Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Normalde önce kanda yükselir sonra idrara geçer bu mantıkla bakarsan ikisi de aynı markaysa galiba testler bozuktu. Ya da kuruma çizgisi çıkaranlardan mıydı, bat gecikmede mi
Evet haklısın bi yerden tutmaya çalıştım ama yok büyük ihtimalle testler bozuk hatta ihtimalide kalmadı bir daha erken gebelik felan yapmayı düşünmüyorum Arti med arkadaşlar sizde ona göre test alırsınız hayal kırıklığına uğramamak için

Kuzum ben 2 senedir belki prodoctor alıyorum kuruma çizgisi bile oluşmuyor sabah 10 bucukta yaptığım test duruyo yani tek çizgi hala gölgesi hayaleti bile yok

Verme evci değilim arkadaşım, ben paşa paşa gider kanımı veririm ne t sonuç isterim gölge miydi, kurudu muydu, ıslandı mıydı, hafif mi belirgin hiiiiçç uğraşıp kafamı duman edemem 1 kez test yaptım idrarda onda da artık 5 gün regli gecikmesi, göğüslerimin bayaa dolgunlaşması gibi bariz büyüüükk şüphelerim vardı, zaten idrardan iş yerinde yaptım saniyesinde çift çizgi oldu ona da inanmadım hemen hastaneye gittim, beta hcg bişiyler yazıyo iş yerindekilere burada bi sayılar var 1186 diye ne bunlar dedim saf saf beta hcg ile tanışmışım meğersem

Bizde böyle acıtasyon seviyoruz naparsın

Ah canım ya inşallah en kısa zamanda rabbim sağlıklı bir bebiş nasip eder hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…