Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ni de şunu mu istesek diyince artisleniyolar haklısın, takipte olduğunu doktora değil de başka doktora gidip sadece amh istemekte fayda var, özelde boşa para vermeyin devlette yaptırın
Aynenn o yüzden çekindim. Yok ben de devlette verdim zaten özele takip için ayrı giderim diye düşündüm. İsteyelim bakalım ya hakkımız

Ben de bugün kan verdim her şeylere bakılmış Amh a bakılmamış 21.gun tekrar çağırdı o zaman amh istesem bakar mı ki dediğiniz gibi doktora işini öğretmek istemiyorum ben de
Al buyur burdan yak acayip ayar oluyorum böyle olunca. Ben marttan beri gidiyorum aynı dr a artık ona söyleyemem de. Devlete gidip istetirim.

Benim sezaryen doğumumdan beridir çoktu kuşum, ikinci gece iki ped takıp yatardım. Nisan da hsg cekildim işte azaldı. Hem dögü azaldı hem miktar. Hsg öncesi 30-32 günleri gördüğüm oluyodu, hsg sonrası 21-24-25 bu civarda geziyo

Al buyur burdan yak acayip ayar oluyorum böyle olunca. Ben marttan beri gidiyorum aynı dr a artık ona söyleyemem de. Devlete gidip istetirim.
Kollarımız delik deşik olcak sayelerinde Evet evet en iyisi öyle yapmak ben de boşuna para vermek istemedim özelde. 21.gün progesterona bakilcakmis o zaman amh istiyim ben de oluyorsa eğer öyle.

Kollarımız delik deşik olcak sayelerinde Evet evet en iyisi öyle yapmak ben de boşuna para vermek istemedim özelde. 21.gün progesterona bakilcakmis o zaman amh istiyim ben de oluyorsa eğer öyle.
Yumurtlama takiplerinde çok aldılar benden de prolaktiniydi tshı fsh ı bide biraz göbeğim vardı o zamandan. İnsülin istiyolardı hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…