Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ArasaNillGerek ArasaNillGerek A alyanil oylamabaslay oylamabaslay Candy7777 Candy7777 goldBride goldBride
Kızlar çok afedersiniz çok fena ishal olmuşum hayatımda bu 2 ya da 3'tür, normalde de bugün adet olmam lazımdı, sizce gecikmesinde bir etkisi var mıdır?
Offf benim ömrüm kabızlıkla geçti sonra bi hamile kaldım çat ishal 6 ayım da ishale geçti kahve çekirdeği yemeden evden cıkamazdım düşün. Sonra bağırsak düzenleyici prpbiyotik falan kullanınca düzeldi. Halbuki gebelik belirtisi kabızlıktır ama çocuk rahme düştü ben ishal oldum hep yine de sen bilirsin canımcımmm🤎🤎🤣🤣🤣

ArasaNillGerek ArasaNillGerek A alyanil oylamabaslay oylamabaslay Candy7777 Candy7777 goldBride goldBride
Kızlar çok afedersiniz çok fena ishal olmuşum hayatımda bu 2 ya da 3'tür, normalde de bugün adet olmam lazımdı, sizce gecikmesinde bir etkisi var mıdır?
Bende regl olmadan ve regl olunca ishal oluyorum 😔 Hatta progesteron sanırım hamile olunca artıp kabiz yapıyormuş diye duydum. İshal olunca da regl işleyebilir ters orantı ile bilemiyorum. Ama senin hep olmadığı için etkileyebilir. İnşaAllah regl olmazsın 🙏 güzel haber ver😍

Canım doktordan çıktım doktor çikolata kisti gibi dedi 35 olması gereken değer 42 dedi
Altı ay kadar hatta yıl sonuna kadar zaman veriyorum dene dedi doğal yoldan gençsin dedi daha önce gebe de kaldın dedi
Bebee zaten üç dört aydır deniyoruz olmadı hemen ne yapılması gerekiyorsa yapsak dedim o da takviye yazdı bize bana ve eşime yürüyüş yap kilo alma dedi
Önümüzdeki adette geleyim mi dedim hamile kalınca gelirsin dedi çok umutlu
Olumlu konuştu yani doktorlar hep olumlu zaten
Ben ama sürekli gözlerim doluyor neden bu kadar hassas güçsüzüm ya çıktıysa çıktı herkeste var kist daha kötüleri var ama çok fenayımmmmm
Şu yazdiklarini okurken bile güzel şeyler okuyorum diyerek okudum yani. Gözün neden doluyor dolmasın kime kist desem Bende de vardı diyor. Doktorlar olumlu konusuyor dogru ama tablo kötü olunca bi risk görünce de gayet sert oluyor. Hiç üzülme canım inan mutluluk her şeyin ilacı 🙏 hee bide güçsüzüm demişsin güçsüz olmak değil bu sadece alışkın olmadığın bir şeyle karşılaşıyorsun ilk defa öyle hissetmen normal. Ama kendini güçsüz olduğuna inandırma.

Yok bebeğim ya adet olmaya yakın bendede oluyor o
Hiç bilmiyorum ki kuzum 🤷🏻‍♀️

Offf benim ömrüm kabızlıkla geçti sonra bi hamile kaldım çat ishal 6 ayım da ishale geçti kahve çekirdeği yemeden evden cıkamazdım düşün. Sonra bağırsak düzenleyici prpbiyotik falan kullanınca düzeldi. Halbuki gebelik belirtisi kabızlıktır ama çocuk rahme düştü ben ishal oldum hep yine de sen bilirsin canımcımmm🤎🤎🤣🤣🤣
Benim regli öncesi hiç olmaz öyle şeyler hatta normal yaşamımda da olmaz çok düzenlidir kendileri, bağırsak düzeni de regli düzeni de...
Ay ne bileyim noluyo yaa 😂😂
ArasaNillGerek ArasaNillGerek yok canımcım dün test yaptırdım ya en negatifinden negatifim hem de imkansız yani 😂

X