Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hadi inşallah canım güzel haberlerini bekliyorum seninle regli günlerimiz aynı idi benim de yumurtlamaya 3 gün kaldı bakalım neler olacak bende dişim apse yaptığı için antibiyotik kullanıyorum İnternetten baktim yumurtlamaya etkisi olmuyormuş. Birde oğluma hamileymisim diş dolgusu yaptırmıştım ben

Rapor için kaç yaşında olmak gerekiyor acaba
Ve yaşayan çocuk olmamalı diye de biliyorum düşükler için de araştırma isteniliyor rapordan önce yani yaşıtlarım ergen triplerindeyken ben bunlarla kafa yoruyorum
Rabbim hakkımızda hayırlısını tez vakitte nasip etsin inşallah

silatansueco ay bişey sorucam sende sinir var mı ya anlamsız bi sinir var üstümde normalde bugünlerde regl öncesi ağlak olurdum ben acaba bu belirsizlikten mi yoksa bebişle alakalı olabilir mi

Aynen öyle ben 2 gebeliğimi de erken öğrenmiştim.Beklemek çok zordu.Regli beklemek gerekiyor.Ama bizler dayanamıyoruz kaçıncı olursa olsun.Daha çok yeni denemeye başlamışsınız.Geç döllenme yoksa kan testi doğru sonucu verir.2.gebeligimde reglden bir hafta önce kaset testte silik çizgi görmüştüm.4-5 gün kala kanda 83.5 çıkmıştı.Kan artacak mi diye bekledim.Kese için ayrı kalp atışı için ayrı çok stres olmuştum.Hamilelikte de stres hiç iyi değil.Allah gönlünüze göre versin.Kendinizi çok sartlamamaya çalışın rahat olmaya çalışın.

Çok fazla akıntı oluyor onun dişinda hiç bir belirti yok üstüne bide dişim ağrıyor ne zaman test yapmalıyım test yapmamak için kendimi zor durduruyorum

Çok fazla akıntı oluyor onun dişinda hiç bir belirti yok üstüne bide dişim ağrıyor ne zaman test yapmalıyım test yapmamak için kendimi zor durduruyorum
Ben regl 1 gün geçince yapmanızı tavsiye ederim.Çok erken öğrenince beklemek eziyet oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…