Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Anladım, ben özele de gittim sayısızca ama yine bakılmadı mı diyene rastlayamadım. Peki amh hangi zamanlarda bakılıyor, adetli olmak gerekiyor mu
Hatta hangi şehirdesin İzmir'di dimi? Devlet hastanesi ya da şehir Hastanesinde de gidebilirsin, şehir hastanesinde randevu alırken yanında yazıyor ya sadece gebe hastalara bakılmaktadır fln diye gebelik istemi olup gebe olamayan yazandan randevu al, devlette yaptır dışarıda boşa para verme

Valla marttan beri özele gidiyorum sağ baştan say yaptık yine başta yumırtlama takibi bir ay. Sonra hsg, hsgden sonra ki ay da olmayınca iki kez klomen+ovitrelle. Hafta başı gitcektim dr a vazgectim klomen ovitrelle balon balığı gibi şişiriyo. Eylülde giderim sanırım ama şu amh ı cok kafama taktım. 4 aydır da adetlerimde azalma var
Öyle direk azalma olmuyo adetlerde, ama baktırmakta fayda var, hayret bişey nasıl bakmazlar amh'a ama belki de ultrasonda yumurta sayını normal gördüyse amh testine gerek duymamıştır

Hatta hangi şehirdesin İzmir'di dimi? Devlet hastanesi ya da şehir Hastanesinde de gidebilirsin, şehir hastanesinde randevu alırken yanında yazıyor ya sadece gebe hastalara bakılmaktadır fln diye gebelik istemi olup gebe olamayan yazandan randevu al, devlette yaptır dışarıda boşa para verme
Şubatta şehir hastanesine gittim ben hsg için cihaz olmayınca devam etmedim işte martta poliçemi yeniledim özele devam ettim. Evet aşkım izmirdeyim kör olasıca izmir de amh ıma bakan olmamış

Öyle direk azalma olmuyo adetlerde, ama baktırmakta fayda var, hayret bişey nasıl bakmazlar amh'a ama belki de ultrasonda yumurta sayını normal gördüyse amh testine gerek duymamıştır
İşte alttan muayene de yaşına göre yumırtaların çok ve güzel diyolar. Önce ki hastanemde de dr a söylemiştim bizim ailede erken menapoz var diye bu marttan beri gittiğime de söyledim. Alttan muayenelerde yaşına göre cok ve sağlıklı diyolar. Ama kader ortağımız hanımefendinin yazdığına baksana alttan muayenelerde hiç şöyle böyle diyip amh istememişler

Şubatta şehir hastanesine gittim ben hsg için cihaz olmayınca devam etmedim işte martta poliçemi yeniledim özele devam ettim. Evet aşkım izmirdeyim kör olasıca izmir de amh ıma bakan olmamış
Hormon testi olduğu için belki ödemeyebilir sigorta, ben devletten gidiyorum işi ne baksın testlerime 😂

Off o beklemek çok daha zor canım, artık yani ok yaydan çıktı hedefe varacak mı belli değil... Ne gün geçer ne saat... Ben şuan düşünüyorum da 10 günü nasıl geçirmişim ve bir daha nasıl geçecek hiç bilmiyorum...
Olacak olacak ben inanıyorum 🥰
Her şey güzel olacak kalbin gibi❤️

İşte alttan muayene de yaşına göre yumırtaların çok ve güzel diyolar. Önce ki hastanemde de dr a söylemiştim bizim ailede erken menapoz var diye bu marttan beri gittiğime de söyledim. Alttan muayenelerde yaşına göre cok ve sağlıklı diyolar. Ama kader ortağımız hanımefendinin yazdığına baksana alttan muayenelerde hiç şöyle böyle diyip amh istememişler
Tamam o zaman ultrasonda yeterli sayıda gördüğü için istememişler demek ki, sen direk şehir hastanesine fln git orada baktır

Yaşına göre fazla olunca da kötü mü oluyo bilmiyorum benim fixtir. Adet bitti mi ikinci akıntılarım başlar, bir hafta. Sonra bi kesilir, adet önü misal 3-4 gün önce bidaha başlar adete kadar.

Meehabalar bende sayısızca doktora gidip tahlil vermişliğim hatta her defasında alttan muayene olmuş biriyim, ama 3 sene olacak gebelik elde edemedim. Amh ı siz mi istediniz benden hiç bi allahın kulu istememiş de. Ben de artık amh vermeyi düşünüyorum. Ama dr a da işini öğretmek istemiyorum
Ben de bugün kan verdim her şeylere bakılmış Amh a bakılmamış🤷🏼‍♀️ 21.gun tekrar çağırdı o zaman amh istesem bakar mı ki dediğiniz gibi doktora işini öğretmek istemiyorum ben de

Yaşına göre fazla olunca da kötü mü oluyo bilmiyorum benim fixtir. Adet bitti mi ikinci akıntılarım başlar, bir hafta. Sonra bi kesilir, adet önü misal 3-4 gün önce bidaha başlar adete kadar.
Ben hep amh azlığını yaşadığım için ve öyle insanlarla konuştuğum için onu biliyorum, fazlalığında ne oluyor bilmiyorum
Ama sonra zamanlarda regli kanamalarımda azalma var o da rezerv gittikçe azalıyor ondan mı yoksa tüpüm alınınca mı öyle oldu bilemiyorum

Ben de bugün kan verdim her şeylere bakılmış Amh a bakılmamış🤷🏼‍♀️ 21.gun tekrar çağırdı o zaman amh istesem bakar mı ki dediğiniz gibi doktora işini öğretmek istemiyorum ben de
Ni de şunu mu istesek diyince artisleniyolar haklısın, takipte olduğunu doktora değil de başka doktora gidip sadece amh istemekte fayda var, özelde boşa para vermeyin devlette yaptırın

Kızlar bende yeni katıldım aranıza temmuzda denedik tutmadı.Ben 3-4 ayda bir regl oluyorum.Mayıs ayında denemeden doktora gitmiştim rahmin temiz hormonlar iyi folik asite başlayalım dedi.Bu ay olmayınca doktora gittim hormonlarım bozulmuş prolaktin 55 tsh 6 üstüne smear alalım dedi bir şeyler görmüş olabilir.Enfeksiyon oluşmuş bla bla.prolaktin düşüren ilaç verdi üstüne fitil verdi birde duphaston ile adet söktürüp adetin 3.günü kan vermeye gidicem.Korkmaya başladım açıkcası bunun yanında troid ilacı folik asit b12 demir ilacı kullanıyorumda

X