Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar ya bişey soracağım dün yumurtam çatladı bir iki gün sonra denize girsem sıkıntı olurmu enfeksiyon falan kapmaktan korkuyorum

Kızlar benim reglim niye 3 gün sürdü. Normalde de 3 gün dolu dolu gelir 4. Gün lekenme olarak devam eder 5. Gün ara ara leke olur 6. Gün bazen leke olur bazen olmaz. Hep 7 gün beklerim. Şaşırdım çünkü dün gece değiştirdiğim ped baya dopdolu kandı nerdeyse beyaz yer yoktu. Ondan sonra uyudum sabah uyandığımda pedim boştu az gelmesi normal de birden kesilmesi ne kadar normal bilemedim. Hâlâ da gelen giden yok.

Değiştirdiğin pedin dolu dolu olmasa gebelik mi var diyecek ama kime baksam herkesin farklı oluyor pıhtı geldi mi hiç öyle sorayım. Baktın tamamen kesildi test yap olmazsa bi

Bakarsın ikisi de tutar. Olur muu olur valla. Soruyor musun bide istediğini sor biz cevaplarız buralardayız
Çok teşekkür ederim bakalım kısmet bu ay bi değişik umutluyum niyeyse içime
Yarından itibaren baz al kuzum 3 gün üst üste olur
Deneyeceğim çok teşekkürler tatlım
Aynen öyle zor vallahi evet 10 agustostaki pikte nasıl değerlendirdiysen öyle değerlendirirsin
Yani gerçekten üst üste meselesi biraz zor ama allahtan daha çocuk odaklıya dönmedi inşallah bu ay herkese mutluluk getirsin

Kızlar benim göğüs hassasiyetimden sonra şimdide kasıklarımda ağrı başladı adetime sekiz gün var yarına randevu aldım bişey varsa gorunurmu

Mide bulantından dolayı mı kuzum hayır mı ?
Valla nolsun bat beklemece aynı bıraktığın giib devam bende
Hem o vardı üstüne İzbanın klimaları çarptı 2 gün boğaz ağrısı sonraki 2 günde yatak döşek hasta oldum. Üstüne göğüs kontrolümde kistim büyüdüğü için mr istendi. Ay birde bu ay olacakmı olmayacak mı derdi var her şey üst üste geldi huniyi takmıştım kafama

Değiştirdiğin pedin dolu dolu olmasa gebelik mi var diyecek ama kime baksam herkesin farklı oluyor pıhtı geldi mi hiç öyle sorayım. Baktın tamamen kesildi test yap olmazsa bi
Pıhtı yoktu sadece bir pedimde gördüm galiba o da toplu iğne başından da küçüktü. Birde koyu kahverengi idi kırmız kan değildi. İlk gün lekenme ile başladı sonra kırmızı kana döndü ikinci gün rengi koyu kahverengi oldu.

Ahhajaaj bugün klima muhabbetlerini okumuşsundur o zaman tam üstüne denk gelmiş geçmiş olsun bebişim. Göğsünde kist mi vardı senin ne kadar büyüme var ele geliyo mu da mr istediler . İyot ve selenyum kullanmalısın muhakkak. Göğüs rahim nerede kist varsa eritip yok eder . Bi araştırmanı tavsiye ederim. Benimde geçen yıl emzirmediğim halde sağ göğisüm mastit olmuştu ama öldüm öldüm acısından. Dr da emzirme dönemi dışındaki mastitleri normal karşılamıyoruz demişti korkmuştum baya ondan beri de küçük küçük kistlerim kaldı 6 ayda bi takip istediler ama daha sonra iyotla tanıştım başka hastalık sorunlarından dolayı, kullanıyorum ama düzenli değil. Kontrole e gitsem iyi olcak ondan sonra duruma göre düzene koymam lazım benimde. Mr ı ne zamana gün aldın yavrucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…