Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yok sadece son 2 ay 18.gün yumurtlamam oldu ovulasyon ile degil vucudumdan anlıyorum. Sadece son 2 ay şehir değiştirdiğimde erken yumurtladım onu değerlendiremedim geçen ayda 4 gün geç yumurtlama olduğu için ilişki denk gelmedi cenazemiz vardı uzuntüden gec yumurtladım meme ucu hassasiyetim i yaşamayacağım sandım akıntımm yanılttı sonradan anladım ki gec oldu 2ay boşa gitti. Bu ay adam gibi değerlendirdik
Hadi inşallah hakkimizda hayırlısı olsun 🙏 bizde bu ay aslında güzel degerlendirdik ovulasyonda takip ettim pikten önceki gün pik günü çatlama günü ve sonraki gün ilişki oldu ondan oncside gün aşırı 2 kez oldu ama bugün test yaptım negatif çıktı

@BallYilmaz123 ArasaNillGerek ArasaNillGerek Vermidon diyince aklima Amerikada balgam sokturucu kullanip hamile kalanlar geldi.
Hatta ilacin adi mucinex. Rahim ici siviyi inceltip daha kaygan hale getirip spermlerin yuzmesini kolaylastiriyormus.
Amerika da olsa hamile kalmak isteyen kadinhep ayni :)
Allahim sen anne olmak isteyenlere neler yaptiriyorsun yaaa...
Aaa Amerikadayim ama hic duymadim denesem mi😍😅

Eklentiler

• Screenshot_20240822-214100_Chrome.jpg
    Screenshot_20240822-214100_Chrome.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 19
Ve yaşayan çocuk olmamalı diye de biliyorum düşükler için de araştırma isteniliyor rapordan önce yani yaşıtlarım ergen triplerindeyken ben bunlarla kafa yoruyorum 😂😂😅😅
Rabbim hakkımızda hayırlısını tez vakitte nasip etsin inşallah ❤️
Aaa ne alaka ya bi cocuğum var bende istemezdim kardeş isterken sebepsiz kısır kalmayı olmuyo mu şimdi bana

Kızlar ben takmayacağım dedimde sabah test yaptım negatif ti akşama kadar çalış iş güç derken aklıma gelmiyor ama yatana kadar buralarda takılıyorum 😑 erken yaptım ama son 3 aydır farkettim adete yakın bende süt kesiği beyaz akıntı oluyor şuan oda var sanırım gene olmadı ...

Kızlar ben takmayacağım dedimde sabah test yaptım negatif ti akşama kadar çalış iş güç derken aklıma gelmiyor ama yatana kadar buralarda takılıyorum 😑 erken yaptım ama son 3 aydır farkettim adete yakın bende süt kesiği beyaz akıntı oluyor şuan oda var sanırım gene olmadı ...
Aşkım o akıntı bende süreklilik gösteriyor 🥺

Gene istesin akşama kadar aklına gelmiyo biz napcaz evdeki ruhaniler😅

Aaa Amerikadayim ama hic duymadim denesem mi😍😅
Vermidon mu o önceden soğuklagınlığı için verilirdi

@BallYilmaz123 ArasaNillGerek ArasaNillGerek Vermidon diyince aklima Amerikada balgam sokturucu kullanip hamile kalanlar geldi.
Hatta ilacin adi mucinex. Rahim ici siviyi inceltip daha kaygan hale getirip spermlerin yuzmesini kolaylastiriyormus.
Amerika da olsa hamile kalmak isteyen kadinhep ayni :)
Allahim sen anne olmak isteyenlere neler yaptiriyorsun yaaa...
Kızlar gebelik için kullandığımız ilaçların ilk baştaki görevi başka olup sonra araştırılınca gebeliği kolaylaştırdığı yönde bilgiler edinilmiş. Bir tanesi de femara; aslında göğüs kanserini tedavi etmek için üretilen bir ilaç ama daha sonra araştırılınca yumurtalıklarda da etkili olduğunu farketmişler böylece gebelik için de kullanılmaya başlanmış🫠

X