Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benimde iki gün erken oldu geç olur diye bekliyordum kistten dolayı erkenden geldi

Rica ederim bana da miyom var demislerdi baya miyom konusu okudum burda hatta doktor isimleri de vermisler bir tanesine gittim ve miyomum olmadigini ogrendim baya guzel bilgiler paylasmislar eskiler sagolsunlar

Merhabalar, bende de ayni durum. Progesteron hatta 1,04 cikti( siz artmasi icin napiosunuz?

Rica ederim bana da miyom var demislerdi baya miyom konusu okudum burda hatta doktor isimleri de vermisler bir tanesine gittim ve miyomum olmadigini ogrendim baya guzel bilgiler paylasmislar eskiler sagolsunlar
Yaa öyle mi çok sevindim tek doktor değerlendirmesiyle kalmamamız gerektiğini çok iyi hatırlatıyolar sağolsunlar. Konu arama bölümüne miyom yazsam çıkar mı peki

Hakkında hayırlısı olsun inşallah göz açıp kapayıncaya kadar geçiversin süreç

Ben yarın doktorumla yüz yüze görüşeceğim. Size de ayrıntılı yazayım. Ben de ayın 17sinde öğrendim ayrıntılı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sadece ila kullanmam gerektiğini söyledi doktorum ona başlayacağım

princessbean
Ben yarın doktorumla yüz yüze görüşeceğim. Size de ayrıntılı yazayım. Ben de ayın 17sinde öğrendim ayrıntılı ne yapmam gerektiğini bilmiyorum sadece ila kullanmam gerektiğini söyledi doktorum ona başlayacağım

Of kızlar dayanamıcam bugün gidip test alıcam adet gecikmesini bekleyecektim ama içim içimi yiyor bugün yumurtlama üzerinden 13 gün geçtii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…