilerin olacakmış aklında tut. Bende hamileliğimde çatlatma iğnesini ilk olduğumdaki belirtileri yaşamıştım demek istediğim gerçek yani bu belirtiler

İnşallah inşallah bizede at testlerini sonraki günler. İnşallah koyulaşmaya görürsün

Ya önce ki 3 iğnemde bulantım yoktu mesela. Sadece uyku hali ve göğüs ağrısı vardı. Halsizlik falan. Ben yine aynısını gibi olurum diye düşündüm ama bulantı işin içine girince hiç hoş olmadı. İnşallah hamile kalabilirsem her şeye razıyım gerçi orası ayrı

Merhaba hanımlar ben Şubat ayinda bir düşük yaptım tahliller vs yapıldı sadece kan pıhtılaşması çıktı eşimde de bir sorun yok çok şükür gebelik istiyorum gitmedigim doktor kalmadı son olarak klomen başlattılar bana 5 gün boyunca içtim adetin üçüncü gününden itibaren gittim sağda iki tane 7 9 sol sessiz dedi bir hafta da kendiliğinden ilaç kullanmadan gel dedi tekrar gittiğimde solda bir tane yumurta gelisti 7 mm sağ taraftakiler aynı gelişmedi dedi doktor bir hafta sonra gel büyürse iğne buyumezse ilacın dozunu arttırıcaz dedi yani bir ay daha attılar beni
Elimden bir şey gelmiyor badem ay çekirdeği kuru incir yiyorum her gün düzenli olarak folik asit de kullanıyorum yaklaşık bir aydır aynı durumu yaşayan tavsiyesi olan varsa gerçekten mutlu olurum Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Canım benim regl başladı galiba

Aynen hamile kalınca bulantılar bile rahatsız etmiyor aksine ben burdayım diye haber veriyor bebiş. Benim bulantılarım 4.ayda geçmişti neden geçti diye baya dert olmuştu meğer 4-5 ayda geçiyormuş

Aynen hamile kalınca bulantılar bile rahatsız etmiyor aksine ben burdayım diye haber veriyor bebiş. Benim bulantılarım 4.ayda geçmişti neden geçti diye baya dert olmuştu meğer 4-5 ayda geçiyormuş
İnşallah yaşarız hepimiz yine bu belirtileri sağlık olsunlarda zorluklarına okeyim şuanda

Kuzum kaybın için üzüldüm, inşallah bir sıkıntı yaşamadan yeniden hamile kalırsın bende bu ay klomen kullandım. Daha önce femara kullanmıştım 3 ay. Onda adet döngümün 12 gününde falan yeterli büyüklüğe geliyordu iğnemi oluyordum. Klomenle benimde geç büyüdü. Doktor hiç büyümeyedebilir önümüzde ki ay tekrar devam ederiz demişti. Ama 2 gün sonra yine gel bakalım dedi. Artık tesadüf mü yoksa etki etti mi bilmiyorum ama kuru incir yedim o 2 gün. 2 gün sonra gittiğimde büyümeye başlamıştı. 3 gün sonra iğne yaptım. Yani bir anda büyümeye başlayabiliyor. Sıkma canını pozitif düşün o yüzden

Kızlar bana yumurtlama hesaplama kiti önerir misiniz? Güvenilir bildiğiniz var mı? Bende pcos olduğu için yumurtlama sağı solu belli olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…