Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım merhaba. ❤️ 12. Gün kan vermiştim 30 çıkmıştı. 14. Gün kanda 141 çıkmıştı. O yüzden 14. Günden sonra beta düzenli artmaya başladı kuzucum. Erken gebelik testinde 12. Gün silik görmüştüm. Bence beklemelisin🙏🏻
tşs ederim canım peki öncesinde test yapmış mıydın

Canım evet bebişlerimden birini geçen cuma gördük.Doktor diğerinde de yolksaç oluşmuş bir iki güne o da görünür demişti. Bu Perşembe tekrar gidicez ❤️ Kanama alanım varmış. İğne yaptı tekrar. Fitil kullanıyorum
😍😍😍😍
Çok iyi ve maşallah 🧿
Umarım sağlıkla kucağınıza alacaksınız canımbi tarafta biri bi tarafta biri 🙏🙏

Kızlar eşimin ısrarı üzerine freely 6 gün erken gebelik testini yaptim bu yine silik çıkarıyor ben anlamadim bu da mi yanlış
Yapmayacaktim ben ne guzel esim kafami karistirdi

Kızlar günaydınlarr selamm🌸🌸

Ben de bugün doktorumla konuştum, regliyi bekliyoruz başlayacağız tüp bebeğe.
Sol overda bir kist varmış ama o önemli değil kanamayla atar onu dedi,
Şuan 2 yumurtan gözüküyor dedi 😔 umarım ilaçlar ve iğnelerle çoğalır 🙏🙏
Ayrıca benim için gereksiz olmuş yumurtlama takip etmek, zaten biliyordum ama ya tutarsa diye denemiştim aslında:)

Kızlar eşimin ısrarı üzerine freely 6 gün erken gebelik testini yaptim bu yine silik çıkarıyor ben anlamadim bu da mi yanlış
Yapmayacaktim ben ne guzel esim kafami karvd

Yapmayacaktim ben ne guzel esim kafami karistirdi
Kuzu evdeki testlerden yapma, en azından ASM'de git de kan ver çok duramıyorsan...
Bizim durumlar ilaçla olduğu için evdeki testler yanıltıcı olabiliyor... :/

Kuzu evdeki testlerden yapma, en azından ASM'de git de kan ver çok duramıyorsan...
Bizim durumlar ilaçla olduğu için evdeki testler yanıltıcı olabiliyor... :/
Dün verdim ya özelde 1,20 sonuç mükemmel 😅😅
o yüzden günüm gecmeden vermek istemiyorum kahvem ya
Ben ne güzel totem yapmıştım 😅😅

Kızlar gecikmemin 9. Günü en son cumartesi kaset test yaptım negatifdi biraz daha beklesemm mi test mi yapsam bilemedim bu aydan çok ümitliydim ya🥹

Ni de şunu mu istesek diyince artisleniyolar haklısın, takipte olduğunu doktora değil de başka doktora gidip sadece amh istemekte fayda var, özelde boşa para vermeyin devlette yaptırın
Bugün doktora sonuçlar için gittim amhı söyledim bakmıyorlarmış küçük bir yer de değil halbuki ama her yer yapmıyor sanırım (devlet)

Bugün doktora sonuçlar için gittim amhı söyledim bakmıyorlarmış küçük bir yer de değil halbuki ama her yer yapmıyor sanırım (devlet)
Yapması lazım yaa off deli ediyorlar beni 🤬🤬
Yapamama gibi bir alternatifleri yok devlet hastanesisin sen yapmak zorundasın ama işlerine gelmiyor. Çünkü hepsinin bi limiti, bi kotası bi maliyeti var...
Ben gittim devlet hastanesinde yapmıyorlar dedikleri bir sürü testi yaptırdım, hem de tek kuruş bir ücret ödemeden... Ama mesela bi doktor şey demişti normalde bu testi verdiğimi duysalar kıyamet kopar hastanede, ben burada yoktum sen de sonucu vana getirme, getirsen de seni tanımam 😂😂😂😂

Dün verdim ya özelde 1,20 sonuç mükemmel 😅😅
o yüzden günüm gecmeden vermek istemiyorum kahvem ya
Ben ne güzel totem yapmıştım 😅😅
Yaaa günün gelsin de öyle ver o zaman kuzu sabredin azcık dedi transferden sonra 10 gün zor bekleyen Kahve 😅 sen de bu sırada iyi beslen bol avakado yemeye çalış rahim üzerinde çok güzel etkisi var

Yapması lazım yaa off deli ediyorlar beni 🤬🤬
Yapamama gibi bir alternatifleri yok devlet hastanesisin sen yapmak zorundasın ama işlerine gelmiyor. Çünkü hepsinin bi limiti, bi kotası bi maliyeti var...
Ben gittim devlet hastanesinde yapmıyorlar dedikleri bir sürü testi yaptırdım, hem de tek kuruş bir ücret ödemeden... Ama mesela bi doktor şey demişti normalde bu testi verdiğimi duysalar kıyamet kopar hastanede, ben burada yoktum sen de sonucu vana getirme, getirsen de seni tanımam 😂😂😂😂
Hadi yaaa ne kadar saçma bir şey cidden doktordan doktora da değişiyor demek ki ay baktırmaya gerek kalmadan bu ay hamile kalıversem çok iyi zira bıktım daha 2.gidişimde hahahah

Hadi yaaa ne kadar saçma bir şey cidden doktordan doktora da değişiyor demek ki ay baktırmaya gerek kalmadan bu ay hamile kalıversem çok iyi zira bıktım daha 2.gidişimde hahahah
Canım umarım gidip gidip gelmene gerek kalmadan kolaylıkla olur 🙏🙏 Zira ben daha sabah gittim hastaneden yeni geldim ve açım 😅 daha da bu ay kaç kez arşınlıcaz orayı hiç bilmiyorum 😂

Kızlar dün testim silik çıkmıştı bugün betam 140 çıktı. Allahım isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin💐 hiç beklemiyordum 5 gündür adet sancım vardı. Sancısı olanlar ve belirtisi olmayanlar ümitsizliğe kapılmasın hiç 🤲🏻
Yaaaa çok sevindiimmm 🙏🙏🙏

Aaiiyy haftaya pozitiflerler başladık :) maşallah maşallah diyelim 🧿🧿

X