Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Anladım kuşum bu sigorta da garip birini karşılıyor birini karşılamıyor beynimi yordu ya
Anadoludan önce acıbadem kullandım bi hastanede deviti karşılamadı ücretini ödedim. Aradan iki ay geçmedi, şuanki gittiğim hastaneye cocuğumı götürdüm devit istenmiş ve para almadılar. Bence sgk kapsamadığı tahlillerde ücret alıyoruz diyolar yalan, poliçelerin hastanelerle olan anlaşmasına göre değişiyo durum

Çok mu mu acıdı mı mı sana şöyle diyim 3'üzlerini normal doğur çatır çatır ama HSG'yi uyutmalı çektir
Aynen öyle ben çektirirken kusmaya başladım gözümü bı açtım acildeyim serum takılmış neye uğradığımi şaşırdım , kabus gibi

Ne garip ya mayıs ayında gittim ama karşılamadı para verdim , temmuz ayında gittim ekstra başka test yaptırdım amh istememiş bu doktor hiç para vermedim mesela neye göre karar veriliyo anlamış değilim

Ne garip ya mayıs ayında gittim ama karşılamadı para verdim , temmuz ayında gittim ekstra başka test yaptırdım amh istememiş bu doktor hiç para vermedim mesela neye göre karar veriliyo anlamış değilim
Şimdi burdakine de yine tsh fsh prolaktin falan istenmiş ben ücret ödedim bazılarını karşılamıyo dedilerdi. Önceki hastanede de bunlara ödemedim devite ödemiştim değişik ya. Aman muayene ücretleri olmuş bilmem kaç para yine buna şükür. Aldım devlete randevumu ayın 8ine sabaha hemen

Aynen öyle ben çektirirken kusmaya başladım gözümü bı açtım acildeyim serum takılmış neye uğradığımi şaşırdım , kabus gibi
Kahhve goldBride ben uyutmalı çektirdim noldu sap tüpüm tıkalıymış odaya aldılar neyse amanınnn ne acıdı ne acıdı ağrı kesici iğne vurdular öyle kendime geldim

Ben bi randevu alıp geleyim

Kız korkutma beni zaten özel de çektiririm gerek olursa bu laftan sonra zor devlet
Yaniiii ben gözünü korkutmuş olmayayım ön yargı geliştirme ama ağrı/acı eşiğin yüksekse normal de yaptırabilirsin :)

Herkes diyor ki ilaç veriyorlar o kısım çok kötü oluyo ona dayanamadım diye ilacı verince karnın kasılıyor gibi oluyo sadece o bişiy deil bence ama ben tam tersi ona dayandım çünkü tanıdık bi ağrıydı, regli sancısı gibiydi,ben yıllarca regli sancısını Max noktada yaşadığım için o etkilemedi beni ama bi araç yerleştiriyorlar rahim ağzına, o çok canımı yaktı benim ve onu güzel yerleştirmek içine biraz kanırtması gerekiyor sanırım o bitirdi beni. Çıktıktan sonra tecavüze uğramış gibiydim, dışarıda sıra bekleyen kızlar o kadar kötü müydü vaz mı geçsek dediler sesim nasıl çıktıysa, yazık onlar da korkmasın diye benim acı eşiğim düşük fln dedim, bana yaparlarken hemşire de hamileydi tekme atmamak için de kastım kendimi.. En son yeter istemiyorum bitirin diye çığlık attığımı hatırlıyorum, birkaç saat stresten titredim sonra da sızmışım...

Muayene fiyatları her geçen artıyo , aynen bu tahliller onun yanında hiç bişi. En azından hemen çıkıyo sonuç. İyi yapmışsın inşallah güzel haberlerle canım benim

Kahhve goldBride ben uyutmalı çektirdim noldu sap tüpüm tıkalıymış odaya aldılar neyse amanınnn ne acıdı ne acıdı ağrı kesici iğne vurdular öyle kendime geldim
Uyutmalı ben tüp bebek öncesi çektirmiştim. Herşey çok normal dediler ama bence değildi. Tüp bebeğe kadar hala regli dönemimde sancım oluyordu. Tüp bebek tüpüme sıkıştı, tüpü ameliyatla aldılar benim regliler ameliyattan sonra ağrısız sızısız geçmeye başladı

Doktor isterse eğer öyle yapayım canım tatlı dayanamam yıkarım yoksa orayı

Hastane anlaşmalarına göre değişiyor kuzum o. Mesela bende Acıbadem genel sağlık sigortası Acıbadem’in kendi hastanesinde bile indirimli muayene parası 500 ödüyorum. Ama can hastanesi Medicana falan 15 tl ödedim mesela

Muayene fiyatları her geçen artıyo , aynen bu tahliller onun yanında hiç bişi. En azından hemen çıkıyo sonuç. İyi yapmışsın inşallah güzel haberlerle canım benim
Evet poliçe anlaşması olmayan dr lara bakıyorum da muayenesi sadece 3000 tl. Ondan tahliller göze batmıyor, amin kuzuucm amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…