Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben yarın doktorumla yüz yüze görüşeceğim. Size de ayrıntılı yazayım. Ben de ayın 17sinde öğrendim ayrıntılı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sadece ila kullanmam gerektiğini söyledi doktorum ona başlayacağım 🤷‍♀️
Cok tesekkur ederim. Sizden yanit beklicem.🎈ben kendim yurtdisinda yasiyirum. Doktorum da izinde 1 aylik, goruntulu konusmaya ikna etmeyi denicem en kotu

Kızlar slm. Benim sat 31 temmuz. Bat 26 Ağustos. Yumurtlama 12 Ağustos. Adetime 5 gün var. Sabah erken gebelik testi yaptım. Çok sonra silik bir çizgi oluştu. Hayalet çizgi. Ama kasığımda ve belimde cok hafif ağrım oluyor iki gündür. Geceleri de terleyerek uyanıyorum hem de klima 26 da iken. Az önce eve gelirken kaset test aldım birde onu deneyeyim dedim. Gün içinde de çok sıvı tüketmedim. 30 saniyede daha belirgin silik çizgi çıktı. Bakar mısıniz . Sizde görün ne olur.....

Eklentiler

• IMG_20240821_175939.jpg
    IMG_20240821_175939.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 54
Bı kaç kere farklı isikl uygulamasıyla cektiklerim.

Eklentiler

• IMG_20240821_181440.jpg
    IMG_20240821_181440.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20240821_181427.jpg
    IMG_20240821_181427.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20240821_181353.jpg
    IMG_20240821_181353.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar slm. Benim sat 31 temmuz. Bat 26 Ağustos. Yumurtlama 12 Ağustos. Adetime 5 gün var. Sabah erken gebelik testi yaptım. Çok sonra silik bir çizgi oluştu. Hayalet çizgi. Ama kasığımda ve belimde cok hafif ağrım oluyor iki gündür. Geceleri de terleyerek uyanıyorum hem de klima 26 da iken. Az önce eve gelirken kaset test aldım birde onu deneyeyim dedim. Gün içinde de çok sıvı tüketmedim. 30 saniyede daha belirgin silik çizgi çıktı. Bakar mısıniz . Sizde görün ne olur.....
Canım benim ben görüyorum çizgiyi ama sabah yine tekrarla yada bir kaç gün bekle tekrarla yada hemen kan ver artık bu çizgiler emin olduramiyor beni inşallah vardır erken gebelik testini çektin mi

Canım benim ben görüyorum çizgiyi ama sabah yine tekrarla yada bir kaç gün bekle tekrarla yada hemen kan ver artık bu çizgiler emin olduramiyor beni inşallah vardır erken gebelik testini çektin mi
Erken gebelikteki resimde hiç belli olmuyo. Sabah ilk idrarla yapmostim onu. Çok fazla silikti.

Verme evci değilim arkadaşım, ben paşa paşa gider kanımı veririm ne t sonuç isterim 😂 gölge miydi, kurudu muydu, ıslandı mıydı, hafif mi belirgin hiiiiçç uğraşıp kafamı duman edemem 😅😅 1 kez test yaptım idrarda onda da artık 5 gün regli gecikmesi, göğüslerimin bayaa dolgunlaşması gibi bariz büyüüükk şüphelerim vardı, zaten idrardan iş yerinde yaptım saniyesinde çift çizgi oldu ona da inanmadım hemen hastaneye gittim, beta hcg bişiyler yazıyo iş yerindekilere burada bi sayılar var 1186 diye ne bunlar dedim saf saf😂😂😂 beta hcg ile tanışmışım meğersem 😂😂😂
Aynen valla en net sonuç kan. Benim vermeme gerek kalmadı 1 hafta geçmiştim zaten direk ultrasonda gösterdi bana yavrumu 5.5 hafta dedi kağıdı elime verdi. 🤣

Benim kendi doktorum uzakta olduğu için bugün başka bir doktora gittim. O da tekrar kanımı alıp hormonlarıma bakacağını söyledi. 2 gün sonra bana dönüş yapacak. Ben yine bana döndüğünde size yazacağım. Moralimi bozmamak için mi bilmiyorum progesteronumun düşük olmasının kafaya takılacak bir şey olmadığını, kolaylıkla çözülebileceğini söyledi. Ama kan sonuçlarımdan sonra tekrar konuşacağız.

Bugün 12. Gün kuzum silik de olsa çıkardı diyorum ya utanmasa c de de cizgi belirmeyecek o derece tertemiz🤣
Sizle konuştuktan sonra bir uyumuşum şimdi kalkıyorum bi test daha yaptım bunda gölge görüyorum 🤦🏻‍♀️😀

Eklentiler

• IMG_3796.jpeg
    IMG_3796.jpeg
    172,7 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_3802.jpeg
    IMG_3802.jpeg
    179 KB · Görüntüleme: 43
X