Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar ya bi sorunum var 🤦🏻‍♀️ ben 7si pik 8inde çatlamayı ovülasyon testiyle gördüm 1-2 gün sonra tekrar kasık ağrım başladı hala devam ediyor bi ovulasyon testi daha yaptım oda bu şekilde pik. Bu neden olur acaba

Iki kere yumurtlama olmuş bir defa bende de olmuştu ben bişey sormak istiyorum bu uygulamanın adı ne acaba ?

İşte sperm testi veriyoruz her şey normal gelince bu sefer jel ne yapacak diyorum kendi kendime kafalar karışık
Hahahhaahhaa yaaaa Allah seni 😂 evet doğru diyosun ama spermin birazı geri geliyor zaten birde ben yatıyorum kalkmiyorum ama kalkınca yine geliyor arkadaş sanki o spermler hiç benim olmuyor gibi 😂😂 ona bakicam yani açıklayıcı oldu mu acaba

Geçen izmir yangınlarında tarım bakanı açıklama yapmış piknikte çıkan yangınmış diye aksini söyleyen silivriye demi bakanım yazdım. Hani vi laf var otundan kork b.kundan kork diye tam oyuz. Yazık günah şuan eğitim alan çocuklarımıza 10 sene sonra uni mezunu olanın eğitiminden sorgu sual edecek hale geldik. Emin ol bunlar iyi günlerimiz olan çocuklarımıza olacak 😮‍💨
Eğitim konusu en hassas konum ya yıllardır atanamadim şimdi kpss sonuçlarını bekliyoruz yine özel sektörde mahfoldum durdum iki okul bitti ama benden bittim şimdi önüne gelen okul okuyor torpille her yere giriyolar ve şimdi daha kötü oldu her yer okul çoluk çocuğa eğitim veremiyolar bilmiyorum Allah hepimizin yardımcısı olsun çok doluyum bu konuda çok konustuysam üzgünüm 🥺

Kızlar iyi geceler ya benim hafif mide bulantısı ve yanması var ve ayaklarım uyuşuyor tansiyonum düşüyor gibi oluyor 15-20 saniye çok uyku halindeydim, sadece sağ kasığıma sancı giriyor 5-6 gündür adet belirtisi mi yaşıyorum hamilelik mi bilmiyorum 🥺

Hahahhaahhaa yaaaa Allah seni 😂 evet doğru diyosun ama spermin birazı geri geliyor zaten birde ben yatıyorum kalkmiyorum ama kalkınca yine geliyor arkadaş sanki o spermler hiç benim olmuyor gibi 😂😂 ona bakicam yani açıklayıcı oldu mu acaba
Oldu bacım oldu tüm kadınlar aynı şeyi yaşıyoruzdur emin olabilirsin 🤣🤣🤣🤣🤣 bana eski dr um dedi yat diye iye oldum onun yüzünden

X