Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende öyleyim girmiyim diyorum yine girip okuyorum sonra bin bir türlü şey düşünüyorum uff ya

Benimki allahtan öyle değil. Sadece stres yapma olucak inşallah diyo, benim gitmem gerekse gideyim diyo.

Ya doktor kan aldı evet bi şey var kist olabilir çikolata kisti olabilir yumurta olabilir dedi korkacak bi şey yok dedi öğleden sonra kan sonucunu göstercem işte ona göre konuşup takip edeceğiz dedi tek tek aktardı her şeyi ama endişem daha da arttı desen

Kızlar çok fena grip oldum aynı zamanda kasıklarım çatlarcasına ağrıyor. Ovülasyonun üstünden henüz 5 gün geçti o yüzden öncesinde bir idrar tahlili vereceğim enfeksiyona karşı. Eğer o yoksa daha çok ümitlenirim. Yarın kadın doğuma randevu aldım.bu ağrılar için. Eğer enfeksiyon çıkarsa onu iptal ederim. Hadi hayirlisi. En azından kalınlaşmaya bakar çünkü kısa sürede kanda da çıkar mı varsa bilemiyorum

Valla şekerim ona bakarsan her şeyden sonra herşeyin olabileceğini söylüyorlar ama yok olmuyor valla
Ben de aslında okuduklarımdan çok etkileniyorum ki mesela şuan ben de regli olamıyorum normalde gününde tık gelirdi ama buraya bakmadan da edemiyorum enteresan bi şekilde...

Ca almıştır büyük ihtimalle kuzum bişi çıkmaz inşallah kötü düşünme lütfen güzel olucak geçecek o kistte

Özele mi gitmiştin, sistemden baksana bi ne istemiş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…