Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merak etmeyin tabii ki uyuyakaldigim icin yoktum uyandim test tabii ki yaptim 😂

Eklentiler

• IMG_8973.jpeg
    IMG_8973.jpeg
    119,8 KB · Görüntüleme: 38
Kadinin youtube kanali da var, cok guzel bilgiler paylasiyor Oneririm takip etmeni.
Hatta spermde problem olan ciftler icin cok aferdersin en iyi iliski pozisyonunu soylemisti birkeresinde. Onun sayesinde multi vitaminimi degistirdim. Inovitol icereni aldim.

Merhaba ınovitol bende aldım bir gebenin günlüğü sayfasından mi aldınız ve fayda gördünüz mü acaba? Yumurta kalitesi için kullanıyorum da

Durup dururken birden içimi ateş sarıyo. Menopozamı gircem tövbe estağfurullah 🤦🏻‍♀️😀
Ayyy yalnız değilmişim demek ki 🤦🏻‍♀️ bir anda içten bir yanla geliyor fena terletiyor sonra gidiyor🤦🏻‍♀️ bende kocama dedim galiba menopoza giriyorum hayatımızda bir o eksikti dur Allah aşkına dedi bana 😂😂😂😂😂

Ya ahahhaha sen beni çok eğlendirdin 2 gündür ahhahahahahhaah😂 gözüm seni aradı yapmadı mı hala test diye 😂😂😂
Ahh beybim eglendiysen ne mutlu bana hayat kisa uzulmek icin olmuyorsa vardir bir hayir diyip dogru zamani beklemek lazim 😍 dogru zamana kadar da eglenceye vurmak lazim💃🏼

Kizzzz Silivriye gönderir bizi sus sus 😂😂😂 valla çok kötü durumlar daha neler bekliyor bizleri valla hakkımı helal etmiyorum
Geçen izmir yangınlarında tarım bakanı açıklama yapmış piknikte çıkan yangınmış diye aksini söyleyen silivriye demi bakanım yazdım. Hani vi laf var otundan kork b.kundan kork diye tam oyuz. Yazık günah şuan eğitim alan çocuklarımıza 10 sene sonra uni mezunu olanın eğitiminden sorgu sual edecek hale geldik. Emin ol bunlar iyi günlerimiz olan çocuklarımıza olacak 😮‍💨

Bebeğim bu 4. İğnem olacak geçen sene Ekim Kasım aralıkta olmuştum ocakta hsg çekildim. Sonra kendim deneyeyim dedim bir süre. Şimdi işte tekrar başladım. Aminnn hepimize inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
Önceki tedavide de şimdiki hastaneye mi gitmiştin ah bacım şöyle güzel hayırlı haberler ver bize 🙏

X