Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İçerik bunlardan oluşması gerek hücre bölünmesi için inositol bence pkoda en etkili sey kg verme dışında pko yumurtaliklari uyarip hucre bölünmesi yapmasi gerekmis en az 3 ay kullanim sartmis

İçeriği şöyle dediğiniz gibi 3 ay kullanmam gerekiyor sonrasında tekrar tahlil bakılacak yaramış mi diye

Evet ya net olarak 14.gün olmuyor bazen. Mesela ben nasıl oluyor bilmiyorum ama adete yakın yumurtluyorum ve adetim vaktinde oluyor
Her şeyin bilimsel açıklaması yok bence
2 günde 1 ilişki iyidir canım
Kesinlikle katılıyorum ve ben en büyük hatayı reglim düzenli oldugu için hep 10. İle 15. Gün deneyerek yaptim. sadece diğer günler yarım yamalak denedim. 10 gun oldugu oluyordu yapmayalı. geçen ay hariç olmuyor zaten diye rast gele düşünmedim denerken kimyasal oldu ama en azından oldu yani o da bişi. Aquaparkda yüksekten kaç kere kaydım saymadım bile

Bu soruların tüm cevabını doktorun özel olarak verirdi inşallah aydınlattın beni yumurtladım dedim göremedi görünmezmiydi ki anlamadım
Bakalım yarın gidicem sonra bi takip etsin

İnsanız işte nefsimize kapılıyoruz dönem dönem. Çünkü safi inat doktora götüremiyoruz düzenli şekilde. Götürebildiğimizde de kandırarak zorla götürüyoruz. İnsanın iyileşmeye biraz umudu isteği olmalı böyle zorlamayla ardında hepimiz per perişan oluyoruz. Desteğin verdiğin moral motivasyon çok kıymetli bazen diyorum keşke yakın olsak ama insan anlaşabildiği insanla kilometreleri bile eritip gidiyo. Yakınlarımızda nice insanlar var bi nasılsın demeyen o yüzden yakınlığın uzaklığın önemi yok önemli olan böyle kurulan arkadaşlıklar iyi ki varsın ❤

Evet ya net olarak 14.gün olmuyor bazen. Mesela ben nasıl oluyor bilmiyorum ama adete yakın yumurtluyorum ve adetim vaktinde oluyor
Her şeyin bilimsel açıklaması yok bence
2 günde 1 ilişki iyidir canım
Benimde öyle 19. Gün falan yumurtlama görüyorum 28 inde adet oluyorum o çok enteresan bir durum millet 14 gün sonra adet olur ben direk 9 gün sonra oluyorum bu ay ilk defa iki gün gecikmeliyim bakalım

Gelecek ay devam edicem, bu ay yumurtlama göremeyince bi hafta kullanıp bıraktım geç yumurtlatıcak diye. İnşallah canım inşallah geçer

Yarın gidicem bi baktırırcan su an yumurtlama dönemi
Gelecek ay adetken mi gideceğim geçince mi yumurtaya baksın noluyor inşallah önemsiz bi şeydir ne desem beni buluyor ama

Yarın gidicem bi baktırırcan su an yumurtlama dönemi
Gelecek ay adetken mi gideceğim geçince mi yumurtaya baksın noluyor inşallah önemsiz bi şeydir ne desem beni buluyor ama

Adetten daha iyi oluyormuş canım adetin ikinci günü gidicem tekrar

Allah razı olsun dostlar sağolsun canım
Hiç kullanmadım onu, burda öğrendim hatta ne işe yaradığını hsg cekilmiştim ben ondan beridir böyle. Miktar olarak da azalma var önceden misal 2. Gece iki ped hem de uzunlardan takıp yatarken şimdi bi paket bitmiyo bile içinde 16 tane oluyo. Ama fix adet oluyorum. Hsg öncesinde 30-32 yi bulabiliyodu döngüm en düşük 28 günde bi. Şimdi 4 aydır 21-24 günde oluyorum. Alttan muayene ettikleri için amh isteyen olmamış. Ben ailemde erken menapoz var dememe rağmen

Bu soruların tüm cevabını doktorun özel olarak verirdi inşallah aydınlattın beni yumurtladım dedim göremedi görünmezmiydi ki anlamadım
Bakalım yarın gidicem sonra bi takip etsin
Aynen git mutlaka anlatsın. Benim özel sağlık sigortam var iş sebebi ile. Özele gitmiştim ilk girer girmez reglin tarihine kadar anlatti. O günden hatirladiklarim sen tek tek sor bir şey olmaz. Demin de bir arkadaş reglden önce yumurtlarim sonra adet olurum hemen dedi. Belki vakti vardır daha senin de onu da sor bence.

Negatif de yaptım bariz belli oldu flaşa koyunca negatif testte orda ikinci çizgi gösteriyor mu yoksa göstermiyor mu onu deneyim ben bi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…