Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay çatlamıştır belki eğer adet olmazsan anca bir hafta sonra öğrenirsin gibime geliyor
İlk korunmayı bıraktığım ay böyle gecikti 10 gün olmadım o yüzden çok umut bağlayamıyorum ama o zaman çok ağrım oluyordu şimdi nerdeyse o adet sancısı hiç yok kasık batması oluyor sağ tarafıma 4 gündür de göğsüm şiş acıyor dokununca ayaklarım üşüyor halsizim

Kesinlikle canım, cola yerine maden suyu tercih edebilirsin, hem sıcaklarda ter ile attığın mineralleri yerine koymuş olursun hem vücuduna da mineral olur hem de ileride oluşacak gebeliğin için krampların geç başlamasında bile etkili olur 🤌 yok sade içemiyorum dersen doğal karadut özütü al onunla karıştır kocaman bir bardağa ya da limonlu fln çilek reçeli ile bile karıştırabilirsin, tabi colaya gelene kadar asıl sigaraaaa😔😔😔
Maden suyunu da yasakladi bir ara prolaktinim tavan yapmıştı oda tetikliyormus 😑 en güzeli köy ayranı buldukça ondan içiyoruz

İlk korunmayı bıraktığım ay böyle gecikti 10 gün olmadım o yüzden çok umut bağlayamıyorum ama o zaman çok ağrım oluyordu şimdi nerdeyse o adet sancısı hiç yok kasık batması oluyor sağ tarafıma 4 gündür de göğsüm şiş acıyor dokununca ayaklarım üşüyor halsizim
Bebekimmmm olsun umudunu yitirme sağlığımız yerinde olduğu sürece umutla bekleyecegiz her zamaaaan 💖

Bilmiyorumki 11. Gündü bugün zaten ignede yapıldı ağır bir igneymis ağrı kesici hemen geçirdi ağrımı varsada zararı olmuştur muhakkak ama duramadim daha fazla 🥺
Yok olmamistir varsa da ben ogluma hamile oldugumu bilmeden kortizonlu igne vuruldum faranjit icin bana da bisey olur sakat kalir dediler cok sukur rabbime hic bisey olmadi doktorun bi tanesi haric daha bebek olusmadi kese halinde hic bisey olmamistir oldu diyen de tovbe hasa Allah mi demisti

Erkek ereksiyon olurken önden bi sıvı geliyor canım böyle şeffaf bi sıvı boşandığı meniden önce geliyor. Onda sperm olduğunu söyleyenler var böyle sözde geri cekilme yöntemiyle korunurken hamile kalanlar olmuş
Yok anam o doğru değildir bizde aynı yöntemle korunuyoruz ben daha korunurken hamile kalmadım henüz

Merhaba aranıza yeni katılıyorum. Tabloya beni de ekler misiniz ? Evliliğimin 4. Yılına giriyorum hiç gebe kalamadım🥺 3 çatlatma iğnesi 1 de aşılama yaptım tutmadı. Eşimin testleri normal benim amh düşüklüğüm var. Bu ay ilk defa ovulasyon testlerini deniycem inşallah bu grup bana şans getirir. Nolur benim için de dua edin🥺🥺
Rabbim nasip etsin size 🫶🏼 ve bize de 🤍 amh değeriniz kaçtı benimde 1 amh değerim 14 aydır gebelik olamdı

X