Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım testinde bende gördüm çizgi ama bu kadar silik çizgilere pek kaptırmamak lazım kendini sonra çok üzülüyor insan. Birde adetine de daha çok var ama şunu da çok iyi hatırlıyorum bu gebeliğinde yumurtlamadan sonra 7.günde çizgi görmüştün ve gitgide koyulaşmıştı. Hatta ozaman 7.günde çizgi çıktı eğer gerçekse rekor kırdım demiştin. Bence şimdi de bir şeyler var hadi hayırlısı. Merve3553 Merve3553
Evet hatırlıyorsun canım ayyy duygulandım bi an 🥰 evet yarın belli olur herhalde bakalım 😇

Ya 10da yaptın ya istersen yarın bi tane yap sağlamasını yapmış olursun canım.
Yarın sabah da silik çıkarsa akşama yapmazsın.
Regl döngün kaç gün
28. Gun ama 14. Güne güvenmiyorum artık. 2 günde bir ilişki düşünüyorum kesin İnşaAllah. Ama test le de sağlama yapayım dedim. 10 tane aldım zaten yaparım bol bol 😂

Canım iyi yapmışsın almamakla ya ovülasyonla takip edince insan stres oluyor ve gebe kalmayo etkiliyor 🥲
Bende yumurtlama zamanlarındayım gün aşırı deniyoruz bizde bakalım 🥹
Bat ne zamandı :)
İki kere klomen+ovitrelle kullandım gerçi ikincisinde kayınvakidem vefat ettiği için kimsenin birliktelik görcek hali yoktu da, ilkinde aman iğneyi vur saatini takip et ilişkiye gir çok robotik geldi. Ovü testiyle hiç yapamazdım herhalde. Kuzum ben 3 hafta da bi adet olmaya başladım 4 aydır normalde ay sonu olmam lazım ama 19u gibi gelir diye düşünüyorum. Dört aydır 21-24 günde geliveriyo

Kocacığımın hevesi 💙🧿

Eklentiler

• 1000024209.jpg
    1000024209.jpg
    128,8 KB · Görüntüleme: 47
Ayy merak ettim insaAllah büyümüştür vakti gelmiştir yap der. Senin Döngün kaç gün

Bu ay yumurtlamadım heralde göremiyorum belki var dedi, kisti söyledi 5 cm miş. Duphaston yazdı ama almıcam kendi doktoruma bişey demeden kullanamam. Ovu yu bırakcam bu ay artık nasip bakalım

Ayy zaten hep alttan baka baka amh isteyen olmamış senle geçen gece konuştuğumuzdan sonra, korunmayı bıraktığım 2021 yılı ekim ayından bu zamana kadar olan bütün tahlilleri tek tek inceledim 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ vallahi yıldım artık
Yuhh 2 yıldır bakmamışlar mı hiç 🤬

Valla ben şükredeyim o zaman, tamamen tesadüfen ortaya çıktı benim

Bende kist nedir bilmezdim insan Herşeyi görüyor artık 🤷🏻‍♀️
Bazı kistler önemsiz olduğu için korkutmamak için de söylemiyorlar belki reglin geldiği zaman kendi kendine atabilecek bi kisttir o yüzden önemsemediği için söylememiştir?

Ben pzt doktora gittiğimde bir tane kistin var sol overda ama önemsiz ilk reglinde atarsın bunu sen detaycı olduğun için söylüyorum demişti doktor,

Yuhh 2 yıldır bakmamışlar mı hiç 🤬

Valla ben şükredeyim o zaman, tamamen tesadüfen ortaya çıktı benim
Vallahi bakmamışlar, e nabıza düşmüyo bazıları gititğim hastanelerin e sonuc kısmından da inceledim. Dün hatta aklıma geldi adete 10 gün kala amh düşük çıkar mı diye arattım ailesinde annesinde teyzesinde vs erken menapoz öyküsü olan hastanın amh değerine bakılır yazıyodu😅

28. Gun ama 14. Güne güvenmiyorum artık. 2 günde bir ilişki düşünüyorum kesin İnşaAllah. Ama test le de sağlama yapayım dedim. 10 tane aldım zaten yaparım bol bol 😂
Evet ya net olarak 14.gün olmuyor bazen. Mesela ben nasıl oluyor bilmiyorum ama adete yakın yumurtluyorum ve adetim vaktinde oluyor 😅
Her şeyin bilimsel açıklaması yok bence 🫣
2 günde 1 ilişki iyidir canım 👍🏻

Kendi annemden ötürü biz o güneşi senelerce göremedik. Bilmiyorum bazen diyorum nerde ne günah işledik hep bi kısır döngünün içerisindeyiz diye. Fiziki bi rahatsızlığı olsa insanın şuramda bu problem var der ona göre bi yöntem belirlenir vs ama böyle psikolojik rahatsızlıklar çok daha yıpratıcı. Ben evlendim evim ayrı en çok da babama üzülüyorum mücadele veriyo Kendi başına. Bi of desem karşı ki dağlar yıkılır.
İnsan bazen nasıl teselli edeceğini bilemiyor ama şunu bil ki hep yanındayım. Çok çok uzağındayım ama bir okadar da yakınındayım. Günah işledim diye düşünme Allah günahsız peygamberlere nasıl zorluklar vermiş. Rabbim sevdiği kulunu sınar unutma canım. Her şerde (bizim göremediğimiz) bir hayır vardır

Bu ay yumurtlamadım heralde göremiyorum belki var dedi, kisti söyledi 5 cm miş. Duphaston yazdı ama almıcam kendi doktoruma bişey demeden kullanamam. Ovu yu bırakcam bu ay artık nasip bakalım
Allah Allah sana da mı belki var dedi yumurta için 18. Günde nasil göremiyor ki yada yok diyemiyor. Aynen kendi doktoruna da Git mutlaka senin rutinini bilene. Ovulasyon niye bırakıyorsun aslında o pik göstermedi ya doktor da göremedi belki bu ay olmadı dediğin gibi ovulasuon yanlış yönlendirmedi devam edebilirsin bence

Bazı kistler önemsiz olduğu için korkutmamak için de söylemiyorlar belki reglin geldiği zaman kendi kendine atabilecek bi kisttir o yüzden önemsemediği için söylememiştir?

Ben pzt doktora gittiğimde bir tane kistin var sol overda ama önemsiz ilk reglinde atarsın bunu sen detaycı olduğun için söylüyorum demişti doktor,

Yok söyledi bana doktor kisti , ama önemsiz dedi geçer dedi büyümesi beni endişelendirdi. İnşallah geçer tek duam o.

İki kere klomen+ovitrelle kullandım gerçi ikincisinde kayınvakidem vefat ettiği için kimsenin birliktelik görcek hali yoktu da, ilkinde aman iğneyi vur saatini takip et ilişkiye gir çok robotik geldi. Ovü testiyle hiç yapamazdım herhalde. Kuzum ben 3 hafta da bi adet olmaya başladım 4 aydır normalde ay sonu olmam lazım ama 19u gibi gelir diye düşünüyorum. Dört aydır 21-24 günde geliveriyo
Öncelikle başınız sağolsun canım, Allah sabır versin 🙏🙏
Bende iki kere letu ve ovitrelle kullandım olmadı benimde 🥲
Bencede çok robotik ve planlı olmasına rağmen olmadı yani.
Neden 3 hafta bir oluyorsunuz duphaston felan mı kullandınız acaba?

Vallahi bakmamışlar, e nabıza düşmüyo bazıları gititğim hastanelerin e sonuc kısmından da inceledim. Dün hatta aklıma geldi adete 10 gün kala amh düşük çıkar mı diye arattım ailesinde annesinde teyzesinde vs erken menapoz öyküsü olan hastanın amh değerine bakılır yazıyodu😅
Tamam ya ben anladım bende tamamen tesadüfen çıkmış 😅 anamda ablamda teyzemde fln erken menopoz yok ama bende var, gelecek kuşaklarım onlarda erken menopoz olunca beni suçlıcaklar bu da şimdi aklıma geldi vay halime 😂😂

Allah Allah sana da mı belki var dedi yumurta için 18. Günde nasil göremiyor ki yada yok diyemiyor. Aynen kendi doktoruna da Git mutlaka senin rutinini bilene. Ovulasyon niye bırakıyorsun aslında o pik göstermedi ya doktor da göremedi belki bu ay olmadı dediğin gibi ovulasuon yanlış yönlendirmedi devam edebilirsin bence
Bilmiyorum ya zaten stresliyim daha da stes oluyorum görmedikçe. Adet olayım kendi doktoruma gidicem o söyler en azından ne yapmam gerektiğini.

yok canım ilk dakikalar çektim parlıyor gibiydi sanki test ondan tereddütte kaldım
Anladım canım yanıltmayayım ben seni. Olmazsa sabah test yaparsın tekrar net sonuç alırsın. Ama Ben testi flaşın üstüne koyduğumda negatif testteki o beyaz çizginin yerini dahi buldum kontrol çizgisi tamamen koyu oluyor zaten kırmızı ya. Bir de instagramda testin fotosuna negatif filtre uygulayanları gördüm çizgiler çok net belli oluyor negatif filtreyle ama benim telefonumda yok yapamıyorum.

X