Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bugün ya da 10'u fln bat.
Ama yumurtlamam fln hiç olmadı ya benim, pzt günü doktora gittiğimde 2 yumurta vardı,
E dün de test verdim negatif,
bi de geçen ay (temmuz ayı) 15'inde olacağıma 10'unda oldum, erken olması da hayatımda ilk yani, şimdi son olduğum adete göre mi heaplıcam bat'ı yoksa geçen ay olmam gerkene göre mi bilemedim ama bence son adete göre hesaplanır
En son olduğuna göre hesaplayabilirsin ben öyle yapıyorum genelde. Misal 4 ay erken geliyo ya o erkene göre vaz alıyorum yoksa eski periyoda göre baz alsam daha da erken gelmiş olur.

kızlar dayanamıyorum ağrıdan makatım da kasıklarım da bir ağrı tuvaletim var devamlı hissi çıkıyorum aslında tuvalete ama rahat bi şekilde değil kabızlık da değil tam anlamıyla aslında ağrı kesici de kullanmak istemiyorum daha 6 gün var ne yapsam ya

kızlar dayanamıyorum ağrıdan makatım da kasıklarım da bir ağrı tuvaletim var devamlı hissi çıkıyorum aslında tuvalete ama rahat bi şekilde değil kabızlık da değil tam anlamıyla aslında ağrı kesici de kullanmak istemiyorum daha 6 gün var ne yapsam ya
Ilık bi duş alabilirsin. O makat ağrısı genelde ben üşüttüğümde grip olacağımda tüm kemiklerim ağrırken ağrır çok gıcık bi his klozete bile oturmak istemiyorum öyle olunca.

Ilık bi duş alabilirsin. O makat ağrısı genelde ben üşüttüğümde grip olacağımda tüm kemiklerim ağrırken ağrır çok gıcık bi his klozete bile oturmak istemiyorum öyle olunca.
Belime vuruyor bacaklarıma vuruyor benimde ılık duş alıyorum hatta dün baya bi sıcak aldım gevşesin diye anlık bi rahatlama oluyor geçiyor ya 😢

Allaya Allah o zaman bi acaba mı demedim değil kahvem 🙏😍😍😍
Yok yok, şuan daha çok mide sancısı ve halsizlik ile uğraşıyorum...
Dış gebelik geçirdiğimde şuan midemde/karnımda olan his kasıklarımda ve karnımda vardı meğersem batın bölgesinde iç kanama geçiriyormuşum o zaman;
şuan bi taraftan ya noluyo diyorum endişeli tarafım ise acaba yine mi bi kanama bişiy var karnımda diyo

X