Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Çocuk gibi görmezsen ben sürekli telefondan oyunlar oynuyorum 😂😂😂vakit baya geçiyor mutfakta çok takılıyorum kek börek yapıyorum eve birilerini topluyorum gerçi artık toplamiyorum marketler ateş pahası 😂işten istifa ettiğim için 😂 (29 yaşındayım)
Ben de işimden ayrıldım sanırım o yüzden bu kadar sardık. Bence oyun çok mantıklı 😍😍 bi an önce çift çizgi inşallah bize 🫶🏻🫶🏻

Kızlar hepimiz heyecanlıyız bebek istiyoruz. Hemen testte görmek istiyoruz. Biliyorum da kız Beta HCG kanda 11. Gün yükselmeye başlıyor da idrarda 9. Günde nasıl pozitif görünsün ya. Görenlerde erken yumutlamistir muhtemelen. Size tavsiyem çatlama günü olan ilişkiden 15 gün sonra yapın testi zaten regl de geçmiş oluyor o zaman umudumuzu kaybetmek yok tamam mı @shine12 ArasaNillGerek ArasaNillGerek ve etikleyemedigim diğer bacilarim. Erken yapıyorsunuz negatif gelince mod düşüyor 5 gün sonra tekrar edin testleri bakın nasıl hepsi pozitif çıkacak
Kuzucum dediğin hesap en doğru olanı. hani görüyoruz ya işte adete 3 5 gün kala test yaptım da silik çizgi oldu veya çift cizgi gördüm öyle olunca da bi yapayım diyorum ama işte her ay değil mayısta 3 test almışım birini aldığım ay yaptım. Hsgden sonraki aydı diye oda 🤦🏻‍♀️🤣 2.sini de daha bugün yaptım en sağlıklısı tabi bat geçmesini beklemek. Canım prodoctor hayalet, kuruma çizgi falan da çıkarmıyo direkt tek çizgi 🤣🤣 benim bugün çatlama haric ogünü saymıyorum 12. Günüm işte

Kuzucum dediğin hesap en doğru olanı. hani görüyoruz ya işte adete 3 5 gün kala test yaptım da silik çizgi oldu veya çift cizgi gördüm öyle olunca da bi yapayım diyorum ama işte her ay değil mayısta 3 test almışım birini aldığım ay yaptım. Hsgden sonraki aydı diye oda 🤦🏻‍♀️🤣 2.sini de daha bugün yaptım en sağlıklısı tabi bat geçmesini beklemek. Canım prodoctor hayalet, kuruma çizgi falan da çıkarmıyo direkt tek çizgi 🤣🤣 benim bugün çatlama haric ogünü saymıyorum 12. Günüm işte
Seninle ben aynıyım 9 da pik 10 da siliklesti 11 günüm ama adet ağrıları gibi ağrılarım var dün kan verdim negatif sanki umudum bitmek üzere 2 aydir deniyoruz olmadı ama önümüzdeki ay test falan yapmiycam sadece sessizce bekliycem

Ah canım inşallah olur en kısa zamanda da ona (erkekti diye hatırlıyorum evladını ) abilik yapar kuzum 🥹🙏
Arkadaşlarımın kuzenlerimin çocuklarına veya dışarıda hiç tanımadığı bebeklere çocuklara nasıl ilgili anlatamam nasıl içim parçalanıyo onu öyle görünce 🥹 geçen akşam anne bebek iştiyom diyo yok anam yok olsa dükkan senin diyom hııı diyo işte anladığı kadarıyla🙈🤣evet kuzum erkek. Cinsiyet farketmeksizin eli ayağı düzgün hepimize nasip etsin inşallah

Seninle ben aynıyım 9 da pik 10 da siliklesti 11 günüm ama adet ağrıları gibi ağrılarım var dün kan verdim negatif sanki umudum bitmek üzere 2 aydir deniyoruz olmadı ama önümüzdeki ay test falan yapmiycam sadece sessizce bekliycem
Benimde 9unda akşam 8 bucukta çatladı. Bu ay öncekilere göre ilişki adetide fazlaydı ne biliyim ya valla artık yorum yapamıyorum ben

Kızlar benim cilt problemlerim vardı egzema vs. İlaç kullanmam gerekiyor ve gebelikten kesinlikle korunacaksin dedi malesef bu ay ve belki de öbür ay da korunacagim😞 Bu aydan çok umutluydum ama yapacak bir şey yok 🙏🏻

3 5 gün sonra tekrar yap test erkek daha umut var 🤣

Kız erken daha yeni yükselmeye başlıyor kanda 5 6 gün sonra adetin gelmezse tekrar yap test

Kızlar benim gibi idrar pozitif kan negatif olup sonra yükselenler oldu mu merak ediyorum bu kadar belirti yaşarken yıkıldım resmen acaba başlarında mı bilemiyorum ki

Öyle maalesef yükselir mi daha sonra acaba test gerçekten bozuk mu 2 si birden ya
Normalde önce kanda yükselir sonra idrara geçer bu mantıkla bakarsan ikisi de aynı markaysa galiba testler bozuktu. Ya da kuruma çizgisi çıkaranlardan mıydı, bat gecikmede mi

X