Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sizin baya iyi çıkmış maşallah
Adete 4 gün kala lekelenmem olunca yaptırdım 360 civarıydı, dr düzenli artışa bakmak için tekrarlayalım dedi adete 2 gün kala da 900lere çıktı. Kan sulandırıcı kullanacağım için erken öğrenmek bizim için önemliydi fakat değerin böyle çıkacağını ben de beklemiyordum

kan sulandiri dediginiz hap mi? Ve ogrenir ogrenmez hemen baslatti mi doktor onlem amacli yoksa keseyi beklediniz miii? Tebrik ederim bu arada masallah

kan sulandiri dediginiz hap mi? Ve ogrenir ogrenmez hemen baslatti mi doktor onlem amacli yoksa keseyi beklediniz miii? Tebrik ederim bu arada masallah
Teşekkür ederim keseyi görünce başlayacağım dedi doktor. Randevum perşembe günü inşallah. Henüz adetim de geçmediği için gitmedik. Kan sulandırıcı iğne ve coraspin hap

Teşekkür ederim keseyi görünce başlayacağım dedi doktor. Randevum perşembe günü inşallah. Henüz adetim de geçmediği için gitmedik. Kan sulandırıcı iğne ve coraspin hap
ay hadi bakalim hayirli olsun ben hamilelik oncesinden basladim dusuk doz asprine de ondan sormak istedim bazilari oyle baslamis bazilari keseyi bekliyor diye. Darisi basimiza

ay hadi bakalim hayirli olsun ben hamilelik oncesinden basladim dusuk doz asprine de ondan sormak istedim bazilari oyle baslamis bazilari keseyi bekliyor diye. Darisi basimiza
Allah razı olsun hamile kaldıktan sonra da iğneye mi başlayacaksınız yoksa hep aspirinle mi devam ediceksiniz

Kızlar bugün hormon testi verdim çok şükür pcos çıkmadı ama tsh hormonum maalesef 8.08 çıktı. Doktor bu yüzden hamile kalman zor dedi. Yarın dahiliyeye gidecem. Böyle bir durum yaşayan tecrübesi olanlar yorum yapabilir mi?

Benim batıma 9 gün var fakat çok sabırsızlanıyorum. Erken kitler negatif çıktı. Günler geçmek bilmiyor gibi. Siz nasıl sabırla bekleyebiliyorsunuz taktik verin lütfen (
Sabırsız olunca daha kötü oluyor canım benim sakin olmaya çalış. Bak ben 15 gün gecikmeyle sürünüyorum

Yumurtlama günleri ilişki sonrası tek taraflı kasıkta ağrı sancı yaşayıp hamile olduğunu öğrenen oldumu acaba simdide kafama bu takıldı arkadaşlar

Beni de ekler misiniz letrol kullandım pcos var maalesef kontrollerde yumurta görünmedi ama 4 ağustosta çatlamaya benzer feci sancım oldu sat 19 temmuz bat

Merhaba benimde doğuştan hipotroidim var TSH t3 ve T4 hormonlarinda anormallikler çıkıyor maalesef gebe kalmayı da engelliyor oluşursa bile kontrol altında düşürülmezse değerler düşüğe sebep oluyor 2 yıl oldu aynı dozda sürekli ilaç kullanıyorum ömür boyu kullanılması gerekiyor gebelik veya yükselecek durumlarda dozu yükseltip düşürüyor doktorlar

Allah razı olsun hamile kaldıktan sonra da iğneye mi başlayacaksınız yoksa hep aspirinle mi devam ediceksiniz
bilmiyorum ki acikcasi ben asprini tedavisiz almaya basladim kendim cunku bir dusugum oldu 10.hafta ultrasonda farkettik kanamam bile gelmemisti sonra ilacla dusurttuk, gecen ay da kimyasal olunca bi almak istedim cogu insan onlem amacli kullaniyor.

Yurtdisindayim bana igne vericeklerini de sanmiyorum durduk yere o yuzden asprinle devam, hamile oldugumu ogrenirsem turkiyede bir doktoru aricam ay sonu da turkiyede olucam o zamana dek eger hersey iyi olursa gorunmeyi dusunuyorum doktora

Hala gelen giden yok. Belirti olarak ilk defa suratımdan birden çok sivilce çıkıyor ama akşamına hiç biri kalmıyor sönüyor. Birde ilk defa göğüs uçlarım çok acıyor Candy7777

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…