Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aslında en doğru sonucu regli gecikmesinin 10.günü alabilirsin ama yerleşme kanaması cok az peçeteye gelecek sekilde pembe veya kahverengi gelir benim öyle olmustu gebelikte
benimde açık kahve pembe karışımı bişey akıntılı yani regl gibi değil hiç yumurtlama gününden 12 gün geçti…

Kuzum kistin vardı senin değil mi belki o gecikme yapıyordur. Ama hemen kötüyü düşünmemek lazım belki daha güzel bir sebebi vardır gecikmenin goldBride

İnşallah canım bende bu ay değil ama gelecek aylar için umutluyum inşallah hepimiz anne olacağız bazıları ikinci kez
Bu benim 3. Olacak eşim le aram kötüydü çok şükür şimdi iyiyiz o da istiyor inşallah adet biter bitmez baslayacaz çalışmalara 14 gün sonra da doktor randevum var inşallah güzel geçer

Bu benim 3. Olacak eşim le aram kötüydü çok şükür şimdi iyiyiz o da istiyor inşallah adet biter bitmez baslayacaz çalışmalara 14 gün sonra da doktor randevum var inşallah güzel geçer
Hmm evet cennettekilerle benimde 3.olacak inşallah eşinle aranızı düzeltmenize secimdim canım yek tarflı isteyince kötü oluyor. İnşallah randevun güp güzel geçer

Kuzum kistin vardı senin değil mi belki o gecikme yapıyordur. Ama hemen kötüyü düşünmemek lazım belki daha güzel bir sebebi vardır gecikmenin goldBride

Kist vardı canım sağ yumurtalıkta, 5 cmdi . Belki ondan beklicem bi kaç gün gelmezse kan vereyim diyorum doktor yine tarlusal kullan direk büyük ihtimalle.

Evet canım ilk olacak inşallah
Senin :)
Benim 3.olacak nasipse.2 oğlum var.Yazsam mi yazmasam mı bilemedim.Kendimi tuhaf hissettim.Burda kaç senedir uğraşanlar varmış ilk bebek için.Yorumlari okudukça üzülüyorum.Dua ediyorum herkese.Rabbim ilk önce hic bebeği olmayanlara nasip etsin sonra bizlere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…