Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hastanemi aradim bilgilendirmek icin..
1 ay dinlenme oneriyorlarmis normalde. Bu adetle gitmiyorum Eylül de belki bebisle giderim ayy
Ovulasyon düzenli beslenme vitaminler kürler ile yola devam
Hepimiz birbirimize motiveyiz hadi kizlar
Kızlar ben diyorum ki birbirimizi motive edelim, su kadar şu içtim, bu kadar yürüdüm bugün kendim için bunları yaptım, vitaminimi içtim gibi gibi, bunun için bir telegram grubu kurmayı düşünüyorum, soruna değil çözüme odaklanalım
gelmek isteyen olur mu? Neden telegram çünkü orada telefon numaraları gözükmüyor ve daha etkileşimli oluyor, gerçi nasıl grup açılıyor onunda bilmiyorum ama kısmet artık bakacağız

Son düzenleme:
Ben telegram kullanmiyorum hicte sevmem wp deseniz olur ama
Diğer türlü ben buradan devam:'(

2 hafta önce verdim en son kanı
Soğan kürü dene bi arkadaşım bütün akıntısını enfeksiyonunu o şekilde geçirdi, avuç avuç akıntım oluyorsu hayret ettim geçirdi demişti, sabah akşam bir bardak suya soğanı soy dilimle kaynat suyunu iç 15 gün yap bunu, zaten 4-5 güne sonuç alırsın

Canım yorumunu şimdi gördüm teşekür ederim dün yaptıgım testim pozitif görünüyordu sabah değil ikinci yapmıstım bu sabah teyit etmek için yine yaptım bus efer asırı soluk çıktı olsaydı daha koyu olurdu diye bekledım testin markası first marka anlam veremiyorum bu yalancı pozitifler hep mi bana cıkar üstteki dün alttaki sabah

Eklentiler

• image.jpg
    173,1 KB · Görüntüleme: 58
Üstteki durup koyulaşmış olmasın belki alttaki de durdukça öyle olacak. Valla bu yalancı pozitifler beni de bulur hep hatta deney yapmıştım iki tane test yaptım birini idrara birini suya batırdım sonuca bakar mısın

Valla soğan kürü bana da çok iyi geliyor adetimi düzenliyor enfeksiyonu yok ediyor. Şuan da yapmaya başladım zaten

İlk foto dünkü test bence yanılttı test bugün daha belirgin olması lazım değil miydi

Eklentiler

• IMG_7433.jpeg
    70,6 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_7511.jpeg
    116,9 KB · Görüntüleme: 49
Ayy kızlar beklemek ne zor ya. Aklimdan çıkarmaya çalışıyorum sonra bakim ne yazmışlar diyorum yine okuyorum yine aklıma bir sürü şey geliyor. Bağımlılık yaptı grup lütfen biri bana kötü sözler söyleyip gruptan soğutturabilir mi bu ay kimyasal olup bir adım yaklaşmak beni etkiledi sanırım. Normalde üzülmem lazım niye normal olmadı kimyasal oldu diye ama umut doğdu işte içime ne bilim. Kimyasaldsn sonra hamile kalanda cokmus ya çocuk gibi mutluyum hemen regl zamanı gelsin istiyorum hiç bir şeye konsantre olamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…