Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Valla kuzum benim de ateşim 37.8 bile gördü ama adet oldum oyüzden tam bilemiyorum. Madem 13-14 günlerde adet oluyorsun bir iki gün daha bekle tekrarla testi. Yumurtlamnı biliyorsun ama ne zaman döllenecek ne zaman yerleşecek bilmiyorsun bazen düşündüğümüzden geç olabiliyor
İşte geç döllenme olayını çözemedim ben tutarsa hemen catlama günü oluyor 11 12 gün sonra çıkıyor sanıyorum daha önceki kayıplarım da öyle olmuştu

İşte geç döllenme olayını çözemedim ben tutarsa hemen catlama günü oluyor 11 12 gün sonra çıkıyor sanıyorum daha önceki kayıplarım da öyle olmuştu
Her gebelik aynı olmuyor (burdakiler öyle diyor) mesela ayın 10 çatlama oldu diyelim normalde o döllenip yerleşme süresi 3 gün ise seninki 5 gün olmuştur. Sadece örnek veriyorum

Evet benim kan değerim bir defasında 20.93 çıkmıştı doktor ne hamilesin diyebilirim ne değilsin diyebilirim demişti bana.
Kimyasal gebeliğe karşılık diyorlar sanırım dün benim kaçtı değerim halen öğrenemedim e nabiza yansımadı hastanenin sistemi çökük açılmıyor zaten Çarşamba günü yada Perşembe en geç olmam gerekli belli olur o zamana . Bu ay olsaydı çok güzel olacakti Eylül'ün ikinci haftası evlenme yıl donumumuz eşime hiç söylemeden doktora gidip ultrason resmiyle supriz yapmak istiyordum haftayada oğlumun dogumgunu oda bebek bebek diye milletin çocuğuna ağlıyor heryerde 🥺 karşı komsumuz var sesini duysun çıkıyor çocuğum en çokta ona üzülüyorum

Günaydın kızçeler 💃🏻💃🏻
Düğün yoğunluğundan giremedim pek. Dün öğlen iğnemi oldum. Cuma gecesini değerlendirmiştik 🤭 bugün Allah nasip ederse yoka çıkıcaz akşam evde de değerlendiricem 💃🏻💃🏻 pazartesinden sonra sahte pozitif testlerle gözünü gönlünüzü eğlendiricem hazır mısınız ajajajjajajjsjs 😂😂😂😂 @Memeli Mestan Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek @Kahhve ve etiketlemediğim diğer kızlar 💃🏻💃🏻💃🏻
Bende Aliağaya geldim işin vardır diye seslenmemiştim🤣🤣🤣🤣 ben hazırım pazartesiye ne kaldı şunun şurasında

Kızlar bir sorum olacak bugün ovalüsyon takibinde çatlamanın 13.günü idrar testlerim negatif ama yaklaşık bir haftadır ateşim 37 dereceden düşmedi sabah öğle akşam hep ölçtüm havadan mı diye düşünüyorum ama bilemedim evdeyim yani…birkaç defa kaşık ağrıma oldu zaten test negatif olunca umut kalmadı olsa çıkardı…birde ben hep yumurtlamadan genelde 13 gün sonra en geç 14.regl oluyorum yani bugün regl olurum diye düşünüyorum varmı bir yorumunuz yani ateş bu kadar yükselir mi adet öncesi Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek @Memeli Mestan ve etiket yapamadığım kızlar bir el atın bana 😂
Benim bazen adet başlayacağı zaman düşüyor kuzum. Ama negatif cıktı diye de kesinlik yok geç döllenme oldu belki. Ne durumdasın var mı bi değişiklik benimde misafirlerim var o yüzden sabahtan beri giremedim

Kızlar selamm, bir şey sorucam. Bende etkisi erken geçtiği için tam net bilmiyorum. Çatlatma iğnesi etkisi 12. Günde olur mu? Bende 8. Günde siliniyordu. Ama arkadaşımın bugün 11. Günü iğne etkisi bu kadar çıkar mı sizce?

Eklentiler

• IMG_20240825_204341_274.jpg
    IMG_20240825_204341_274.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 34
Kimyasal gebeliğe karşılık diyorlar sanırım dün benim kaçtı değerim halen öğrenemedim e nabiza yansımadı hastanenin sistemi çökük açılmıyor zaten Çarşamba günü yada Perşembe en geç olmam gerekli belli olur o zamana . Bu ay olsaydı çok güzel olacakti Eylül'ün ikinci haftası evlenme yıl donumumuz eşime hiç söylemeden doktora gidip ultrason resmiyle supriz yapmak istiyordum haftayada oğlumun dogumgunu oda bebek bebek diye milletin çocuğuna ağlıyor heryerde 🥺 karşı komsumuz var sesini duysun çıkıyor çocuğum en çokta ona üzülüyorum
İnşallah hamilesindir canım ya 🙏🏻🙏🏻

Hanımlar herkese selam
Ben ağustosun 10unda ve 15ve16sında da 2kere pik gördüm değerlendirdik.
Tatilden yeni geldim
Yasaklı şeyler yiyip içtim kendimi odaklamak istemediğim ve stresimi atmak için ama bi panikledim şimdi çünkü
30-31 bat diye düşünmüştüm
Az önce açık pembe bi lekelenme geldi yerleşme olabilir mi sizce? Yoksa regl mi başlıyordur 1 hafta öncesinde gelen bu şey acaba yerleşme mi 🫢?

X