Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Pıhtı yoktu sadece bir pedimde gördüm galiba o da toplu iğne başından da küçüktü. Birde koyu kahverengi idi kırmız kan değildi. İlk gün lekenme ile başladı sonra kırmızı kana döndü ikinci gün rengi koyu kahverengi oldu.
Valla dediğim gibi bir yıldır okuyorum herkeste farklı olabiliyor test yap istersen bi belki bi sürpriz olur hepimize en cok da sana

Ahhajaaj bugün klima muhabbetlerini okumuşsundur o zaman 🤣🤣🤣 tam üstüne denk gelmiş geçmiş olsun bebişim. Göğsünde kist mi vardı senin ne kadar büyüme var ele geliyo mu da mr istediler . İyot ve selenyum kullanmalısın muhakkak. Göğüs rahim nerede kist varsa eritip yok eder . Bi araştırmanı tavsiye ederim. Benimde geçen yıl emzirmediğim halde sağ göğisüm mastit olmuştu ama öldüm öldüm acısından. Dr da emzirme dönemi dışındaki mastitleri normal karşılamıyoruz demişti korkmuştum baya ondan beri de küçük küçük kistlerim kaldı 6 ayda bi takip istediler ama daha sonra iyotla tanıştım başka hastalık sorunlarından dolayı, kullanıyorum ama düzenli değil. Kontrole e gitsem iyi olcak ondan sonra duruma göre düzene koymam lazım benimde. Mr ı ne zamana gün aldın yavrucum
Evet evet gördüm valla bende sendenim klima fena çarpıyor 2 gündür varya perperişanım 😂 ya benim 1.5 yıl önce kendimi kontrol ederken bi kist gelmişti elime. Tabi hemen doktor falan filan. Önce 1 yıldı takip. En son martta rutin kontrole gittiğimde 6 aya indirdi. Aslında son 1 aydır kist bayağı büyüdü bunu farketmiştim. Biraz bekliyim 1 ay sonra randevum var dedim ama artık en son daha da büyüdüğünü hissettim doktora gittim. Ele gelen ve 2 cmi geçen bir kitle var. Radyoloji mr veya biyopsi istemiş. Doktor önce mr çekil dedi. Şimdi pazartesi günü devlet hastanesine gidicem mr için. Birde diğer özellerden fiyat alıcam. Ona göre belki devlette çekilip doktoruma götürürüm. Ya doktorum aslında dedi iyi huylu bu korkma dedi ama insanın elinde değil. Düşünmekten kafayı yiyecektim ki topladım son anda kendimi 😂😂😂😂 iyot ve selenyum duymamıştım hemen araştırıp alayım bende

Eklentiler

• F3AD6873-1F04-408F-8F6E-83F18F4D701D.jpeg
    F3AD6873-1F04-408F-8F6E-83F18F4D701D.jpeg
    109,7 KB · Görüntüleme: 77
Günaydın arkadaşlar, ovulasyon takibi yaptım ilk defa bu ay. Bu sabah böyle çıktı yumurtlama günü sanırım . Şimdi napacağım. Dün akşam ilişki oldu yine gün aşırı mı devam etmeliyim?şimdidn teşekkür ederim 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_20240816_100227.jpg
    IMG_20240816_100227.jpg
    52,1 KB · Görüntüleme: 61
Günaydın arkadaşlar, ovulasyon takibi yaptım ilk defa bu ay. Bu sabah böyle çıktı yumurtlama günü sanırım . Şimdi napacağım. Dün akşam ilişki oldu yine gün aşırı mı devam etmeliyim?şimdidn teşekkür ederim 🙏🏻
Oo tam pik yapmis. Bugun yarin ver pazar gunu degerlendirin derim.

Evet evet gördüm valla bende sendenim klima fena çarpıyor 2 gündür varya perperişanım 😂 ya benim 1.5 yıl önce kendimi kontrol ederken bi kist gelmişti elime. Tabi hemen doktor falan filan. Önce 1 yıldı takip. En son martta rutin kontrole gittiğimde 6 aya indirdi. Aslında son 1 aydır kist bayağı büyüdü bunu farketmiştim. Biraz bekliyim 1 ay sonra randevum var dedim ama artık en son daha da büyüdüğünü hissettim doktora gittim. Ele gelen ve 2 cmi geçen bir kitle var. Radyoloji mr veya biyopsi istemiş. Doktor önce mr çekil dedi. Şimdi pazartesi günü devlet hastanesine gidicem mr için. Birde diğer özellerden fiyat alıcam. Ona göre belki devlette çekilip doktoruma götürürüm. Ya doktorum aslında dedi iyi huylu bu korkma dedi ama insanın elinde değil. Düşünmekten kafayı yiyecektim ki topladım son anda kendimi 😂😂😂😂 iyot ve selenyum duymamıştım hemen araştırıp alayım bende
Gelmiş geçmiş olsun tez zamanda da inşallah.tabi kuzum ne kadar iyi huylu deselerde doktorlar insanın içi içini yiyo. Sen dediğim gibi bi araştır. Hatta ben sana özelden bi Dr atayım

X