Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım testini atmış mıydın? Yoksa ben mi kaçırdım? Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah hemen nazar boncuğunu koyuyorum

Hanımlar bu gün gecikmenin 3. Günü ne gelen var ne giden.bat günü test yapmıştım negatif çıkmıştı. Geçen ay çatlatma iğnesi sonrası bat 4 gün erken gelmişti. Bu ay da normaline göre gecikti. Acaba iğne mi bozdu döngümü bilmiyorum Diş tedavisi görmem gerekiyor arada kaldım böyle.

Hayırlı olsun sağlıkla gelsın belirtilerin bar mıydı

İnsanı sinir ediyorlar böyle bildiğimiz şeyleri söyleyince doktora ne gerek kalıyo. Hormonları ver de duruma göre hsg cekilmiş miydin çekilmediysen bi hsg çekil kuşum çoğu kişide işe yarıyor yine.

hayirli olsun saglicakla bebegini kucagina alirsin insallah regline kac gun varken test yapmistin

İnsanı sinir ediyorlar böyle bildiğimiz şeyleri söyleyince doktora ne gerek kalıyo. Hormonları ver de duruma göre hsg cekilmiş miydin çekilmediysen bi hsg çekil kuşum çoğu kişide işe yarıyor yine.
Doktor ne yapsın adet gelmezse. Duphaston iç diyecekti onu da yaptım zaten. Hsg çekildim canım hatırlamıyor musun hatta ben çekildikten sonra sen çekildin ağrılı mı falan nasıl geçti diye sormuştun. Püüüü unutmuşsun

Baska belirtin varmiydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…