Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yok canım geçmedi ben hastaydım iki gündür bugün gittim iğne yapıp antibiyotik baslayacaklardi gebelik varmı yada emzirme dedi gebelik şüphem var dedim öyle yaptı hastanenin sitesi çökmüş labaratuvar sonuçları açılmıyor 😁 birde barkod numarasında cekmedim
Hee aklında olsun sağlık ocağı hastane barkod çekerim ben 🤣

🤣🤣 Cidden haklıymış. Birde şey diyorlar doğum kontrol hapları için etkisi geçmiyor mu ne kullanmayı bıraktıktan sonra hâlâ etki kalıyor diye gördüm bir iki topikte ama yalan bence bir akrabamız sadece 1 gün içmeyi unutmuş ve o gün hamile kalmış. 😂😂.
Kaçak olan dönemlerde ella alıyodum. İlişkiden 2 saat sonra adet gelince ben ilaç almayı gerek görmedim. 😅😅😅 sonuc 9 ay sonra doğurdum

Erkek ereksiyon olurken önden bi sıvı geliyor canım böyle şeffaf bi sıvı boşandığı meniden önce geliyor. Onda sperm olduğunu söyleyenler var böyle sözde geri cekilme yöntemiyle korunurken hamile kalanlar olmuş
Benim karşii komşum kaldi öyle hamile 4 yildir korunuyorlardı vel hasıl Allah verirse gelecekse geliyor bisekilde vermiyeceksede ne yapsa k boş herseý Ŕabbimizin emriyle

Kuzum zaten kanda HCG 11. Gün başlar yükselmeye. Daha belli değil ki negatif olması normaldir bence. Ya da çok düşük çıktı ondan negatif dedi doktor. Bence hâlâ yükselme ihtimali var. Ayın 1'i gibi tekrar kan verin adet gelmezse eğer.
İnşallah ufakta olsa bir ümit var demekki 🥺 27_28 inde olmam gerekli bakalım bazen 1 gün oynayabiliyor

Şu an ağrılarım da geçti işin ilginc yani vucuduma noluyo çözemedim
Benim de bugün 5 gün oldu geciktiği gün içinde sancı giriyor, mide yanmam var ve bacağım ayaklarım çok ağrıyor birde her yerim sıcak ama ayaklarım buz kesmiş gibi soğuk kan testi ilk gün verdiğinde negatif çıkmıştı bir daha vermedim senin ne belirtin var

Benim de bugün 5 gün oldu geciktiği gün içinde sancı giriyor, mide yanmam var ve bacağım ayaklarım çok ağrıyor birde her yerim sıcak ama ayaklarım buz kesmiş gibi soğuk kan testi ilk gün verdiğinde negatif çıkmıştı bir daha vermedim senin ne belirtin var
Ya dikkat ettiğim bi şey daha var göğsüm yumuşak ama çok acıyor yanlarına doğru özellikle böyle gebelik belirtisi yaşayan oldu mu

Mrb.hanımlar cuma günü 3 pozitif test ile regl olmuştum.Ilk günü afedersiniz yoğun pıhtılı falandı.Simdi normal.Bel ve kasık ağrım var biraz.Siddetli değil.Her zamanki regl dönemleri olan kadar.Baska şikayetim yok.Yuzde 90 kimyasal gebelik geçirdim.Doktora görünmeme gerek var mı?

Bende geçirdim kimyasal Alonya03 Alonya03 çok geçmiş olsun. Bilgi vermek için sürecimden bahsedeceğim Ramazan ayının ilk sahuru olacaktı ben sancım var diye kalkamadım. Sol bacağım kasığımdan itibaren felçli gibiydi. Oynatamıyordum ağrım vardı. Zaten hiç iyi uyuyamadım. Sabah uyandığımda kahverengi akıntım vardı böyle çamur gibiydi. Korktum eşimi çağırdım. Korkma artarsa doktora gideriz dedi. Geri gitti sonra benden üzüm büyüklüğünde birşey düştü pıt diye. Meğer bebeğim düşmüş. Odaya döndüğümde kanamam başladı zaten hastaneye nasıl gittik bilmiyorum. Benimki normal regl dönemi gibi oldu bitti sonra çok şükür sıkıntı olmadı düzenimde bozulmadı sonra bir regl daha oldum sonrasında gebe kaldım yeniden kucağımıza almak nasip olmadı ama sıkıntı yok iyiyim şimdi.
İnanılmaz bacak ağrılarım oldu.Gripten zannettim.Simdi geçti.Demek ki o yuzdenmis.

X