Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Korkutucu deme evrene gönderdiğin mesaj gerçek olur ve gerçekten korktuğundan daha kötü olur bknz: ben ben de o yolun yolundayım şuan..

Hayırlısı olsun de hayırlı zamanda ve hayırlı şekilde gelicek beni bulucak de

Kızlar morelim çok bozul vücudum doktorda gidecektim ama geceden beri göğüslerim indi yumuşadı sadece ucunu sıkınca biraz acıma var 2 düşüğüm var öncesinde normal değil dimi böyle olması

İnşallah zaten tek duam bunca beklemenin meyvesi hayırlı ve sağlıklı olsun korkutucudan kastım ise iğneler hormonlar psikoloji
Biraz kocam beyin burnundan getirecem yaşam enerjisini ama ben hormon yüklenirken o kadarcikta oluversin
Yoksa inanıyorum çaba bizden takdir Rabbimden inşallahu rahman tez vakitte emeklerimizin karşılığını alacağız biliyorum

Merhaba kızlar bugün çatlamanın 9.günü gebelik testi yaptım ama negatif sizce olsa cıkmazmıydı??? Ovalüsyonla takip ettim 12 Ağustos yumurtlama 13 ü çatlamaydı pek umudum yok nedense olsa çıkardı sanki birde belirti olarak arada olan hafif kasık ağrısı ve göğüs hassasiyeti var bunlar regl öncesi de oluyor

Merhabalar canım benim de çatlamam 9undaydı uzun zamandır test yapmıyodum yapayım dedim kalbim kadar tertemizdi. Yarın falan adet olurum diye düşünüyorum, arada bi kasıklarda pıt pıt seyirme gibi oluyo bide göğüslerim hassas hatta uzun zamandır ilk defa acıyo ama adetmiş bekliyorum yani

13ü çatlamaysa bugün 8.günün oluyor ve testte çıkması için erken bir gün

Kızlar morelim çok bozul vücudum doktorda gidecektim ama geceden beri göğüslerim indi yumuşadı sadece ucunu sıkınca biraz acıma var 2 düşüğüm var öncesinde normal değil dimi böyle olması
Bugün mü gideceksin canım doktora? Hemen kötü düşünme lütfen. Arada belirtilerin kaybolup geri gelmesi normal

Evet 13.gün senin canım olsa çıkardı diye düşünüyorum bende daha önce kayıplarım olmuştu onlar da 10.gün silikte olsa çıkardı bunlar adetin sinyalleri benimde arada kaşık batmaları ve göğüs ağrısı var

Bugün mü gideceksin canım doktora? Hemen kötü düşünme lütfen. Arada belirtilerin kaybolup geri gelmesi normal
Evet bugün gideceğim adetime 2'güm kaldı pazar günü beta 490 çıkmıştı aslında hala şiş ama eskiye göre değil sanki bilmiyorum gerçekten psikolojik olarak çok kötü hissediyorum arada sırada kasıklarıma ağrı giriyor Ne düşüneceğimi hissedeceğimi bilmiyorum

Senin için erken daha ne olacağı hiç belli olmaz

Senin için erken daha ne olacağı hiç belli olmaz
Ayyy keşke yaaa ama neden hep umutsuzum bilmiyorum normalde yumurtlamadan sonra 13.en geç 13.gün adet oluyorum ya i Pazar yada pazartesi adet günü bakalım o güne kadar dayanamayıp her gün test yaparım heralde ya ben neden kendime engel olamıyorum hep bi test yapma isteği var

Bi zamanlar bende öyleydim adetli adetli test alıyodum netten artık eczaneden almaya utanır hale gelmiştim az önce baktım en son testi mayısta almışım onuda 3 lü 2 sini kullanmışım yılbaşında kullanırım diye düşünüyorum sonuncusunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…