Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Vallaya Rabbim nasip ettikten sonra herşey mümkün. Benim görümcemde obez değil ama baya kilolu obeze çeyrek kalmış üçüncüye hamile, ilk bebeğini 8 aylık hamileyken kaybetmişti hemen ardında 6 ay sonra ikinciye hamile kaldı

Bide kadın doğuma gidince orada bir sürü hamile falan var ya ben onları görünce daha kötü oluyorum galiba. Kıskançlık değil yalnış anlamayın sadece üzülüyorum
Benim gozlerim doluyor. En yakin arkadasimin bebesi 1 yasini gecti, beraber karar vermistik bi de hamile kalmaya.
O bebegi gordukce icim buruluyor, agladigim bile oldu. Korkuyorum da gozum deger, nazar kalir diye de.

Evet benimde kasık ağrısı, göğüs ağrısı var ama adete yakın da olur zaten
Dediğin gibi hayırlısı olsun
İnşallahh gebeyizdir

Benim gozlerim doluyor. En yakin arkadasimin bebesi 1 yasini gecti, beraber karar vermistik bi de hamile kalmaya.
O bebegi gordukce icim buruluyor, agladigim bile oldu. Korkuyorum da gozum deger, nazar kalir diye de.
Evden gayet pozitif çıkıyorum. Eve geri gelirken bir karış surat. Bende hastaneden her dönüşte bir tur ağlarım

Canım kendi bildiğim kadarıyla yorum yapayım. Progesteronun düşük benimde 0.36 çıktı doktorum düşük olduğunu söyleyip duphaston verdi. Bide E2 biraz yüksek
Anladım canım ne sorunu yaratır ki bunlar ama adetin 2 günü yaptırmadım o zaman tekrar çağırdı 7 günüydü

Evet evet bahsettiğimiz kişiler aynı benzer fiziklerde istese o da 3.yü yapar yani. Sağlıklı kiloydum pcostu bizim önümüze teşhis i işte Allah nasip etmiyor diyemeyecekleri için

kızlar bende bu hormon testlerine baktıracağım dr adetin 3. günü dedi , açlık toktuk sormayı unuttum oda sormadı saat veya açlık tokluk farkediyor mu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…