Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

princessbean

Ne zaman çatladı bilmiyorum ki kist var canım geçen ay 19 gün gecikti belki yine öyle olucak bilmiyorum ki inşallah yine hap kullanmam
Kuzum bu böyle hapla ilaçla olmucak gibi lugol iyot alıp kullansan nasıl olur memede ki rahimde ki kistleri yok ediyo çünkü oluşumların da engelliyo

Kuzum bu böyle hapla ilaçla olmucak gibi lugol iyot alıp kullansan nasıl olur memede ki rahimde ki kistleri yok ediyo çünkü oluşumların da engelliyo
Bilmiyorum ki canım. Bi kaç gün bekleyip kan verip yine tarlusal kullan der büyük ihtimalle doktor. Bu kist gecikmesine de engel oluyor demi

kızlar reglime 3 gün kala ay yada 4 gün bilmiyorum yaptığım test negatifti biliyorsunuz şimdi 1.5 günden az kaldı ( artık saat sayıyorum ) kahverengi açık ve açık pembe leke geldi akıntı şeklinde.. ve devamı gelmedi bidaha. Hsg çektirdim umutluyum bu ay bakalım.. lekelenme böyle bişey mi

yalniz degilsin apppaynisiyim hatta esim sey dedi; boyle psikolojin mahvolacaksa gel vazgecelim bebekten
Dedim tatlim bunlar hep hormon...

Aslında en doğru sonucu regli gecikmesinin 10.günü alabilirsin ama yerleşme kanaması cok az peçeteye gelecek sekilde pembe veya kahverengi gelir benim öyle olmustu gebelikte

Kızlar hormon testi verdimde internetten bakıyorum şimdi polikistik over görünüyor bende bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…