Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Haliyle neagtif çıktı değil mi çok çok erken daha. Bak enn ennn erken 8.gün görebilirsin o da belkiii 14.güne kadar yolu var bunun
Kız değişik bir karın ağrım vardı bugün o yüzden yaptım işte herşeyden umut ediyoruz 9 pik ya ben ayın 10 dahil edeyim mi günlere catlama ayın 10 da olmuştu

Pik olmuş üç gün üst üste ilişki olmalı, kalitesiz sperme olayına gelince. Şöyleki eşim sperm testi verirken ileri hareketli 3 günlük perhizde hep %65-70 çıkardı. Ama son verdiğinde sadece bir günlük perhiz vardı ve %58 çıktı. Çokta fark yok bence

Kız değişik bir karın ağrım vardı bugün o yüzden yaptım işte herşeyden umut ediyoruz 9 pik ya ben ayın 10 dahil edeyim mi günlere catlama ayın 10 da olmuştu
Benim bildiğim çatlama günü dahil edilmiyor. Çatlamanın ertesi saymaya başlıyorsun. Dur da daha 6.günün bugün yumurtlama görmeyenler var daha benim gibi onlar ne yapsın

Benim bildiğim çatlama günü dahil edilmiyor. Çatlamanın ertesi saymaya başlıyorsun. Dur da daha 6.günün bugün yumurtlama görmeyenler var daha benim gibi onlar ne yapsin

Benim bildiğim çatlama günü dahil edilmiyor. Çatlamanın ertesi saymaya başlıyorsun. Dur da daha 6.günün bugün yumurtlama görmeyenler var daha benim gibi onlar ne yapsın
İnternetteki hesaplamalara göre bugün yumurtlama günüm ama ovu testi ayın 9 dan sonra hiç pik olmadı erken yumurtlayinca daha bir hevesliyim bu ay

Merhaba beni de ekleyebilir misiniz sat 21 temmuz bat 15 Ağustos

Dünde oldu diye dedim acaba ctesi sabah mı yapsam ama bu ayda böyle deneyelim o zaman üst üste

Ama yine de en garantisi kan salı günü verirsin yine. Nerde yaşıyorsun sen, bizimde saat 10 a kadar ama her gün verilebiliyor kan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…